Results for Efterårsstævne 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stvne navn | STT Efterrsstvne 2019 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stvne by | Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:36 | |||
Arrangr | Swim Team Taastrup | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 16 november 2019 |
Lb 12, 100m Rygsvmning Herrer, Finaler rg. 2007-2020 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Storm Melgaard | 2007 | Kge Svmmeklub | 1:13.42 | ||||||
2 | Noa Riis | 2008 | Svmmeklubben Syd | 1:18.81 | ||||||
3 | Mikkel Skoubo | 2008 | Kge Svmmeklub | 1:24.31 | ||||||
4 | Mads Duer Laurberg | 2008 | Vest-Brndby | 1:29.53 | ||||||
5 | Cornelius K. Andreassen | 2008 | Vest-Brndby | 1:30.27 | ||||||
6 | Peter Emil Dyhr | 2008 | Glostrup Svmmeklub | 1:33.24 | ||||||
7 | Gustav Jrgensen | 2009 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:35.20 | ||||||
8 | Anders Koch Jensen | 2008 | Glostrup Svmmeklub | 1:35.41 | ||||||
9 | Mads Ulslev Parbst | 2008 | Vest-Brndby | 1:37.31 | ||||||
10 | Rasmus Alexander Nielsen | 2008 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:39.96 | ||||||
Lb 12, 100m Rygsvmning Herrer, Finaler rg. 2005-2006 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Tobias Bjrnsteen | 2005 | Svmmeklubben Syd | 1:05.36 | ||||||
2 | Karl Korfix Barlebo | 2006 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:06.55 | ||||||
3 | Lucas Mller Larsen | 2005 | Kge Svmmeklub | 1:06.73 | ||||||
4 | Mikkel Andersen | 2005 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:06.78 | ||||||
5 | Magnus Steen Andersen | 2006 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:10.77 | ||||||
6 | Jonathan Skadhauge | 2005 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:12.74 | ||||||
7 | Halfdan Dahl Jespersen | 2006 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:13.05 | ||||||
8 | William F. Pilgaard | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:14.01 | ||||||
9 | Vincent Borup Schrer | 2006 | Solrd Svmmeklub | 1:14.22 | ||||||
10 | Peter K. M. Petersen | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:19.84 | ||||||
Lb 12, 100m Rygsvmning Herrer, Finaler rg. 1970-2004 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Jeppe Kjr | 2004 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:03.92 | ||||||
2 | Alexander Rendlev | 2001 | Vallensbk IF Af 1939 | 1:05.40 | ||||||
3 | Laurids Isling Kurtzmann | 2002 | Svmmeklubben Syd | 1:07.21 | ||||||
4 | Matias Munkholm | 2004 | Vallensbk IF Af 1939 | 1:07.38 | ||||||
5 | Magnus Ravn Borch | 2003 | Svmmeklubben Triton Ballerup | 1:07.42 | ||||||
6 | Marcus Munkholm | 2001 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:12.56 | ||||||
7 | Mikkel Brundert Hansen | 2002 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:15.82 | ||||||
8 | Victor Schnabelrauch | 2003 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:23.68 | ||||||
- | Christian Skriver | 2004 | Swim Team Taastrup - VATCPH | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:36 |