Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
10:10 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, P14,15,16 200m RU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Davin Lindholm |
2004 |
|
557 |
32.62 |
1:09.32 |
1:46.93 |
|
2:26.35 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Veerti Juurakko |
2004 |
|
442 |
35.64 |
1:15.49 |
1:56.77 |
|
2:38.06 |
|
|
Cetus Espoo |
2:38.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
|
364 |
38.71 |
1:22.11 |
2:06.17 |
|
2:48.68 |
|
|
Cetus Espoo |
2:49.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Samuli Masalin |
2004 |
|
355 |
37.79 |
1:21.55 |
2:05.96 |
|
2:49.94 |
|
|
Cetus Espoo |
3:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, P14,15,16 200m RU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
|
584 |
32.78 |
1:10.13 |
1:48.57 |
|
2:24.01 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Marcus Forsel |
2003 |
|
513 |
34.61 |
1:12.73 |
1:51.82 |
|
2:30.45 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Niklas Hatakka |
2003 |
|
501 |
35.67 |
1:14.43 |
1:53.23 |
|
2:31.60 |
|
|
Cetus Espoo |
2:32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Alexander Huhtala |
2003 |
|
470 |
35.22 |
1:14.63 |
1:55.27 |
|
2:34.81 |
|
|
Cetus Espoo |
2:38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Oskari Repo |
2003 |
|
434 |
35.58 |
1:15.48 |
1:57.47 |
|
2:39.00 |
|
|
Cetus Espoo |
2:37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Lucas Tepponen |
2003 |
|
333 |
37.05 |
1:19.81 |
2:05.91 |
|
2:53.66 |
|
|
Helsingin Uimarit |
3:01.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ilmari Laitala |
2003 |
|
116 |
55.71 |
1:58.91 |
3:03.75 |
|
4:06.36 |
|
|
Cetus Espoo |
4:24.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, P14,15,16 200m RU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Verneri Viisanen |
2002 |
|
609 |
33.34 |
1:10.46 |
1:47.10 |
|
2:22.09 |
|
|
Cetus Espoo |
2:19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Heikki Väkeväinen |
2002 |
|
383 |
36.10 |
1:17.72 |
2:01.60 |
|
2:45.83 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
2:48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Matias Ola |
2002 |
|
380 |
38.08 |
1:19.75 |
2:02.49 |
|
2:46.20 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:45.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Onni Järvinen |
2002 |
|
367 |
37.31 |
1:19.67 |
2:03.32 |
|
2:48.19 |
|
|
HTU Stadi |
2:54.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Kirill Karppi |
2002 |
|
317 |
40.07 |
1:24.59 |
2:10.23 |
|
2:56.51 |
|
|
Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
10:10 |
|