Results for Elixia Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tikkurila |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
huhti 13, 2019 to huhti 13, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Perhosuinti Miehet 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nikita Dzura |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
|
132 |
43.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Timur Gerasimenko |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
130 |
43.93 |
+0.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Antony Tran |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
120 |
45.11 |
+1.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vadim Nikolashin |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
|
107 |
46.83 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kevin Kaznakov |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
67 |
54.61 |
+10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Joel Kontio |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
|
64 |
55.50 |
+11.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13.4.2019 10.40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Perhosuinti Miehet 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eetu Autio |
2007 |
Uimaseura Aquila |
|
267 |
34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nicolas Nyström |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
|
217 |
37.01 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tuukka Visto |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
|
186 |
39.00 |
+4.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Frans Nyström |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
172 |
40.03 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eljas Pekkola |
2007 |
Cetus Espoo |
|
165 |
40.55 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
153 |
41.55 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aukusti Malinen |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
|
143 |
42.55 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lauri Valtanen |
2007 |
Simmis Wanda |
|
132 |
43.71 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lauri Rantsi |
2008 |
VANDERS |
|
114 |
45.85 |
+11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Artjom Malofejev |
2007 |
VANDERS |
|
97 |
48.46 |
+13.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Väinö Rosendahl |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
|
89 |
49.82 |
+15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Konstantin Terekhov |
2008 |
VANDERS |
|
86 |
50.31 |
+15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Onni Kohvakka |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
|
82 |
51.15 |
+16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miika Toivonen |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
DSQ |
|
|
sw 8.3 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Peik Pasanen |
2007 |
VANDERS |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leo Lonkola |
2007 |
VANDERS |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13.4.2019 10.40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Perhosuinti Miehet 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Antti Musikka |
2005 |
VANDERS |
|
391 |
30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Valtteri Niemimuukko |
2005 |
Riihimäen Uimaseura |
|
345 |
31.75 |
+1.32 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
|
258 |
34.94 |
+4.51 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Riku Koskenvaara |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
|
245 |
35.57 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleksandr Logvin |
2006 |
VANDERS |
|
242 |
35.73 |
+5.30 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juho Hoikkala |
2005 |
Haminan Uimaseura |
|
223 |
36.71 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anton Visulainen |
2005 |
HTU Stadi |
|
179 |
39.47 |
+9.04 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Adam Kisiel |
2005 |
HTU Stadi |
|
175 |
39.81 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
VANDERS |
|
165 |
40.58 |
+10.15 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Juuso Kuusala |
2006 |
Simmis Wanda |
|
138 |
43.00 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ilmari Silventoinen |
2005 |
Simmis Wanda |
|
119 |
45.27 |
+14.84 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emil Tirkkonen |
2006 |
Cetus Espoo |
|
110 |
46.41 |
+15.98 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Niilo Harja |
2006 |
Cetus Espoo |
|
73 |
53.19 |
+22.76 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Joni Lähdemäki |
2006 |
HTU Stadi |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13.4.2019 10.40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Perhosuinti Miehet 15-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Danil Seksenov |
2004 |
VANDERS |
|
511 |
27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tatu Saareks |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
460 |
28.84 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ukko-pekka Luomala |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi |
|
411 |
29.94 |
+2.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alexander Malyshkov |
2004 |
Salon Uimarit |
|
386 |
30.58 |
+2.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jesse Lintusalo |
2004 |
VANDERS |
|
364 |
31.18 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Egor Malyshkov |
2003 |
Salon Uimarit |
|
331 |
32.17 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Joakim Kuhlberg |
2004 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
328 |
32.27 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13.4.2019 10.40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Perhosuinti Miehet 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Onni-kalle Luomala |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi |
|
524 |
27.61 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kasper Envalds |
2001 |
VANDERS |
|
498 |
28.09 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eetu Einto |
2001 |
VANDERS |
|
467 |
28.69 |
+1.08 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lasse Saarinen |
2002 |
Octopus Lohja |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13.4.2019 10.40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-13 11.06.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|