2021-05-14   03:19:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Rollo-Uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai iltajakso

Document
Results
Rollo-Uinnit 2019
Organizer:
Place: Raksilan uimahalli Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: Jun 7, 2019 to Jun 9, 2019
Event 20, 200m Sekauinti Tytöt-10 - Final
Sponsor: Bittium
RE 2:57.61 Mirelle  Hirsniemi AUi 2017
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Helmi Hinkka 2009 Uimaseura Kangasalan Kuohu 302 3:07.90
50m: 40.40
100m: 1:31.73
(51.33)
150m: 2:27.86
(56.13)
200m: 3:07.90
(40.04)
2 Elina Malinen 2009 Riihimäen Uimaseura 299 3:08.47 +0.57
50m: 40.11
100m: 1:28.56
(48.45)
150m: 2:27.09
(58.53)
200m: 3:08.47
(41.38)
3 Sofia Danska 2009 Uimaseura Kaarina 283 3:12.08 +4.18
50m: 44.88
100m: 1:30.75
(45.87)
150m: 2:26.77
(56.02)
200m: 3:12.08
(45.31)
4 Janna Saloniemi 2009 TaTu Tampere 271 3:14.87 +6.97
50m: 42.67
100m: 1:34.25
(51.58)
150m: 2:29.78
(55.53)
200m: 3:14.87
(45.09)
5 Vilja Suominen 2009 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku 248 3:20.61 +12.71
50m: 44.36
100m: 1:35.16
(50.80)
150m: 2:38.00
(1:02.84)
200m: 3:20.61
(42.61)
6 Helmi Koivisto 2009 Seinäjoen Uimarit-58 247 3:20.93 +13.03
50m: 43.93
100m: 1:35.52
(51.59)
150m: 2:34.40
(58.88)
200m: 3:20.93
(46.53)
7 Elsa Constable 2009 Aurajoen Uinti 246 3:21.06 +13.16
50m: 42.58
100m: 1:33.58
(51.00)
150m: 2:38.33
(1:04.75)
200m: 3:21.06
(42.73)
8 Ilona Kallio 2009 Vanders 238 3:23.35 +15.45
50m: 45.07
100m: 1:36.31
(51.24)
150m: 2:39.51
(1:03.20)
200m: 3:23.35
(43.84)
9 Siiri Attola 2009 Hyvinkään Uimaseura 236 3:24.00 +16.10
50m: 3:24.00
100m: 1:38.11
(1:38.11)
150m: 2:36.85
(58.74)
10 Josefiina Kinos 2009 Raision Urheilijat 235 3:24.27 +16.37
50m: 49.76
100m: 1:44.51
(54.75)
150m: 2:37.29
(52.78)
200m: 3:24.27
(46.98)
11 Lotta Jokinen 2009 Simmis Wanda 235 3:24.30 +16.40
50m: 45.04
100m: 1:38.80
(53.76)
150m: 2:40.36
(1:01.56)
200m: 3:24.30
(43.94)
12 Adele Luukkonen 2009 Uimaseura Kangasalan Kuohu 235 3:24.36 +16.46
50m: 48.06
100m: 1:39.14
(51.08)
150m: 2:41.90
(1:02.76)
200m: 3:24.36
(42.46)
13 Venla Hoffren 2009 Simmis Wanda 223 3:27.80 +19.90
50m: 47.13
100m: 1:43.32
(56.19)
150m: 2:41.22
(57.90)
200m: 3:27.80
(46.58)
14 Cecilia Lietzén 2009 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku 223 3:27.91 +20.01
50m: 49.29
100m: 1:41.77
(52.48)
150m: 2:43.27
(1:01.50)
200m: 3:27.91
(44.64)
15 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo 221 3:28.36 +20.46
50m: 47.67
100m: 1:41.67
(54.00)
150m: 2:41.79
(1:00.12)
200m: 3:28.36
(46.57)
16 Matilda Karvonen 2009 Raision Urheilijat 220 3:28.78 +20.88
50m: 48.09
100m: 1:44.84
(56.75)
150m: 2:43.03
(58.19)
200m: 3:28.78
(45.75)
17 Varpu Saastamoinen 2009 Oulun Uinti 1906 219 3:29.00 +21.10
50m: 44.46
100m: 1:42.53
(58.07)
150m: 2:41.97
(59.44)
200m: 3:29.00
(47.03)
18 Selma Syrjänen 2009 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku 213 3:31.03 +23.13
50m: 47.71
100m: 1:40.42
(52.71)
150m: 2:45.76
(1:05.34)
200m: 3:31.03
(45.27)
19 Aino Hakkarainen 2009 Helsingfors Simsällskap 205 3:33.72 +25.82
50m: 50.42
100m: 1:45.61
(55.19)
150m: 2:48.95
(1:03.34)
200m: 3:33.72
(44.77)
20 Helmi Oksa 2009 Nummelan Kisaajat 205 3:33.85 +25.95
50m: 44.23
100m: 1:42.21
(57.98)
150m: 2:45.80
(1:03.59)
200m: 3:33.85
(48.05)
21 Jelizaveta Jekimova 2009 Uimaseura Helsinki 204 3:33.97 +26.07
50m: 47.44
100m: 1:41.90
(54.46)
150m: 2:47.87
(1:05.97)
200m: 3:33.97
(46.10)
22 Meea Kinnunen 2009 Uinti Tampere 204 3:34.14 +26.24
50m: 49.32
100m: 1:46.24
(56.92)
150m: 2:49.03
(1:02.79)
200m: 3:34.14
(45.11)
23 Neela Poropudas 2009 Kempeleen Pyrintö 201 3:35.28 +27.38
50m: 48.09
100m: 1:43.95
(55.86)
150m: 2:46.58
(1:02.63)
200m: 3:35.28
(48.70)
24 Miina Vatanen 2009 Joensuun Uimaseura 199 3:35.70 +27.80
50m: 46.77
100m: 1:45.58
(58.81)
150m: 2:49.77
(1:04.19)
200m: 3:35.70
(45.93)
25 Senni Sevenius 2009 Hyvinkään Uimaseura 196 3:37.03 +29.13
50m: 51.31
100m: 1:45.83
(54.52)
150m: 2:53.77
(1:07.94)
200m: 3:37.03
(43.26)
26 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo 192 3:38.39 +30.49
50m: 51.02
100m: 1:43.79
(52.77)
150m: 2:51.25
(1:07.46)
200m: 3:38.39
(47.14)
27 Anni Eskelinen 2009 Lahden Uimaseura 190 3:39.05 +31.15
50m: 54.52
100m: 1:56.89
(1:02.37)
150m: 2:51.12
(54.23)
200m: 3:39.05
(47.93)
28 Minni Koskivirta 2009 Joensuun Uimaseura 190 3:39.16 +31.26
50m: 52.50
100m: 1:50.01
(57.51)
150m: 2:51.16
(1:01.15)
200m: 3:39.16
(48.00)
29 Veera Tawast 2009 Simmis Grani 188 3:39.87 +31.97
50m: 53.72
100m: 1:50.80
(57.08)
150m: 2:51.75
(1:00.95)
200m: 3:39.87
(48.12)
30 Kerttu Kiiski 2009 Helsingfors Simsällskap 188 3:40.00 +32.10
50m: 44.36
100m: 1:41.31
(56.95)
150m: 2:49.72
(1:08.41)
200m: 3:40.00
(50.28)
31 Erica Kovanen 2009 Vanders 185 3:41.25 +33.35
50m: 51.15
100m: 1:47.90
(56.75)
150m: 2:53.29
(1:05.39)
200m: 3:41.25
(47.96)
32 Veera Linna 2009 Uinti Tampere 184 3:41.40 +33.50
50m: 52.62
100m: 1:51.58
(58.96)
150m: 2:53.89
(1:02.31)
200m: 3:41.40
(47.51)
33 Mira Marttila 2009 Kempeleen Pyrintö 175 3:45.40 +37.50
50m: 56.64
100m: 1:58.43
(1:01.79)
150m: 2:56.11
(57.68)
200m: 3:45.40
(49.29)
34 Matilda Hirvelä 2009 Oulun Uinti 1906 167 3:48.92 +41.02
50m: 56.38
100m: 1:56.86
(1:00.48)
150m: 2:59.74
(1:02.88)
200m: 3:48.92
(49.18)
35 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo 164 3:50.10 +42.20
50m: 1:01.05
100m: 2:01.62
(1:00.57)
150m: 2:58.66
(57.04)
200m: 3:50.10
(51.44)
36 Nelli Savisto 2009 Uinti Tampere 159 3:52.51 +44.61
50m: 56.11
100m: 1:53.58
(57.47)
150m: 3:01.65
(1:08.07)
200m: 3:52.51
(50.86)
- Skylar Graves 2009 Tuusulan Uimaseura DSQ SW 8.3
- Renata Niidusaar 2009 Joensuun Uimaseura DSQ SW 9.3 100m
- Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap DSQ SW 8.3 150m
Event official at: 8.6.2019 17:44:49
2019-06-08 17:44:53 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Oulun Uinti 1906

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner