Tulokset Speedo Cup
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:46 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Róza Nagy |
2003 |
|
562 |
1:09.66 |
2:33.58 |
4:02.07 |
|
5:14.74 |
|
|
Cetus Espoo |
5:08.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emma Johansson |
2003 |
|
561 |
1:14.86 |
2:40.35 |
4:06.82 |
|
5:14.96 |
|
|
Cetus Espoo |
5:16.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Wilma Långström |
2004 |
|
541 |
1:12.26 |
2:36.64 |
4:07.75 |
|
5:18.73 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
5:21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jutta Jauhiainen |
2004 |
|
531 |
1:15.53 |
2:41.15 |
4:12.78 |
|
5:20.82 |
|
|
Cetus Espoo |
5:21.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Greta Beszteri |
2004 |
|
531 |
1:14.50 |
2:39.40 |
4:06.56 |
|
5:20.86 |
|
|
Cetus Espoo |
5:27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Siiri Reiniluoto |
2003 |
|
517 |
1:11.90 |
2:38.83 |
4:11.18 |
|
5:23.76 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
5:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Siiri Arjanmaa |
2004 |
|
485 |
1:09.95 |
2:38.43 |
4:17.41 |
|
5:30.54 |
|
|
Uinti Tampere |
5:49.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Lotta Lehtoila |
2003 |
|
469 |
1:18.71 |
2:42.99 |
4:20.70 |
|
5:34.28 |
|
|
ORCA Helsinki |
5:32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Ciara Wacklin |
2004 |
|
465 |
1:19.64 |
2:44.87 |
4:21.39 |
|
5:35.28 |
|
|
Cetus Espoo |
5:37.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Julia Peltola |
2003 |
|
455 |
1:16.13 |
2:41.69 |
4:20.06 |
|
5:37.77 |
|
|
Cetus Espoo |
5:34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Milla Hyttinen |
2003 |
|
451 |
1:24.55 |
2:51.20 |
4:25.56 |
|
5:38.83 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Kiona Inkilä |
2004 |
|
447 |
1:19.13 |
2:48.66 |
4:24.50 |
|
5:39.63 |
|
|
Uinti Tampere |
5:45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Ethel Piksilä |
2003 |
|
414 |
1:16.21 |
2:49.45 |
4:31.94 |
|
5:48.48 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Helmi Ahonen |
2003 |
|
413 |
1:27.64 |
2:53.86 |
4:33.35 |
|
5:48.93 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Siiri Kokko |
2003 |
|
410 |
1:29.50 |
2:57.48 |
4:34.69 |
|
5:49.59 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Milla-lotta Tapanainen |
2003 |
|
387 |
1:29.33 |
3:02.61 |
4:37.57 |
|
5:56.49 |
|
|
Cetus Espoo |
5:42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Sanna Valkonen |
2003 |
|
328 |
1:31.97 |
3:05.20 |
4:53.20 |
|
6:16.68 |
|
|
Cetus Espoo |
6:00.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Stella Freystätter |
2003 |
|
303 |
1:28.86 |
3:14.07 |
5:06.45 |
|
6:26.58 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lotta Pälsi |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
4:56.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Annika Alanen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Laura Kellberg |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Ru |
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Saga Kovanen |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
375m delf. selällä |
|
Cetus Espoo |
5:19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.1 Väärä lajijärjestys (pu, su, ru, vu) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sara Myller |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Su-Ru |
|
Tuusulan Uimaseura |
5:59.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vilma Ruotsalainen |
1996 |
|
731 |
1:06.26 |
2:20.93 |
3:42.22 |
|
4:48.36 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
4:41.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aino Otava |
1999 |
|
691 |
1:05.61 |
2:23.04 |
3:48.61 |
|
4:53.80 |
|
|
Cetus Espoo |
5:00.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mila Manner |
2001 |
|
642 |
1:09.42 |
2:27.22 |
3:53.36 |
|
5:01.10 |
|
|
Uinti Tampere |
5:02.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kiira Mauranen |
1999 |
|
573 |
1:07.34 |
2:30.76 |
4:01.63 |
|
5:12.70 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
5:08.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Anni Savolainen |
2002 |
|
563 |
1:15.71 |
2:37.36 |
4:04.73 |
|
5:14.68 |
|
|
Cetus Espoo |
5:16.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jenni Kukkonen |
1999 |
|
554 |
1:11.10 |
2:35.44 |
4:05.65 |
|
5:16.23 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
5:16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
|
522 |
1:15.30 |
2:37.98 |
4:11.97 |
|
5:22.68 |
|
|
Cetus Espoo |
5:27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Venla Salminen |
2002 |
|
499 |
1:16.50 |
2:44.97 |
4:15.13 |
|
5:27.55 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
5:25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
06 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:46 |
|