Results for Vantaa Meet 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Vantaa Meet
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
May 18, 2019 to May 18, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 50m Butterfly Men 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pravin Perasath |
2008 |
Simmis Wanda |
|
|
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Timur Gerasimenko |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
|
41.64 |
+7.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Antony Tran |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
|
42.80 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kevin Kaznakov |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
|
48.32 |
+14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.5.2019 12.30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 50m Butterfly Men 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nico Kulju |
2006 |
Simmis Wanda |
|
|
35.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
38.29 |
+3.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mihhail Janson |
2006 |
Stadin Delfiinit |
|
|
39.16 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
39.25 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
39.35 |
+4.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lauri Valtanen |
2007 |
Simmis Wanda |
|
|
41.61 |
+6.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
42.52 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Joni Lähdemäki |
2006 |
HTU Stadi |
|
|
43.06 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.5.2019 12.30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 50m Butterfly Men 14-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nico Peltonen |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Akseli Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
29.13 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Juho Marjala |
2003 |
Simmis Wanda |
|
|
30.31 |
+1.87 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rony Kulju |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
30.80 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
34.86 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Heikki Ianes |
2005 |
Simmis Wanda |
|
|
36.15 |
+7.71 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tommi Myllynen |
2004 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
36.51 |
+8.07 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Adam Kisiel |
2005 |
HTU Stadi |
|
|
38.68 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aleksi Rissanen |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
42.56 |
+14.12 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aaro Ruuskanen |
2005 |
HTU Stadi |
|
|
46.16 |
+17.72 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Olli Surakka |
2005 |
Simmis Wanda |
|
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Anton Visulainen |
2005 |
HTU Stadi |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.5.2019 12.30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 50m Butterfly Men 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Samuel Syrjänen |
2002 |
Simmis Wanda |
|
|
31.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mikael Laakso |
1997 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.5.2019 12.30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-18 12.39.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Simmis Wanda |
|
|
|
|