Results for Glostrup Sommerstævne 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Glostrup Sommerstævne 2018 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 | |||
Stævne by | Glostrup | Udskriftstidspunkt | 10:45 | |||
Arrangør | Glostrup Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 juni 2018 |
Løb 1, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1968-2005 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Emilie Larsen | 2001 | Vest-Brøndby | 28.92 | ||||||
2 | Emma Mikkelsen | 2001 | Vest-Brøndby | 29.09 | ||||||
3 | Astrid Høffer | 2004 | Swim Team Tåstrup | 32.71 | ||||||
4 | Emilia Høffer | 2001 | Swim Team Tåstrup | 34.29 | ||||||
5 | Emma Margrethe Audelin | 2005 | Herlev Svømning | 35.80 | OD2 | |||||
6 | Caroline Møller | 2002 | Swim Team Tåstrup | 36.29 | ||||||
7 | Jasmin Danielsen | 2001 | Swim Team Tåstrup | 40.92 | ||||||
- | Anne Sofie Devantier | 2004 | Vest-Brøndby | DNS | ||||||
Løb 1, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Leonora M Postgaard | 2006 | Glostrup Svømme Klub | 31.96 | ||||||
2 | Regitze Rosenkrantz | 2006 | Glostrup Svømme Klub | 32.01 | ||||||
3 | Rebecca Ella Madsen | 2006 | Swim Team Tåstrup | 32.81 | ||||||
4 | Katharina Beyer Hansen | 2006 | Glostrup Svømme Klub | 33.55 | ||||||
5 | Luna Larsson | 2006 | Herlev Svømning | 34.52 | ||||||
6 | Frederikke Fisker Jensen | 2006 | Herlev Svømning | 35.19 | ||||||
7 | Karoline Dahl Lewinsky | 2006 | Herlev Svømning | 35.25 | ||||||
8 | Signe Schnabelrauch | 2006 | Swim Team Tåstrup | 35.94 | ||||||
9 | Hannah Rørbech | 2006 | Swim Team Tåstrup | 36.27 | OD1 | |||||
10 | Sofija Rønne | 2006 | Herlev Svømning | 36.27 | OD2 | |||||
11 | Emma Haagen | 2006 | Swim Team Tåstrup | 36.45 | ||||||
12 | Liv Waag Kallesøe | 2006 | Herlev Svømning | 37.13 | ||||||
13 | Celina Bruhn Kyhnæb | 2006 | Swim Team Tåstrup | 44.56 | ||||||
Løb 1, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Malouca Laura Bruun | 2007 | Glostrup Svømme Klub | 32.17 | ||||||
2 | Amanda Knirkholt Jacobsen | 2007 | Birkerød Svømmeklub | 33.28 | ||||||
3 | Kristine Dupont | 2007 | Herlev Svømning | 34.17 | ||||||
4 | Vivian Bahador Snitker | 2007 | Birkerød Svømmeklub | 34.77 | ||||||
5 | Mathilde Johansen | 2007 | Glostrup Svømme Klub | 34.84 | ||||||
6 | Katrine Dresler Aleksic | 2007 | Herlev Svømning | 35.22 | ||||||
7 | Isabell Hansen | 2007 | Glostrup Svømme Klub | 37.31 | ||||||
8 | Ida Celine Sangstad Holst | 2007 | Glostrup Svømme Klub | 37.52 | ||||||
9 | Isabella M. Madsen | 2007 | Swim Team Tåstrup | 37.88 | ||||||
10 | Amalie Møller | 2007 | Swim Team Tåstrup | 41.31 | ||||||
11 | Ella Kjærebye | 2007 | Glostrup Svømme Klub | 42.28 | ||||||
12 | Emma Westarp Zornhagen | 2007 | Glostrup Svømme Klub | 42.92 | ||||||
13 | Fenja Apsarah Redlich | 2007 | Swim Team Tåstrup | 45.22 | ||||||
14 | Maria Agnes Jakobsen | 2007 | Swim Team Tåstrup | 47.13 | ||||||
15 | Siri Lauth | 2007 | Herlev Svømning | 48.28 | ||||||
Løb 1, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2008 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Ida Marie Frederiksen | 2008 | Birkerød Svømmeklub | 33.86 | ||||||
2 | Siena Serizawa | 2008 | Glostrup Svømme Klub | 35.80 | OD1 | |||||
3 | Karla Rekling | 2008 | Birkerød Svømmeklub | 36.21 | ||||||
4 | Maddie Evers Kokholm | 2008 | Glostrup Svømme Klub | 36.78 | ||||||
5 | Sofie Leidecker | 2008 | Birkerød Svømmeklub | 39.31 | ||||||
6 | Olivia Møllgaard | 2008 | Swim Team Tåstrup | 40.20 | ||||||
7 | Ellen Klitvang | 2008 | Birkerød Svømmeklub | 41.20 | ||||||
8 | Nynne Bugge | 2008 | Glostrup Svømme Klub | 41.32 | ||||||
9 | Emma Panton Nielsen | 2008 | Glostrup Svømme Klub | 41.73 | ||||||
10 | Smilla Hansson | 2008 | Glostrup Svømme Klub | 41.84 | ||||||
11 | Klara Rasmussen | 2008 | Glostrup Svømme Klub | 43.61 | ||||||
12 | Liva Christensen | 2008 | Glostrup Svømme Klub | 43.86 | ||||||
13 | Caroline Liechti | 2008 | Birkerød Svømmeklub | 44.72 | ||||||
14 | Fiona Bergqvist | 2008 | Birkerød Svømmeklub | 46.62 | ||||||
15 | Ellen Bregnholt Larsen | 2008 | Swim Team Tåstrup | 50.64 | ||||||
- | Alberte Stub | 2008 | Birkerød Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 1, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2013 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Eleonora Marsner | 2009 | Herlev Svømning | 39.08 | ||||||
2 | Vega Deneke Kure | 2009 | Glostrup Svømme Klub | 43.70 | ||||||
3 | Nikoline Joy Gringer | 2009 | Herlev Svømning | 45.17 | ||||||
4 | Ella Kruse Enemærke | 2010 | Glostrup Svømme Klub | 45.35 | ||||||
5 | Natalie Meyer | 2009 | Glostrup Svømme Klub | 47.87 | ||||||
6 | Maya Bøving-Gryberg | 2009 | Glostrup Svømme Klub | 48.74 | ||||||
7 | Ann-Louise Schledermann | 2009 | Glostrup Svømme Klub | 50.66 | ||||||
8 | Maiken Stoel Nielsen | 2009 | Glostrup Svømme Klub | 52.93 | ||||||
9 | Rosalina M. Postgaard | 2010 | Glostrup Svømme Klub | 53.59 | ||||||
10 | Sigrid Heunicke | 2009 | Birkerød Svømmeklub | 59.07 | ||||||
11 | Asta Kruse Enemærke | 2010 | Glostrup Svømme Klub | 59.51 | ||||||
12 | Liv Peters | 2009 | Birkerød Svømmeklub | 1:03.07 | ||||||
13 | Kaya Gram | 2009 | Birkerød Svømmeklub | 1:03.44 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:45 |