Results for IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut PS |
|
Tulostuspivmr |
03 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
10:51 |
|
|
Jrjestj |
HaHe, KemPy, OU ja OuLo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Cedric Decena |
2004 |
|
379 |
33.07 |
1:09.45 |
1:47.70 |
|
2:25.92 |
|
|
Oulun Lohet |
2:33.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Arttu Haipus |
2004 |
|
359 |
34.89 |
1:13.49 |
1:51.43 |
|
2:28.62 |
|
|
Oulun Lohet |
2:26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vili Rantasuo |
2004 |
|
343 |
34.92 |
1:13.30 |
1:52.01 |
|
2:30.76 |
|
|
Oulun Lohet |
2:31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Eetu Haipus |
2004 |
|
335 |
36.02 |
1:14.98 |
1:53.93 |
|
2:32.01 |
|
|
Oulun Lohet |
2:31.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
|
428 |
32.52 |
1:07.93 |
1:44.10 |
|
2:20.07 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:22.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Benjamin Evans |
2003 |
|
378 |
33.68 |
1:10.69 |
1:49.37 |
|
2:26.01 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
2:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Toni Lipponen |
2003 |
|
374 |
32.00 |
1:08.96 |
1:47.88 |
|
2:26.56 |
|
|
Kemin Uimaseura |
2:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Leevi Sipil |
2003 |
|
271 |
37.44 |
1:18.45 |
2:00.88 |
|
2:43.06 |
|
|
Kempeleen Pyrint |
2:45.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
|
495 |
31.26 |
1:05.10 |
1:39.81 |
|
2:13.48 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:08.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Oliver Kela |
2002 |
|
446 |
30.50 |
1:04.89 |
1:40.99 |
|
2:18.24 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
2:21.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
|
416 |
33.55 |
1:09.10 |
1:45.39 |
|
2:21.48 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:23.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspivmr |
03 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
10:51 |
|