Tulokset Cetus Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 2
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus - Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
17:52 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Liilia Tõnisson |
2004 |
|
|
35.12 |
|
|
|
1:12.55 |
|
|
Kalevi Ujumiskool |
1:13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Saga Kovanen |
2004 |
|
|
36.36 |
|
|
|
1:13.63 |
|
|
Cetus Espoo |
1:11.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Felicia Talamanov |
2004 |
|
|
35.72 |
|
|
|
1:13.65 |
|
|
Kalevi Ujumiskool |
1:15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ciara Wacklin |
2004 |
|
|
35.87 |
|
|
|
1:14.15 |
|
|
Cetus Espoo |
1:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Rina Rantanen |
2005 |
|
|
35.87 |
|
|
|
1:14.94 |
|
|
Cetus Espoo |
1:19.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Lumi Rossi |
2005 |
|
|
36.96 |
|
|
|
1:16.04 |
|
|
Cetus Espoo |
1:16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Inka Vahtola |
2005 |
|
|
37.32 |
|
|
|
1:16.30 |
|
|
Cetus Espoo |
1:15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Iisa Karpela |
2004 |
|
|
37.24 |
|
|
|
1:16.84 |
|
|
Cetus Espoo |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Emilia Niemi |
2005 |
|
|
36.41 |
|
|
|
1:17.07 |
|
|
Octopus Lohja |
1:16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Ella-maija Syväniemi |
2004 |
|
|
36.64 |
|
|
|
1:17.53 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
1:14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Anna Hakkarainen |
2005 |
|
|
37.74 |
|
|
|
1:17.70 |
|
|
Cetus Espoo |
1:16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Emma-lotta Ahola |
2005 |
|
|
37.94 |
|
|
|
1:19.51 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:20.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Hanna Martola |
2005 |
|
|
39.12 |
|
|
|
1:20.33 |
|
|
Cetus Espoo |
1:16.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Ellen Kettunen |
2005 |
|
|
39.70 |
|
|
|
1:20.55 |
|
|
Cetus Espoo |
1:23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Emma Lönnberg |
2005 |
|
|
39.60 |
|
|
|
1:21.10 |
|
|
Cetus Espoo |
1:20.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Kreetta Somero |
2004 |
|
|
37.93 |
|
|
|
1:21.25 |
|
|
Lahden Kaleva |
1:21.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Iida Vesa |
2005 |
|
|
40.19 |
|
|
|
1:21.46 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:16.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Pille-Riin Klaassen |
2004 |
|
|
39.21 |
|
|
|
1:21.47 |
|
|
Kalevi Ujumiskool |
1:20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Margareta Jagomägi |
2004 |
|
|
41.61 |
|
|
|
1:25.45 |
|
|
Kalevi Ujumiskool |
1:25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Peppi Eskola |
2005 |
|
|
41.41 |
|
|
|
1:25.92 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
1:23.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Saara Raulos |
2005 |
|
|
42.55 |
|
|
|
1:26.64 |
|
|
Cetus Espoo |
1:22.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Siiri Päivärinta |
2005 |
|
|
43.33 |
|
|
|
1:28.94 |
|
|
Cetus Espoo |
1:26.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Anjenike Kriek |
2005 |
|
|
46.49 |
|
|
|
1:38.25 |
|
|
Cetus Espoo |
1:40.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emma Autio |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
1:34.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nea Hollström |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
1:33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Veera Mäkelä |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
1:28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
17:52 |
|