Results for Helauinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Helauinnit | Tulostuspäivämäärä | 10 toukokuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Heinola | Tulostusaika | 12:28 | |||
Järjestäjä | Heinolan Isku Uintijaosto | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 10 toukokuu 2018 |
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Liisi Lehtiö | 2008 | 40.38 | |||||||
Lahden Uimaseura | 39.54 | |||||||||
2 | Lotta Koskinen | 2008 | 41.63 | |||||||
Lahden Uimaseura | 45.99 | |||||||||
3 | Julia Lampinen | 2009 | 42.21 | |||||||
Jämsänkosken Ilves | 41.78 | |||||||||
4 | Pinjasisko Isoaho | 2009 | 42.60 | |||||||
Vaajakosken Uimaseura | 42.26 | |||||||||
5 | Lotta Järvinen | 2008 | 42.73 | |||||||
Lahden Uimaseura | 41.96 | |||||||||
6 | Moona Pulkkinen | 2008 | 43.21 | |||||||
Lahden Uimaseura | 46.63 | |||||||||
7 | Milma Taipale | 2008 | 52.83 | |||||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Karoliina Hirvelä | 2006 | 33.33 | |||||||
Kampuksen Plaani | 33.95 | |||||||||
2 | Jessika Lampinen | 2006 | 34.57 | |||||||
Kampuksen Plaani | 33.31 | |||||||||
3 | Maija Suponina | 2006 | 35.32 | |||||||
Lahden Uimaseura | 36.66 | |||||||||
4 | Venla Kantanen | 2006 | 36.38 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | 37.92 | |||||||||
5 | Meeri Kurttila | 2006 | 36.89 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | 35.98 | |||||||||
6 | Viivi Ikonen | 2006 | 37.95 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | 37.80 | |||||||||
7 | Vilma Saarelainen | 2006 | 38.20 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | 37.96 | |||||||||
8 | Emma Rovio | 2006 | 38.37 | |||||||
Vaajakosken Uimaseura | 36.97 | |||||||||
9 | Siiri Pynnönen | 2006 | 38.92 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | 39.96 | |||||||||
10 | Iita Pitkänen | 2006 | 41.02 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | 42.34 | |||||||||
11 | Annika Leppänen | 2006 | 42.97 | |||||||
Lahden Uimaseura | 41.05 | |||||||||
12 | Krista Kurvinen | 2007 | 43.05 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | 45.19 | |||||||||
13 | Lotta Ollikainen | 2006 | 43.92 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | 43.72 | |||||||||
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Hilma Husari | 2004 | 33.23 | |||||||
Nokian Pyry | 31.40 | |||||||||
2 | Saga Koho | 2005 | 33.37 | |||||||
Uimaseura Aquila | 34.81 | |||||||||
3 | Emma-Mikaela Arola | 2004 | 34.48 | |||||||
Uimaseura Aquila | 35.01 | |||||||||
4 | Janica Nieminen | 2005 | 34.60 | |||||||
Uinti Hyvinkää | 33.36 | |||||||||
5 | Wilma Wallenius | 2005 | 36.02 | |||||||
Uinti Hyvinkää | 36.02 | |||||||||
6 | Eevi Mäkinen | 2005 | 37.14 | |||||||
Jämsänkosken Ilves | 37.08 | |||||||||
- | Milla Kähkönen | 2005 | DSQ | |||||||
Lahden Uimaseura | 30.47 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Kiia Kärkkäinen | 2003 | 27.51 | |||||||
Heinolan Isku | 26.88 | |||||||||
2 | Senni Ovaskainen | 2001 | 29.27 | |||||||
Lahden Uimaseura | 29.29 | |||||||||
3 | Venla Pylvänäinen | 2003 | 29.98 | |||||||
Lahden Kaleva | 30.07 | |||||||||
4 | Saana Järvinen | 2003 | 30.35 | |||||||
Swimming Jyväskylä | 29.34 | |||||||||
5 | Maria Yritys | 2002 | 30.37 | |||||||
Uinti Hyvinkää | 29.90 | |||||||||
6 | Aida Silvennoinen | 2003 | 33.14 | |||||||
Lahden Kaleva | 34.01 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 10 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Heinolan Isku | Tulostusaika | 12:28 |