Results for Cetus GP vu
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP vu |
|
Tulostuspäivämäärä |
13 tammikuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:16 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
13 tammikuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Risto Kallström |
2006 |
|
411 |
29.40 |
1:03.88 |
1:39.49 |
|
2:13.64 |
|
|
Cetus Espoo |
2:18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Boris Minkovski |
2006 |
|
319 |
33.37 |
1:10.71 |
1:48.82 |
|
2:25.32 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tomi Silander |
2006 |
|
299 |
33.70 |
1:12.25 |
1:51.36 |
|
2:28.60 |
|
|
Cetus Espoo |
2:39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aarne Laurila |
2006 |
|
274 |
34.34 |
1:13.97 |
1:54.85 |
|
2:32.82 |
|
|
Cetus Espoo |
2:54.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aleksi Sinisalo |
2006 |
|
262 |
33.73 |
1:12.60 |
1:54.25 |
|
2:35.15 |
|
|
Cetus Espoo |
2:36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
|
245 |
35.32 |
1:15.81 |
1:57.60 |
|
2:38.66 |
|
|
Cetus Espoo |
2:41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Mikael Rasinmäki |
2006 |
|
210 |
38.19 |
1:21.08 |
2:04.59 |
|
2:47.11 |
|
|
Cetus Espoo |
3:09.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Luis Valero De La Iglesia |
2006 |
|
202 |
37.95 |
1:21.19 |
2:06.01 |
|
2:49.30 |
|
|
Cetus Espoo |
2:51.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Anton Ahonen |
2006 |
|
189 |
39.52 |
1:22.90 |
2:08.27 |
|
2:52.94 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Teo Mattelmäki |
2005 |
|
430 |
29.97 |
1:02.94 |
1:37.48 |
|
2:11.60 |
|
|
Cetus Espoo |
2:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
|
420 |
30.62 |
1:04.46 |
1:39.12 |
|
2:12.66 |
|
|
Cetus Espoo |
2:11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niklas Hatakka |
2003 |
|
562 |
28.06 |
58.71 |
1:29.74 |
|
2:00.40 |
|
|
Cetus Espoo |
2:05.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oscar Skjäl |
2002 |
|
639 |
26.93 |
56.12 |
1:25.61 |
|
1:55.31 |
|
|
Cetus Espoo |
1:54.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leo Mikkonen |
2002 |
|
548 |
27.65 |
58.63 |
1:29.99 |
|
2:01.36 |
|
|
Cetus Espoo |
1:59.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Verneri Viisanen |
2002 |
|
532 |
28.21 |
59.28 |
1:31.00 |
|
2:02.61 |
|
|
Cetus Espoo |
2:10.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
|
730 |
25.49 |
53.04 |
1:21.41 |
|
1:50.36 |
|
|
Cetus Espoo |
1:51.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
13 tammikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:16 |
|