Tulokset Norppauinnit 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 2N+2M 4x100m vuv Avoin - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Club |
|
|
FINA |
|
|
Time |
Diff |
|
|
1 |
|
Lappeenrannan Uimarit MIX 1 |
16 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
4:03.55 |
|
|
|
|
|
|
|
Tatu Saareks |
2003 |
03A630 |
-.-- |
27.48 |
59.83 |
|
|
|
59.83 |
|
|
|
|
|
|
|
Topi Immonen |
2003 |
03A437 |
-.-- |
28.36 |
1:00.24 |
|
|
|
2:00.07 |
|
|
|
|
|
|
|
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
04A394 |
-.-- |
28.52 |
1:00.82 |
|
|
|
3:00.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilma Tikka |
2003 |
03A660 |
-.-- |
29.23 |
1:02.66 |
|
|
|
4:03.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lappeenrannan Uimarit MIX 2 |
16 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
4:09.72 |
+6.17 |
|
|
|
|
Niko Matela |
2003 |
03A039 |
-.-- |
28.80 |
1:01.42 |
|
|
|
1:01.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nooa Matela |
2005 |
05A069 |
-.-- |
29.34 |
1:01.88 |
|
|
|
2:03.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hilla Kuuva |
2003 |
03A513 |
-.-- |
30.37 |
1:03.32 |
|
|
|
3:06.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aino Tamminen |
2005 |
05A292 |
-.-- |
29.48 |
1:03.10 |
|
|
|
4:09.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 12:04:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 12:05:04 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, T12, N 4x50m vuv Tytöt 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Club |
|
|
FINA |
|
|
Time |
Diff |
|
|
1 |
|
Lappeenrannan Uimarit j´Jouk |
11 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
164 |
|
|
2:51.41 |
|
|
|
|
|
|
|
Nessa Salminen |
2010 |
10A454 |
-.-- |
49.92 |
|
|
|
|
49.92 |
|
|
|
|
|
|
|
Miina-Anniina Härkänen |
2008 |
08A412 |
|
34.27 |
|
|
|
|
1:24.19 |
|
|
|
|
|
|
|
Sara Uski |
2009 |
09A143 |
|
39.66 |
|
|
|
|
2:03.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Karjalainen |
2008 |
08A906 |
|
47.56 |
|
|
|
|
2:51.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lappeenrannan Uimarit Rollo |
11 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
161 |
|
|
2:52.52 |
+1.11 |
|
|
|
|
Taimi Tynkkynen |
2008 |
08A871 |
-.-- |
38.30 |
|
|
|
|
38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Villanen |
2010 |
10A258 |
|
51.77 |
|
|
|
|
1:30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lauriina Peltoniemi |
2010 |
10A199 |
|
40.74 |
|
|
|
|
2:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nea Kailio |
2010 |
10A274 |
|
41.71 |
|
|
|
|
2:52.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lappeenrannan Uimarit Rollo |
11 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
143 |
|
|
2:59.55 |
+8.14 |
|
|
|
|
Sanja Joensuu |
2008 |
08A847 |
-.-- |
41.22 |
|
|
|
|
41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
Sara Lensu |
2010 |
10A403 |
|
54.69 |
|
|
|
|
1:35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Milma Korppas |
2008 |
08A978 |
|
42.78 |
|
|
|
|
2:18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Oinonen |
2010 |
10A295 |
|
40.86 |
|
|
|
|
2:59.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lappeenrannan Uimarit |
11 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
133 |
|
|
3:03.60 |
+12.19 |
|
|
|
|
Aada Laukniemi |
2010 |
|
-.-- |
56.48 |
|
|
|
|
56.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Hynönen |
2008 |
08A072 |
|
31.01 |
|
|
|
|
1:27.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aino Sarvilahti |
2008 |
08A028 |
|
34.00 |
|
|
|
|
2:01.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Khokola Nasiry |
2009 |
09A748 |
|
1:02.11 |
|
|
|
|
3:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 12:22:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, T12, N 4x50m vuv Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Club |
|
|
FINA |
|
|
Time |
Diff |
|
|
1 |
|
"LIDER" Pietari |
17 |
"LIDER" Pietari |
|
|
514 |
|
|
1:57.17 |
|
|
|
|
|
|
|
Alena Evseeva |
2005 |
|
-.-- |
31.61 |
|
|
|
|
31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
Daria Karamushkina |
2004 |
|
|
29.16 |
|
|
|
|
1:00.77 |
|
|
|
|
|
|
|
Iana Tihchenko |
2002 |
|
|
28.49 |
|
|
|
|
1:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexandra Kunitca |
2002 |
|
|
27.91 |
|
|
|
|
1:57.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lappeenrannan Uimarit Naiset |
16 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
476 |
|
|
2:00.26 |
+3.09 |
|
|
|
|
Ida Kauppinen |
2005 |
05A319 |
|
28.70 |
|
|
|
|
28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
07A076 |
|
30.53 |
|
|
|
|
59.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Silja Kinnunen |
2003 |
03A683 |
|
31.00 |
|
|
|
|
1:30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ronja Terävä |
2005 |
05A658 |
|
30.03 |
|
|
|
|
2:00.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lappeenrannan Uimarit Naiset |
16 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
464 |
|
|
2:01.26 |
+4.09 |
|
|
|
|
Emmi Salo |
2007 |
07A325 |
|
29.99 |
|
|
|
|
29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
03A665 |
|
29.74 |
|
|
|
|
59.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
06A281 |
|
29.94 |
|
|
|
|
1:29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
07A064 |
|
31.59 |
|
|
|
|
2:01.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Uinti Imatra Koski |
16 |
Uinti Imatra |
|
|
462 |
|
|
2:01.47 |
+4.30 |
|
|
|
|
Vilma Puisto |
2003 |
03B119 |
|
31.25 |
|
|
|
|
31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Hietanen |
2006 |
06B085 |
|
31.34 |
|
|
|
|
1:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oona Kokko |
2003 |
03B248 |
|
29.74 |
|
|
|
|
1:32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jenni Konnu |
2006 |
06A662 |
|
29.14 |
|
|
|
|
2:01.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Uimaseura Aquila Naiset |
14 |
Uimaseura Aquila |
|
|
418 |
|
|
2:05.50 |
+8.33 |
|
|
|
|
Lumi Nokso |
2005 |
05A379 |
|
31.40 |
|
|
|
|
31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
06A474 |
|
31.49 |
|
|
|
|
1:02.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iisa-Erika Auranen |
2007 |
07A404 |
|
32.71 |
|
|
|
|
1:35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saga Koho |
2005 |
05A607 |
|
29.90 |
|
|
|
|
2:05.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Savonlinnan Uimaseura |
18 |
Savonlinnan Uimaseura |
|
|
372 |
|
|
2:10.52 |
+13.35 |
|
|
|
|
Senja Staufenbiel |
2001 |
01B381 |
|
32.57 |
|
|
|
|
32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Sopanen |
2002 |
02B310 |
|
34.66 |
|
|
|
|
1:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Milla Lepistö |
2004 |
04B319 |
|
31.70 |
|
|
|
|
1:38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siiri Pihlava |
2004 |
04B241 |
|
31.59 |
|
|
|
|
2:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lappeenrannan Uimarit joukk |
14 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
365 |
|
|
2:11.40 |
+14.23 |
|
|
|
|
Erin Ovaska |
2006 |
06A242 |
|
33.33 |
|
|
|
|
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
Anna Huhtala |
2006 |
06B039 |
|
33.23 |
|
|
|
|
1:06.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nelli Hytti |
2005 |
05A862 |
|
33.75 |
|
|
|
|
1:40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Hirvonen |
2007 |
07A755 |
|
31.09 |
|
|
|
|
2:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lappeenrannan Uimarit joukk |
15 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
363 |
|
|
2:11.53 |
+14.36 |
|
|
|
|
Eea Huhtanen |
2004 |
04B142 |
|
31.45 |
|
|
|
|
31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ada Puranen |
2006 |
06A200 |
|
33.94 |
|
|
|
|
1:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krette Mullamaa |
2007 |
07A359 |
|
34.04 |
|
|
|
|
1:39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saaga Lehmus |
2007 |
07A120 |
|
32.10 |
|
|
|
|
2:11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Haminan Uimaseura |
18 |
Haminan Uimaseura |
|
|
361 |
|
|
2:11.81 |
+14.64 |
|
|
|
|
Emilia Ruusu |
2006 |
06A739 |
|
31.44 |
|
|
|
|
31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kaarina Leppä |
2004 |
04B220 |
|
34.24 |
|
|
|
|
1:05.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kiira Tulkki |
2003 |
03B102 |
|
33.46 |
|
|
|
|
1:39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fanny Puska |
2001 |
01B183 |
|
32.67 |
|
|
|
|
2:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Uinti Imatra Vuoksi |
16 |
Uinti Imatra |
|
|
317 |
|
|
2:17.71 |
+20.54 |
|
|
|
|
Salla Mannerkoski |
2005 |
05B195 |
-.-- |
34.77 |
|
|
|
|
34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Venny Heimala |
2003 |
03B223 |
|
34.06 |
|
|
|
|
1:08.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aino Metsi |
2007 |
07A937 |
|
34.59 |
|
|
|
|
1:43.42 |
|
|
|
|
|
|
|
Essi Peltonen |
2005 |
05B212 |
|
34.29 |
|
|
|
|
2:17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Uinti Imatra Saimaa |
35 |
Uinti Imatra |
|
|
125 |
|
|
3:07.82 |
+1:10.6 |
|
|
|
|
Tiiu Pohjamo |
2008 |
|
-.-- |
42.63 |
|
|
|
|
42.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Joanna Riikonen |
2006 |
06B119 |
|
39.00 |
|
|
|
|
1:21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Kullberg |
2006 |
06B176 |
|
40.25 |
|
|
|
|
2:01.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karita Hokka-Purhonen |
1984 |
84A148 |
|
1:05.94 |
|
|
|
|
3:07.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 12:22:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 12:35:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, P12, M 4x50m vuv Pojat 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Club |
|
|
FINA |
|
|
Time |
Diff |
|
|
1 |
|
Lappeenrannan Uimarit Rollo |
12 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
167 |
|
|
2:29.73 |
|
|
|
|
|
|
|
Jesse Suikkanen |
2007 |
07B002 |
-.-- |
34.96 |
|
|
|
|
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
Jonne Ekman |
2008 |
08A971 |
-.-- |
39.79 |
|
|
|
|
1:14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
Juho Juurinen |
2008 |
08A781 |
-.-- |
39.64 |
|
|
|
|
1:54.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veeti Ukkola |
2010 |
10A136 |
-.-- |
35.34 |
|
|
|
|
2:29.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lappeenrannan Uimarit Rollo2 |
12 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
101 |
|
|
2:57.32 |
+27.59 |
|
|
|
|
Rasmus Talo |
2007 |
07B083 |
-.-- |
42.09 |
|
|
|
|
42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alex Schütt |
2007 |
07B128 |
-.-- |
48.89 |
|
|
|
|
1:30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuel Rantanen |
2008 |
08A982 |
-.-- |
46.16 |
|
|
|
|
2:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Joel Kauppila |
2009 |
09A521 |
-.-- |
40.18 |
|
|
|
|
2:57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lappeenrannan Uimarit j´Jouk |
12 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 10. |
|
|
|
Eelis Scharin |
2009 |
|
-.-- |
54.85 |
|
|
|
|
54.85 |
|
|
|
|
|
|
|
Joona Väätämöinen |
2008 |
08A694 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Karjalainen |
2007 |
07A469 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Bryantsev |
2009 |
09A700 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lappeenrannan Uimarit j´Jouk |
11 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 10. |
|
|
|
Peetu Valtonen |
2009 |
09A749 |
-.-- |
47.31 |
|
|
|
|
47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valtteri Tapio |
2008 |
08B012 |
|
42.24 |
|
|
|
|
1:29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nooa Valtonen |
2008 |
08A130 |
-.-- |
35.42 |
|
|
|
|
2:04.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dimitrios Kontopoulos |
2009 |
09A686 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 12:24:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, P12, M 4x50m vuv Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Club |
|
|
FINA |
|
|
Time |
Diff |
|
|
1 |
|
Uinti Imatra Koski |
19 |
Uinti Imatra |
|
|
381 |
|
|
1:53.87 |
|
|
|
|
|
|
|
Arto Tanttu |
2001 |
01B009 |
-.-- |
28.84 |
|
|
|
|
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
Antti Issakainen |
2001 |
01B010 |
-.-- |
29.56 |
|
|
|
|
58.40 |
|
|
|
|
|
|
|
Antti Oinonen |
2003 |
03B081 |
-.-- |
28.16 |
|
|
|
|
1:26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roni Lönnqvist |
2000 |
00B291 |
-.-- |
27.31 |
|
|
|
|
1:53.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lappeenrannan Uimarit joukk |
19 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
337 |
|
|
1:58.58 |
+4.71 |
|
|
|
|
Aleksi Hautaniemi |
2000 |
00A677 |
-.-- |
26.08 |
|
|
|
|
26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Valtonen |
2006 |
06A114 |
-.-- |
28.45 |
|
|
|
|
54.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Sarvilahti |
2005 |
05A279 |
-.-- |
31.48 |
|
|
|
|
1:26.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Pessi |
2004 |
04B144 |
-.-- |
32.57 |
|
|
|
|
1:58.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Uimaseura Aquila |
14 |
Uimaseura Aquila |
|
|
321 |
|
|
2:00.57 |
+6.70 |
|
|
|
|
Valtteri Muranen |
2005 |
05A496 |
-.-- |
30.78 |
|
|
|
|
30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
Aleksi Määttä |
2005 |
05A505 |
-.-- |
28.21 |
|
|
|
|
58.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kendro Bobkov |
2006 |
06A325 |
-.-- |
31.69 |
|
|
|
|
1:30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elmo Taipale |
2005 |
05A618 |
-.-- |
29.89 |
|
|
|
|
2:00.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lappeenrannan Uimarit joukk |
15 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
298 |
|
|
2:03.60 |
+9.73 |
|
|
|
|
Akseli Kuparinen |
2004 |
04B043 |
-.-- |
27.95 |
|
|
|
|
27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Petteri Veikkolainen |
2004 |
04A631 |
-.-- |
31.29 |
|
|
|
|
59.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leo Lana |
2006 |
06A903 |
-.-- |
31.60 |
|
|
|
|
1:30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil Gaft |
2006 |
06A803 |
-.-- |
32.76 |
|
|
|
|
2:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Uinti Imatra Saimaa |
13 |
Uinti Imatra |
|
|
108 |
|
|
2:53.18 |
+59.31 |
|
|
|
|
Otto Metsi |
2008 |
|
-.-- |
46.98 |
|
|
|
|
46.98 |
|
|
|
|
|
|
|
Martin Kullberg |
2009 |
09A621 |
-.-- |
38.49 |
|
|
|
|
1:25.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaakko Martikainen |
2006 |
06B193 |
-.-- |
44.46 |
|
|
|
|
2:09.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eeli Huhtanen |
2008 |
08A955 |
-.-- |
43.25 |
|
|
|
|
2:53.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 12:24:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 12:25:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, T12, N 400m vu Tytöt 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Salo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
460 |
5:03.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Sarvilahti |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
310 |
5:46.21 |
+42.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Krette Mullamaa |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
306 |
5:48.01 |
+44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Uski |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
231 |
6:21.91 |
+1:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 12:54:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, T12, N 400m vu Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alexandra Kunitca |
2002 |
"LIDER" Pietari |
-.-- |
581 |
4:40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
580 |
4:41.06 |
+0.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
542 |
4:47.48 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
517 |
4:52.17 |
+11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
393 |
5:20.07 |
+39.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Silja Kinnunen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
390 |
5:20.79 |
+39.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Fanny Puska |
2001 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
363 |
5:28.60 |
+47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eea Huhtanen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
345 |
5:34.18 |
+53.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kiira Tulkki |
2003 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
342 |
5:35.21 |
+54.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kaarina Leppä |
2004 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
326 |
5:40.74 |
+59.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sanni Nuotio |
2006 |
Uinti Imatra |
|
322 |
5:42.12 |
+1:01.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ilona Luukinen |
2006 |
Uinti Imatra |
|
312 |
5:45.61 |
+1:04.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 12:54:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 13:00:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, P12, M 400m vu Pojat 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sisu Siitonen |
2007 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
-.-- |
305 |
5:14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:01:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, P12, M 400m vu Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
601 |
4:11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
474 |
4:32.09 |
+20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johannes Kauppinen |
2005 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
318 |
5:10.96 |
+59.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anton Sarvilahti |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
275 |
5:26.32 |
+1:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Juuso Heikkola |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
205 |
5:59.57 |
+1:48.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:01:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 13:01:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, T10, N 50m vu Tytöt 10 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
192 |
39.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nea Kailio |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
186 |
40.11 |
+0.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lauriina Peltoniemi |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
169 |
41.41 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
166 |
41.69 |
+1.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matilda Oinonen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
159 |
42.32 |
+2.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nessa Salminen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
96 |
50.02 |
+10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eveliina Kansonen |
2010 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
-.-- |
89 |
51.35 |
+11.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Helmi Äikäs |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
88 |
51.52 |
+11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sara Lensu |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
72 |
54.88 |
+15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aada Laukniemi |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
58 |
58.93 |
+19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Pinja Haapamäki |
2009 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
-.-- |
56 |
59.67 |
+19.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Khokola Nasiry |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
50 |
1:01.86 |
+22.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Venla Tolvanen |
2010 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:10:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, T10, N 50m vu Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kiia Kärkkäinen |
2003 |
Heinolan Isku |
-.-- |
620 |
26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
554 |
27.91 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aino Tamminen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
470 |
29.49 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
430 |
30.37 |
+3.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oona Kokko |
2003 |
Uinti Imatra |
-.-- |
422 |
30.55 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Hietanen |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
378 |
31.70 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lumi Nokso |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
378 |
31.70 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Silja Kinnunen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
371 |
31.89 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
369 |
31.96 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Senja Staufenbiel |
2001 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
368 |
31.97 |
+5.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Siiri Pihlava |
2004 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
365 |
32.06 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Milla Lepistö |
2004 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
352 |
32.46 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Erin Ovaska |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
347 |
32.61 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Essi Peltonen |
2005 |
Uinti Imatra |
-.-- |
311 |
33.84 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Anna Huhtala |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
297 |
34.33 |
+7.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nelli Hytti |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
297 |
34.33 |
+7.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Venny Heimala |
2003 |
Uinti Imatra |
-.-- |
297 |
34.36 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aino Metsi |
2007 |
Uinti Imatra |
-.-- |
295 |
34.43 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Salla Mannerkoski |
2005 |
Uinti Imatra |
-.-- |
290 |
34.64 |
+7.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sofia Sopanen |
2002 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
288 |
34.72 |
+7.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Iida Hämäläinen |
2003 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
249 |
36.44 |
+9.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Anna Koponen |
2008 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
-.-- |
113 |
47.29 |
+20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ida Karjalainen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
86 |
51.86 |
+24.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miisa Eerola |
2008 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saaga Lehmus |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:10:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 13:11:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, Masters N 50m vu Masters Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Karita Hokka-Purhonen |
1984 |
Uinti Imatra |
-.-- |
268 |
35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liisa Tirkkonen |
1963 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
-.-- |
202 |
39.04 |
+3.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:12:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 13:12:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, P10, M 50m vu Pojat 10 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Veeti Ukkola |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
202 |
34.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joel Kauppila |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
109 |
42.34 |
+7.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Peetu Valtonen |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
65 |
50.34 |
+15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lassi Immonen |
2010 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
-.-- |
48 |
55.68 |
+21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lev Bryantsev |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
34 |
1:02.13 |
+27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eelis Scharin |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
28 |
1:06.66 |
+32.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Dimitrios Kontopoulos |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matias Tuisku |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:19:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, P10, M 50m vu Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tatu Saareks |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
520 |
25.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksi Hautaniemi |
2000 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
473 |
25.99 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Roni Lönnqvist |
2000 |
Uinti Imatra |
-.-- |
395 |
27.61 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Antti Oinonen |
2003 |
Uinti Imatra |
-.-- |
387 |
27.78 |
+2.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Akseli Kuparinen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
386 |
27.82 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Arto Tanttu |
2001 |
Uinti Imatra |
-.-- |
377 |
28.03 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
377 |
28.03 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
353 |
28.64 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Luka Valtonen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
351 |
28.72 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Daniel Laurila |
1996 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
340 |
29.00 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
337 |
29.09 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Petteri Veikkolainen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
266 |
31.49 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Leo Lana |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
263 |
31.61 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Rasmus Karjalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
254 |
31.97 |
+6.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emil Gaft |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
250 |
32.13 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Kendro Bobkov |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
238 |
32.65 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Daniel Pessi |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
238 |
32.66 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Elias Kauppila |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
206 |
34.30 |
+9.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Eemeli Sipari |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
197 |
34.79 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Elmeri Tikka |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
186 |
35.43 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Eeli Huhtanen |
2008 |
Uinti Imatra |
-.-- |
183 |
35.64 |
+10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Anttoni Sikiö |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
167 |
36.74 |
+11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Joona Väätämöinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
151 |
38.00 |
+12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Valtteri Tapio |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
90 |
45.11 |
+19.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Otto Metsi |
2008 |
Uinti Imatra |
-.-- |
81 |
46.64 |
+21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Alex Schütt |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
64 |
50.43 |
+25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Viljami Myllärinen |
2007 |
Uinti Imatra |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaakko Martikainen |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Juuso Heikkola |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:19:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 13:20:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, Masters M 50m vu Masters Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Grigorii Sitnikov |
1970 |
"LIDER" Pietari |
-.-- |
410 |
27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:21:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 13:21:25 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, T12, N 100m pu Tytöt 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
337 |
1:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emmi Salo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
336 |
1:18.48 |
+0.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
335 |
1:18.63 |
+0.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ella Hynönen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
330 |
1:18.95 |
+0.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
206 |
1:32.42 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:25:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, T12, N 100m pu Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
387 |
1:14.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
378 |
1:15.49 |
+0.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
304 |
1:21.17 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
293 |
1:22.18 |
+7.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
278 |
1:23.58 |
+8.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Saga Koho |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
270 |
1:24.47 |
+9.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:25:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 13:26:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, P12, M 100m pu Pojat 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sisu Siitonen |
2007 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
-.-- |
292 |
1:12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eetu Autio |
2007 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
269 |
1:14.42 |
+1.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matvey Lyashenko |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
151 |
1:30.18 |
+17.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nooa Valtonen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
114 |
1:39.08 |
+26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:30:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, P12, M 100m pu Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tatu Saareks |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
467 |
1:01.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
418 |
1:04.28 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
309 |
1:11.06 |
+9.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Antti Issakainen |
2001 |
Uinti Imatra |
-.-- |
258 |
1:15.52 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Taneli Härkönen |
1997 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
232 |
1:18.18 |
+16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Valtteri Muranen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
206 |
1:21.32 |
+19.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:30:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 13:30:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, T10, N 50m ru Tytöt 10 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
209 |
48.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
180 |
50.66 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Villanen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
173 |
51.36 |
+3.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matilda Oinonen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
154 |
53.35 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Khokola Nasiry |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:57:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, T10, N 50m ru Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iana Tihchenko |
2002 |
"LIDER" Pietari |
-.-- |
605 |
33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Daria Karamushkina |
2004 |
"LIDER" Pietari |
-.-- |
531 |
35.36 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
462 |
37.04 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alena Evseeva |
2005 |
"LIDER" Pietari |
-.-- |
451 |
37.32 |
+3.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jenni Konnu |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
446 |
37.46 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
434 |
37.80 |
+3.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
386 |
39.33 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sofia Sopanen |
2002 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
384 |
39.39 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Amanda Hirvonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
381 |
39.48 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anna Hietanen |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
363 |
40.12 |
+6.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
357 |
40.34 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Eea Huhtanen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
355 |
40.43 |
+6.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Veera Westerlund |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
345 |
40.83 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
336 |
41.17 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Fanny Puska |
2001 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
308 |
42.39 |
+8.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lumi Nokso |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
282 |
43.63 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Salla Mannerkoski |
2005 |
Uinti Imatra |
-.-- |
275 |
44.01 |
+10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Erin Ovaska |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
272 |
44.16 |
+10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Anna Kullberg |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
264 |
44.63 |
+10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Anna Huhtala |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
251 |
45.40 |
+11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Krette Mullamaa |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
241 |
45.99 |
+12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nelli Hytti |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
219 |
47.48 |
+13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ada Puranen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
218 |
47.58 |
+13.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Isla Puranen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
191 |
49.73 |
+15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Joanna Riikonen |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
174 |
51.27 |
+17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saaga Lehmus |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ida Karjalainen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
10.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:57:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 13:57:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, Masters N 50m ru Masters Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Karita Hokka-Purhonen |
1984 |
Uinti Imatra |
-.-- |
223 |
47.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liisa Tirkkonen |
1963 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
-.-- |
174 |
51.24 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 13:58:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 13:58:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, P10, M 50m ru Pojat 10 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Veeti Ukkola |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
122 |
50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Martin Kullberg |
2009 |
Uinti Imatra |
-.-- |
113 |
52.13 |
+1.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matias Tuisku |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 7.3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:05:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, P10, M 50m ru Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
532 |
31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksi Hautaniemi |
2000 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
450 |
32.94 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
380 |
34.83 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Akseli Kuparinen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
304 |
37.55 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Petteri Veikkolainen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
247 |
40.23 |
+9.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
236 |
40.84 |
+9.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Leo Lana |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
218 |
41.90 |
+10.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Daniel Pessi |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
213 |
42.22 |
+11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elmo Taipale |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
210 |
42.43 |
+11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aleksi Määttä |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
209 |
42.53 |
+11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anttoni Sikiö |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
206 |
42.75 |
+11.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elias Kauppila |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
154 |
47.10 |
+15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eemeli Sipari |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
125 |
50.44 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Elmeri Tikka |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
99 |
54.52 |
+23.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Joona Väätämöinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
75 |
59.86 |
+28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alex Schütt |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:05:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 14:42:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, T12, N 100m su Tytöt 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.73 |
367 |
1:16.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Krette Mullamaa |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.73 |
291 |
1:23.02 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.75 |
263 |
1:25.86 |
+9.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Venla Tolvanen |
2010 |
Haminan Uimaseura |
+0.79 |
117 |
1:52.23 |
+35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:09:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, T12, N 100m su Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kiia Kärkkäinen |
2003 |
Heinolan Isku |
+0.61 |
522 |
1:08.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Tamminen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.68 |
454 |
1:11.58 |
+3.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.71 |
452 |
1:11.66 |
+3.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.78 |
452 |
1:11.67 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilma Puisto |
2003 |
Uinti Imatra |
+0.81 |
405 |
1:14.36 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.82 |
388 |
1:15.42 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.65 |
354 |
1:17.73 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veera Westerlund |
2006 |
Uimaseura Aquila |
+0.80 |
281 |
1:24.01 |
+15.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kiira Tulkki |
2003 |
Haminan Uimaseura |
+0.80 |
227 |
1:30.11 |
+21.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:09:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 14:10:04 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, P12, M 100m su Pojat 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eetu Autio |
2007 |
Uimaseura Aquila |
+0.65 |
308 |
1:12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matvey Lyashenko |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.75 |
190 |
1:24.93 |
+12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eero Kähkönen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.76 |
142 |
1:33.52 |
+21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Juho Juurinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.67 |
87 |
1:50.00 |
+37.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Samuel Rantanen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.68 |
76 |
1:55.24 |
+42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:14:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, P12, M 100m su Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.65 |
409 |
1:05.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Luka Valtonen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.78 |
300 |
1:13.04 |
+7.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johannes Kauppinen |
2005 |
Haminan Uimaseura |
+0.69 |
242 |
1:18.43 |
+12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kendro Bobkov |
2006 |
Uimaseura Aquila |
+0.88 |
205 |
1:22.90 |
+17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:14:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 14:15:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, T12, N 100m sku Tytöt 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Salo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
413 |
1:15.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
366 |
1:18.96 |
+3.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iisa-Erika Auranen |
2007 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
273 |
1:27.02 |
+11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aino Metsi |
2007 |
Uinti Imatra |
-.-- |
222 |
1:33.20 |
+17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sara Uski |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
183 |
1:39.42 |
+23.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:34:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, T12, N 100m sku Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alexandra Kunitca |
2002 |
"LIDER" Pietari |
-.-- |
563 |
1:08.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
450 |
1:13.70 |
+5.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
437 |
1:14.43 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
420 |
1:15.41 |
+6.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jenna Rita |
2000 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
403 |
1:16.45 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
352 |
1:20.03 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anna Hietanen |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
345 |
1:20.55 |
+12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Silja Kinnunen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
335 |
1:21.29 |
+12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Siiri Pihlava |
2004 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
302 |
1:24.16 |
+15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nelli Hytti |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
241 |
1:30.73 |
+22.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kaarina Leppä |
2004 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
234 |
1:31.69 |
+23.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Joanna Riikonen |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
162 |
1:43.57 |
+35.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:34:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 14:35:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 19, P12, M 100m sku Pojat 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matvey Lyashenko |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
190 |
1:27.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nooa Valtonen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
184 |
1:28.43 |
+1.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Juho Juurinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:39:04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 19, P12, M 100m sku Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Antti Oinonen |
2003 |
Uinti Imatra |
-.-- |
359 |
1:10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
346 |
1:11.61 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taneli Härkönen |
1997 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
333 |
1:12.50 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Roni Lönnqvist |
2000 |
Uinti Imatra |
-.-- |
323 |
1:13.24 |
+2.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Daniel Laurila |
1996 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
317 |
1:13.71 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Akseli Kuparinen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
307 |
1:14.49 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Arto Tanttu |
2001 |
Uinti Imatra |
-.-- |
291 |
1:15.87 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Valtteri Muranen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
266 |
1:18.19 |
+7.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Antti Issakainen |
2001 |
Uinti Imatra |
-.-- |
256 |
1:19.12 |
+8.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emil Gaft |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
177 |
1:29.42 |
+18.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:39:04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 14:39:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, T10, N 50m su Tytöt 10 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
+0.95 |
175 |
45.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matilda Oinonen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.90 |
169 |
46.40 |
+0.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nea Kailio |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.80 |
122 |
51.73 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lauriina Peltoniemi |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+1.10 |
116 |
52.50 |
+6.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ella Villanen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.84 |
113 |
53.05 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sara Lensu |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.91 |
78 |
1:00.07 |
+14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Helmi Äikäs |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.75 |
72 |
1:01.49 |
+15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
+0.71 |
|
DSQ |
|
|
SW 10.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nessa Salminen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.82 |
|
DSQ |
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:50:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, T10, N 50m su Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kiia Kärkkäinen |
2003 |
Heinolan Isku |
+0.61 |
586 |
30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Tamminen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.71 |
467 |
33.07 |
+2.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.78 |
456 |
33.33 |
+2.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.73 |
433 |
33.91 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilma Puisto |
2003 |
Uinti Imatra |
+0.71 |
388 |
35.18 |
+4.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.61 |
372 |
35.69 |
+5.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ella Hynönen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.77 |
348 |
36.48 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Amanda Hirvonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.81 |
332 |
37.05 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Fanny Puska |
2001 |
Haminan Uimaseura |
+0.90 |
290 |
38.78 |
+8.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
+0.78 |
288 |
38.86 |
+8.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ada Puranen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.85 |
278 |
39.33 |
+8.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Senja Staufenbiel |
2001 |
Savonlinnan Uimaseura |
+0.67 |
260 |
40.20 |
+9.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anna Huhtala |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.89 |
256 |
40.42 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Saaga Lehmus |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.76 |
252 |
40.60 |
+9.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Saga Koho |
2005 |
Uimaseura Aquila |
+0.79 |
251 |
40.69 |
+10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Isla Puranen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.79 |
216 |
42.73 |
+12.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Essi Peltonen |
2005 |
Uinti Imatra |
+0.92 |
210 |
43.15 |
+12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aino Sarvilahti |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.76 |
196 |
44.13 |
+13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ilona Luukinen |
2006 |
Uinti Imatra |
+1.14 |
149 |
48.34 |
+17.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Miisa Eerola |
2008 |
Haminan Uimaseura |
+0.84 |
134 |
50.13 |
+19.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ida Karjalainen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.73 |
65 |
1:03.71 |
+33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Venny Heimala |
2003 |
Uinti Imatra |
+0.89 |
|
DSQ |
|
|
SW 10.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:50:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 14:50:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, Masters N 50m su Masters Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Karita Hokka-Purhonen |
1984 |
Uinti Imatra |
+0.81 |
124 |
51.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:52:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 14:52:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, P10, M 50m su Pojat 10 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Veeti Ukkola |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.71 |
128 |
44.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Martin Kullberg |
2009 |
Uinti Imatra |
+0.88 |
86 |
50.30 |
+6.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Joel Kauppila |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.69 |
80 |
51.44 |
+7.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eelis Scharin |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.66 |
38 |
1:05.58 |
+21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:57:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, P10, M 50m su Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aleksi Hautaniemi |
2000 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.73 |
402 |
30.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tatu Saareks |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.71 |
387 |
30.49 |
+0.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.67 |
375 |
30.81 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.70 |
302 |
33.09 |
+2.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Luka Valtonen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.77 |
258 |
34.86 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
+0.65 |
233 |
36.06 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elmo Taipale |
2005 |
Uimaseura Aquila |
+0.73 |
212 |
37.21 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aleksi Määttä |
2005 |
Uimaseura Aquila |
+0.92 |
194 |
38.36 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Leo Lana |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.85 |
167 |
40.28 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elias Kauppila |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.94 |
156 |
41.22 |
+11.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Daniel Pessi |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.69 |
154 |
41.41 |
+11.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Juuso Heikkola |
2006 |
Uimaseura Aquila |
+0.89 |
146 |
42.19 |
+12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emil Gaft |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.82 |
141 |
42.64 |
+12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Eeli Huhtanen |
2008 |
Uinti Imatra |
+0.71 |
115 |
45.69 |
+15.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Anttoni Sikiö |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.80 |
111 |
46.22 |
+16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elmeri Tikka |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.74 |
101 |
47.59 |
+17.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 14:57:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 14:57:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, T12, N 100m ru Tytöt 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
368 |
1:26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Amanda Hirvonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
336 |
1:29.70 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iisa-Erika Auranen |
2007 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
257 |
1:38.03 |
+11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Krette Mullamaa |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
234 |
1:41.18 |
+14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sara Uski |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
148 |
1:57.64 |
+30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 15:02:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, T12, N 100m ru Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iana Tihchenko |
2002 |
"LIDER" Pietari |
-.-- |
549 |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Daria Karamushkina |
2004 |
"LIDER" Pietari |
-.-- |
474 |
1:19.95 |
+3.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alena Evseeva |
2005 |
"LIDER" Pietari |
-.-- |
438 |
1:22.11 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jenni Konnu |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
435 |
1:22.24 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
433 |
1:22.38 |
+6.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oona Kokko |
2003 |
Uinti Imatra |
-.-- |
370 |
1:26.82 |
+10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sofia Sopanen |
2002 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
363 |
1:27.34 |
+11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eea Huhtanen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
359 |
1:27.71 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
328 |
1:30.36 |
+14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anna Kullberg |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
247 |
1:39.35 |
+23.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Salla Mannerkoski |
2005 |
Uinti Imatra |
-.-- |
245 |
1:39.64 |
+23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 15:02:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 15:02:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, P12, M 100m ru Pojat 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eetu Autio |
2007 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
264 |
1:26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jesse Suikkanen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
197 |
1:35.42 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rasmus Talo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
146 |
1:45.56 |
+18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matvey Lyashenko |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
138 |
1:47.58 |
+20.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Viljami Myllärinen |
2007 |
Uinti Imatra |
-.-- |
119 |
1:52.86 |
+26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jonne Ekman |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
114 |
1:54.67 |
+28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rasmus Karjalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
- |
|
Eero Kähkönen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 15:07:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, P12, M 100m ru Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
376 |
1:17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taneli Härkönen |
1997 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
308 |
1:22.26 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Petteri Veikkolainen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
271 |
1:25.88 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
261 |
1:26.95 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kendro Bobkov |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
189 |
1:36.77 |
+19.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juuso Heikkola |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
172 |
1:39.95 |
+22.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 15:07:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 15:08:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 26, T10, N 50m pu Tytöt 10 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
97 |
52.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 15:24:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 26, T10, N 50m pu Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Salo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
397 |
33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vilma Puisto |
2003 |
Uinti Imatra |
-.-- |
384 |
33.52 |
+0.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oona Kokko |
2003 |
Uinti Imatra |
-.-- |
347 |
34.68 |
+1.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Senja Staufenbiel |
2001 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
339 |
34.96 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Milla Lepistö |
2004 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
335 |
35.10 |
+1.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Veera Westerlund |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
326 |
35.42 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
320 |
35.61 |
+2.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anna Huhtala |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
296 |
36.58 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Silja Kinnunen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
294 |
36.66 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kiira Tulkki |
2003 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
246 |
38.86 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Iida Hämäläinen |
2003 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
239 |
39.24 |
+6.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
239 |
39.25 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Essi Peltonen |
2005 |
Uinti Imatra |
-.-- |
234 |
39.51 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aino Sarvilahti |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
221 |
40.30 |
+7.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Isla Puranen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
214 |
40.71 |
+7.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Kaarina Leppä |
2004 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
211 |
40.94 |
+7.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Saaga Lehmus |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
189 |
42.43 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 15:24:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 15:25:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 28, P10, M 50m pu Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tatu Saareks |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
541 |
26.75 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
440 |
28.66 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
370 |
30.34 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Akseli Kuparinen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
339 |
31.25 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleksi Määttä |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
327 |
31.64 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Daniel Laurila |
1996 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
321 |
31.83 |
+5.08 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
318 |
31.92 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Antti Issakainen |
2001 |
Uinti Imatra |
-.-- |
287 |
33.03 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Johannes Kauppinen |
2005 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
268 |
33.80 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Valtteri Muranen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
261 |
34.07 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kendro Bobkov |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
206 |
36.87 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Rasmus Karjalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
171 |
39.22 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eero Kähkönen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
167 |
39.53 |
+12.78 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nooa Valtonen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
163 |
39.84 |
+13.09 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eemeli Sipari |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
152 |
40.81 |
+14.06 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Daniel Pessi |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
135 |
42.43 |
+15.68 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Leo Lana |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
133 |
42.65 |
+15.90 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Anttoni Sikiö |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
121 |
44.03 |
+17.28 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Elmeri Tikka |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
103 |
46.44 |
+19.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 15:30:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 15:31:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 30, T12, N 100m vu Tytöt 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Salo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
447 |
1:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
431 |
1:06.49 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
390 |
1:08.76 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ella Hynönen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
366 |
1:10.22 |
+4.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iisa-Erika Auranen |
2007 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
311 |
1:14.11 |
+8.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aino Sarvilahti |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
292 |
1:15.67 |
+9.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aino Metsi |
2007 |
Uinti Imatra |
-.-- |
264 |
1:18.24 |
+12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Taimi Tynkkynen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
182 |
1:28.60 |
+22.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Miisa Eerola |
2008 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
172 |
1:30.27 |
+24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sanja Joensuu |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
151 |
1:34.35 |
+28.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Milma Korppas |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
115 |
1:43.09 |
+37.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Venla Tolvanen |
2010 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
101 |
1:47.70 |
+41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 15:38:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 30, T12, N 100m vu Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
583 |
1:00.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Tamminen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
500 |
1:03.31 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
490 |
1:03.71 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jenni Konnu |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
462 |
1:05.00 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
439 |
1:06.08 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
433 |
1:06.41 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Silja Kinnunen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
396 |
1:08.41 |
+8.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veera Westerlund |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
395 |
1:08.46 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Saga Koho |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
388 |
1:08.87 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
387 |
1:08.91 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lumi Nokso |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
369 |
1:10.00 |
+9.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Erin Ovaska |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
352 |
1:11.16 |
+11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Siiri Pihlava |
2004 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
341 |
1:11.88 |
+11.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Milla Lepistö |
2004 |
Savonlinnan Uimaseura |
-.-- |
340 |
1:11.95 |
+11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ada Puranen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
332 |
1:12.52 |
+12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Venny Heimala |
2003 |
Uinti Imatra |
-.-- |
294 |
1:15.52 |
+15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nelli Hytti |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
279 |
1:16.86 |
+16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 15:38:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 15:38:49 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 31, P12, M 100m vu Pojat 12 vuotta ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sisu Siitonen |
2007 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
-.-- |
298 |
1:07.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viljami Myllärinen |
2007 |
Uinti Imatra |
-.-- |
175 |
1:20.34 |
+13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jesse Suikkanen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
162 |
1:22.35 |
+15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eeli Huhtanen |
2008 |
Uinti Imatra |
-.-- |
154 |
1:23.78 |
+16.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joona Väätämöinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
123 |
1:30.19 |
+22.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juho Juurinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
119 |
1:31.35 |
+24.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jonne Ekman |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
109 |
1:33.98 |
+26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rasmus Talo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
90 |
1:40.11 |
+32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Samuel Rantanen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
68 |
1:49.70 |
+42.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 15:43:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 31, P12, M 100m vu Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Antti Oinonen |
2003 |
Uinti Imatra |
-.-- |
399 |
1:01.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
374 |
1:02.35 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Luka Valtonen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
337 |
1:04.57 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elmo Taipale |
2005 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
280 |
1:08.64 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elias Kauppila |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
208 |
1:15.74 |
+14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emil Gaft |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
197 |
1:17.17 |
+16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jaakko Martikainen |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
134 |
1:27.82 |
+26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.11.2019 15:43:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-16 15:43:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|