Resultater for Efterårsstævne 2019
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 52 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | STT Efterårsstævne 2019 | Udskriftsdato | 17 november 2019 | |||
Stævne by | Taastrup | Udskriftstidspunkt | 13:56 | |||
Arrangør | Swim Team Taastrup | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 52, 4X50m Frisvømning Mix, Finaler Årg. 2007-2020 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | K1 Super-Power | 2007 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:12.11 | ||||||
Jonas Lykke Hergaard | 2007 | 31.40 | 31.40 | |||||||
Nynne Bugge | 2008 | 33.55 | 1:04.95 | |||||||
William Bugge | 2008 | 35.78 | 1:40.73 | |||||||
Olivia Møllgaard | 2008 | 31.38 | 2:12.11 | |||||||
2 | V1 - Mix 1 | 2007 | Vest-Brøndby | 2:17.26 | ||||||
Freja Kobbernagel | 2008 | 32.63 | 32.63 | |||||||
Mads Duer Laurberg | 2008 | |||||||||
Oliver Hentzen Tordrup | 2008 | 1:41.74 | 1:41.74 | |||||||
Hannah Bjørneboe | 2007 | 35.52 | 2:17.26 | |||||||
3 | V1 - Mix 2 | 2008 | Vest-Brøndby | 2:32.41 | ||||||
Frederikke M. Rasmussen | 2008 | 35.46 | 35.46 | |||||||
Esther Bang Laursen | 2009 | 37.04 | 1:12.50 | |||||||
Mads Ulslev Parbst | 2008 | 42.15 | 1:54.65 | |||||||
Cornelius K. Andreassen | 2008 | 37.76 | 2:32.41 | |||||||
4 | V2 Mix 1 | 2009 | Vest-Brøndby | 2:51.22 | ||||||
Bertram J. Trangbæk | 2009 | 41.56 | 41.56 | |||||||
Alexander Juul Lorenzen | 2009 | 41.93 | 1:23.49 | |||||||
Frida Christoffersen | 2009 | 40.58 | 2:04.07 | |||||||
Victoria Sinding Vetlov | 2009 | 47.15 | 2:51.22 | |||||||
5 | V2 Mix 2 | 2009 | Vest-Brøndby | 3:22.66 | ||||||
Anton Tidemann Kjærsgaard | 2009 | 46.48 | 46.48 | |||||||
Alexander Birk Lund | 2010 | 49.72 | 1:36.20 | |||||||
Laura Holg Jensen | 2010 | 1:00.96 | 2:37.16 | |||||||
Ida Matthesen | 2009 | 45.50 | 3:22.66 | |||||||
6 | Vest Mini Mix 1 | 2010 | Vest-Brøndby | 3:33.37 | ||||||
Noah Kobbernagel | 2011 | 54.98 | 54.98 | |||||||
Tilde Jespersen Trangbæk | 2011 | 1:48.22 | 2:43.20 | |||||||
Leonora Ottosen | 2011 | 50.17 | 3:33.37 | |||||||
Markus Tordrup | 2010 | 3:33.37 | ||||||||
7 | Gsk Stjerne Mix | 2011 | Glostrup Svømmeklub | 4:03.73 | ||||||
Nohr Kure | 2011 | 1:00.02 | 1:00.02 | |||||||
Tobias Evald Sørensen | 2011 | |||||||||
Vera Juel Øllgaard | 2011 | 3:00.36 | 3:00.36 | |||||||
Isabella Frederiksen | 2011 | 1:03.37 | 4:03.73 | |||||||
8 | Gsk Matador Mix | 2010 | Glostrup Svømmeklub | 4:08.62 | ||||||
Louie Brammer Rasmussen | 2011 | 1:00.26 | 1:00.26 | |||||||
Benjamin Nygaard | 2010 | 1:16.62 | 2:16.88 | |||||||
Victoria Christensen | 2011 | 1:03.56 | 3:20.44 | |||||||
Carmen Grønkjær Thomsen | 2011 | 48.18 | 4:08.62 | |||||||
9 | Vest Mini Mix 2 | 2010 | Vest-Brøndby | 4:32.54 | ||||||
Jacob Bornhøft Nielsen | 2010 | 1:09.04 | 1:09.04 | |||||||
Thea Elisabeth Vammen | 2010 | 1:07.03 | 2:16.07 | |||||||
Filippa Kristoffersen | 2010 | 1:06.24 | 3:22.31 | |||||||
Villum Nygaard | 2011 | 1:10.23 | 4:32.54 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 13:56 |