Results for Kong Triton pandekagecup 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Kong Tritons Pandekagecup | Udskriftsdato | 29 september 2018 | |||
Stævne by | Ballerup | Udskriftstidspunkt | 09:51 | |||
Arrangør | Svømmeklubben Triton Ballerup | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stævne dato | 29 september 2018 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: PH-EL & Sikring |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Casper Madsen | 2004 | Slagelse Svømmeklub | 30.31 | ||||||
2 | Silas Waterval | 2004 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 30.39 | ||||||
3 | Jannik Jørgensen | 2004 | Slagelse Svømmeklub | 31.03 | ||||||
4 | Frederik Taubert Løgager | 2004 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 34.04 | ||||||
Løb 4, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Sponsor: PH-EL & Sikring |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Carl-Emil Echardt | 2005 | Roskilde Svømning | 29.00 | ||||||
2 | Malte Hagbarth Jørgensen | 2005 | Roskilde Svømning | 31.30 | ||||||
3 | Emil Isaksen | 2005 | Roskilde Svømning | 32.48 | ||||||
4 | Philip Rindum | 2005 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 32.87 | ||||||
5 | Jonatan Hagbarth Jørgense | 2005 | Roskilde Svømning | 36.12 | ||||||
6 | Sebastian Møller-Munkøe | 2005 | Roskilde Svømning | 36.84 | ||||||
7 | Julius Vadmand | 2005 | Slagelse Svømmeklub | 37.83 | ||||||
- | James Sibbern-Larsen | 2005 | Næstved IF | DNS | ||||||
Løb 4, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 |
Sponsor: PH-EL & Sikring |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Mads G. Skovly Larsen | 2006 | Næstved IF | 40.40 | ||||||
2 | Victor Kristiansen | 2006 | Slagelse Svømmeklub | 45.99 | ||||||
3 | Emil Koch Juhl | 2006 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 49.54 | ||||||
Løb 4, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2007-2018 |
Sponsor: PH-EL & Sikring |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Jonas Wilms Jensen | 2007 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 38.27 | ||||||
2 | Thor Andersen | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 39.04 | ||||||
3 | Christoffer Bo Andersen | 2007 | Roskilde Svømning | 39.82 | ||||||
4 | Oscar David Morthorst | 2007 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 43.75 | ||||||
5 | Lucas Sibbern-Larsen | 2007 | Næstved IF | 47.47 | ||||||
6 | Anton Seerinsen | 2007 | Roskilde Svømning | 51.15 | ||||||
7 | Jeppe Nielsen | 2007 | Næstved IF | 52.50 | ||||||
8 | Adam Østergaard | 2007 | Søllerød Svømmeklub | 53.00 | ||||||
9 | Mads Bruhn Aaby | 2008 | Søllerød Svømmeklub | 53.49 | ||||||
10 | Jonas Bacher | 2008 | Slagelse Svømmeklub | 57.53 | ||||||
11 | Mathias Drygaard | 2008 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:20.07 | ||||||
- | Andreas Tobel Nielsen | 2008 | Slagelse Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Johan Paaske | 2007 | Søllerød Svømmeklub | DSQ | SW 8.2. | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 09:51 |