Results for Hvidovre Medley Cup 2
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Lørdag
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 2 | Udskriftsdato | 17 november 2018 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 13:13 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 17 november 2018 |
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Filippa Tvistholm Jørgens | 2008 | 1:43.19 | |||||||
Solrød Svømmeklub | ||||||||||
2 | Galina Duric | 2008 | 1:48.41 | |||||||
Lyngby Svømmeklub | 2:22.22 | |||||||||
3 | Laura Sandgreen | 2008 | 1:53.46 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:03.90 | |||||||||
4 | Ida Hinchely | 2008 | 1:58.02 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
5 | Katrine Johanne Grovn | 2008 | 2:02.09 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
6 | Maja Nybroe | 2008 | 2:14.14 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
- | Caroline Madsen | 2008 | DSQ | |||||||
Lyngby Svømmeklub | 2:22.22 | |||||||||
- | Ella Simonsgaard | 2008 | DSQ | |||||||
Lyngby Svømmeklub | 2:00.00 | |||||||||
- | Emilie Lyngfeldt Boholm | 2008 | DSQ | |||||||
Haslev Svømmeklub | ||||||||||
- | Isabella B Bonde | 2008 | DSQ | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
- | Mathilde Søgaard | 2008 | DSQ | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:04.66 | |||||||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Mikkeline Larsen | 2009 | 1:49.28 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
2 | Monique Haack | 2009 | 1:54.33 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 2:01.82 | |||||||||
3 | Milla Engsted Larsen | 2009 | 1:57.59 | |||||||
Haslev Svømmeklub | ||||||||||
4 | Ella Strange | 2009 | 1:58.15 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
5 | Emma Simonsen | 2009 | 1:59.45 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
6 | Liva Toldwoss Aunsholm | 2009 | 2:04.46 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
7 | Melissa Rosenquist | 2009 | 2:16.08 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
8 | Julie Preuss Nielsen | 2009 | 2:19.17 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:30.45 | |||||||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 9 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Nicoline Agergaard | 2010 | 1:50.32 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:56.01 | |||||||||
2 | Alberte F Petersen | 2010 | 1:54.59 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:58.88 | |||||||||
3 | Asta Kruse Enemærke | 2010 | 2:03.01 | |||||||
Glostrup Svømmeklub | 2:24.68 | |||||||||
4 | Amalie Vogt Monberg | 2010 | 2:04.19 | |||||||
Solrød Svømmeklub | ||||||||||
5 | Hailey Staal-Nielsen | 2010 | 2:09.88 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:24.39 | |||||||||
6 | Malea Rosa A Nunez | 2010 | 2:28.33 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
7 | Vigga Lilje Harmens | 2010 | 2:34.58 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 1 - 8 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Kaya Rømer Jacobsen | 2011 | 2:18.07 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:13 |