Tulokset Santa Claus uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 2
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Santaclaus uinnit | Tulostuspäivämäärä | 26 lokakuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 16:21 | |||
Järjestäjä | Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 26 lokakuu 2019 |
Laji 18, 50m PU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Siiri-Unelma Hentilä | 2010 | Kemin Työväen Uimarit | 1:00.06 | ||||||
Laji 18, 50m PU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 10 - 11 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Riialiina Kiljala | 2008 | Vieskan Uimarit | 33.79 | ||||||
2 | Aleksandra Senchykova | 2008 | Kovdor | 44.55 | ||||||
3 | Pinja Kärkkäinen | 2009 | Oulun Lohet | 51.64 | ||||||
4 | Enna Alasuutari | 2009 | Oulun Lohet | 53.98 | ||||||
- | Sunná-Maaria Jomppanen | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 18, 50m PU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Miina Torvikoski | 2006 | Kemin Työväen Uimarit | 31.54 | ||||||
2 | Anna Kortesalmi | 2006 | Rovaniemen Uimaseura | 33.77 | ||||||
3 | Noora-Maria Linna | 2006 | Vieskan Uimarit | 34.36 | ||||||
4 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 36.40 | ||||||
5 | Alexandra Sverchkova | 2006 | Apatity | 36.56 | ||||||
6 | Peppi Ojakippola | 2006 | Vieskan Uimarit | 37.39 | ||||||
7 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 38.73 | ||||||
8 | Tilda Saarela | 2006 | Vieskan Uimarit | 39.31 | ||||||
9 | Zinaida Vohmianina | 2007 | Kovdor | 39.42 | ||||||
10 | Kiia Ärväs | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 41.12 | ||||||
11 | Hilla Lämsä | 2007 | Kuusamon Erä-Veikot | 42.92 | ||||||
12 | Aada Mäkinen | 2007 | Nivalan Saukot | 48.30 | ||||||
- | Iisa-Erika Auranen | 2007 | Uimaseura Aquila | DNS | ||||||
- | Nella Jäärni | 2007 | Kemin Työväen Uimarit | DSQ | ||||||
SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
Laji 18, 50m PU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 31.33 | ||||||
2 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 31.44 | ||||||
3 | Karina Sverchkova | 2004 | Apatity | 32.68 | ||||||
4 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 34.27 | ||||||
5 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 34.28 | ||||||
6 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 36.13 | ||||||
7 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 36.55 | ||||||
8 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 40.30 | ||||||
9 | Venla Saarimaa | 2004 | Nivalan Saukot | 40.60 | ||||||
10 | Raita Virtanen | 2005 | Kuusamon Erä-Veikot | 41.86 | ||||||
11 | Roosa-Marie Karjalainen | 2005 | Kuusamon Erä-Veikot | 43.49 | ||||||
Laji 18, 50m PU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Henna Haipus | 2001 | Oulun Lohet | 30.60 | ||||||
2 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 30.64 | ||||||
3 | Ada Niskala | 2000 | Rovaniemen Uimaseura | 30.71 | ||||||
4 | Sofia Saukko | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | 31.05 | ||||||
5 | Heidi Kivioja | 2000 | Swimming Club Vuokatti | 31.56 | ||||||
6 | Inna Pajuluoma | 1999 | Kampuksen Plaani | 33.29 | ||||||
7 | Anni Willman | 2001 | Oulun Lohet | 33.66 | ||||||
8 | Kristiina Ruotsalainen | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | 35.07 | ||||||
9 | Aada Koskela | 2003 | Vieskan Uimarit | 37.01 | ||||||
- | Emma Pajuluoma | 2001 | Oulun Lohet | DSQ | ||||||
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 26 lokakuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 16:21 |