Tulokset STT Efterårsstævne
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 120, 50m Frisvømning Herrer - Final |
|
|
|
26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
+0.69 |
|
30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.36 |
(-1.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
+0.61 |
|
31.76 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.98 |
(-1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
|
|
32.04 |
+1.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.33 |
(-1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Magne Waag Kallesøe |
2008 |
Herlev Svømning |
+0.79 |
|
35.95 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.97 |
(-2.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
|
|
38.21 |
+7.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.43 |
(-4.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
+0.70 |
|
41.31 |
+10.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.45 |
(-1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
+0.98 |
|
42.30 |
+11.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.99 |
(-4.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
+0.87 |
|
42.46 |
+11.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.07 |
(-10.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
|
|
45.16 |
+14.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.75 |
(-9.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
|
|
47.29 |
+16.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.05 |
(-5.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
+0.72 |
|
50.88 |
+20.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.47 |
(-4.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emil Kofoed-Skov |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
+0.65 |
|
DSQ |
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 15-11-2020 11:35:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-11-2020 19:57.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|