Results for Vantaa Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tikkurila |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
touko 25, 2019 to touko 25, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 100m Selkäuinti Naiset 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonna Kurki |
2008 |
Simmis Wanda |
|
293 |
1:27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Serafima Ratner |
2008 |
Uimaseura Helsinki |
|
292 |
1:27.35 |
+0.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miina-anniina Härkänen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
268 |
1:29.96 |
+2.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Taisiya Baindurashvili |
2008 |
Uimaseura Helsinki |
|
262 |
1:30.60 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lotta Luotola |
2008 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
253 |
1:31.63 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Linnea Heikkilä |
2008 |
Simmis Grani |
|
245 |
1:32.59 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ilona Kallio |
2009 |
Vanders |
|
239 |
1:33.36 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
235 |
1:33.90 |
+6.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ella Lindholm |
2008 |
Salon Uimarit |
|
229 |
1:34.77 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
222 |
1:35.69 |
+8.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Saga Räikkönen |
2008 |
Aurajoen Uinti |
|
217 |
1:36.44 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emma Lahti |
2008 |
Tuusulan Uimaseura |
|
211 |
1:37.31 |
+10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Viivi Vainoniemi |
2008 |
Vanders |
|
211 |
1:37.36 |
+10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Laura Lehtoila |
2008 |
ORCA Helsinki |
|
210 |
1:37.51 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Paulina Pessi |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
204 |
1:38.49 |
+11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Saara Pakomäki |
2008 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
201 |
1:38.94 |
+11.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi |
|
198 |
1:39.35 |
+12.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aino Sarvilahti |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
192 |
1:40.50 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Melissa Paukkunen |
2008 |
Vanders |
|
191 |
1:40.56 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Matilda Saarinen |
2008 |
Salon Uimarit |
|
172 |
1:44.10 |
+16.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
|
169 |
1:44.87 |
+17.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Siiri Pesonen |
2008 |
HTU Stadi |
|
156 |
1:47.67 |
+20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Veera Ahvenainen |
2008 |
Vanders |
|
146 |
1:50.04 |
+22.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ella Liimatainen |
2009 |
ORCA Helsinki |
|
113 |
1:59.96 |
+32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kea-erin Saarinen |
2008 |
ORCA Helsinki |
|
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
DSQ |
|
|
SW6.5 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sanni Aarnivuo |
2008 |
Simmis Wanda |
|
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mikaela Heiman |
2008 |
Simmis Wanda |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25.5.2019 12.11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 100m Selkäuinti Naiset 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iida Tawast |
2007 |
Simmis Grani |
|
388 |
1:19.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jeanette Ingberg |
2006 |
Octopus Lohja |
|
383 |
1:19.83 |
+0.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
368 |
1:20.88 |
+1.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
|
359 |
1:21.60 |
+2.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
|
339 |
1:23.13 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Siiri Multamäki |
2006 |
ORCA Helsinki |
|
338 |
1:23.24 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
335 |
1:23.47 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kia Mäennenä |
2006 |
Cetus Espoo |
|
327 |
1:24.16 |
+4.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Veera Westerlund |
2006 |
Uimaseura Aquila |
|
313 |
1:25.42 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Päivä-kaisla Seppänen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
306 |
1:26.07 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
|
281 |
1:28.53 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
|
259 |
1:30.96 |
+11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anja Miao |
2007 |
Cetus Espoo |
|
257 |
1:31.12 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Peppi Virokannas |
2006 |
ORCA Helsinki |
|
244 |
1:32.80 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi |
|
240 |
1:33.24 |
+13.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Helmi Koikkalainen |
2006 |
HTU Stadi |
|
235 |
1:33.94 |
+14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Viia Tossavainen |
2007 |
Simmis Wanda |
|
228 |
1:34.93 |
+15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Saana Harjuoja |
2007 |
Cetus Espoo |
|
207 |
1:38.02 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Maija Salokorpi |
2007 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
197 |
1:39.56 |
+20.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Olivia Aravirta |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
|
192 |
1:40.49 |
+20.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Saaga Lehmus |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
191 |
1:40.59 |
+21.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Emmalina Piitulainen |
2006 |
Simmis Wanda |
|
189 |
1:41.05 |
+21.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Anni Luhtanen |
2007 |
HTU Stadi |
|
177 |
1:43.23 |
+23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Venla Rauta |
2007 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
172 |
1:44.15 |
+24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Vilma Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
|
170 |
1:44.60 |
+25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Annabella Sovasto |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
|
164 |
1:45.95 |
+26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Riina Jungell |
2006 |
Octopus Lohja |
|
163 |
1:46.07 |
+26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Maia Loponen |
2007 |
ORCA Helsinki |
|
151 |
1:48.85 |
+29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Selma Mäenpää |
2007 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
118 |
1:58.09 |
+38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
|
113 |
1:59.89 |
+40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Anastasia Peltonen |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
103 |
2:03.34 |
+43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Peppiina Piminäinen |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maija Sinisalo |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25.5.2019 12.11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 100m Selkäuinti Naiset 14-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
|
526 |
1:11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
|
519 |
1:12.14 |
+0.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liilia Tõnisson |
2004 |
Kalevi Ujumiskool |
|
485 |
1:13.82 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Felicia Talamanov |
2004 |
Kalevi Ujumiskool |
|
478 |
1:14.17 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
|
464 |
1:14.91 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
|
456 |
1:15.30 |
+3.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emilia Niemi |
2005 |
Octopus Lohja |
|
444 |
1:15.97 |
+4.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rina Rantanen |
2005 |
Cetus Espoo |
|
408 |
1:18.16 |
+6.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Iida Vesa |
2005 |
ORCA Helsinki |
|
401 |
1:18.65 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
|
392 |
1:19.20 |
+7.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Meri Luoma |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
378 |
1:20.21 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Clara Jansson |
2004 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
376 |
1:20.30 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Vilma Saarinen |
2004 |
Octopus Lohja |
|
285 |
1:28.05 |
+16.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Eea Huhtanen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
267 |
1:30.05 |
+18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Pihla Junnila |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
266 |
1:30.10 |
+18.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ilona Marttila |
2005 |
Simmis Wanda |
|
225 |
1:35.29 |
+23.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Saga Koho |
2005 |
Uimaseura Aquila |
|
221 |
1:35.87 |
+24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Deniz Keteli |
2005 |
Simmis Wanda |
|
198 |
1:39.35 |
+27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Kia Jokinen |
2005 |
Simmis Wanda |
|
198 |
1:39.50 |
+27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nelli Salonen |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
|
128 |
1:54.90 |
+43.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sofia Rinne |
2005 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25.5.2019 12.11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 100m Selkäuinti Naiset 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mette Konttila |
2001 |
Octopus Lohja |
|
495 |
1:13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Noora Kokko |
2001 |
Helsingin Uimarit |
|
442 |
1:16.14 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alisa Hänninen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi |
|
426 |
1:17.08 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vilja Laaksonen |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi |
|
353 |
1:22.00 |
+8.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laura Pitkänen |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi |
|
322 |
1:24.61 |
+11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25.5.2019 12.11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-25 13.12.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Vanders |
|
|
|
|