Resultat för HVIDOVRE Medley Cup 2 - 2019
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 11:39 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 1, 4X50m Medley Damer, Finaler 11 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Hvidovre | 2009 | 3:01.40 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 3:01.79 | |||||||||
Ella Strange | 2009 | 44.25 | 44.25 | |||||||
Mikkeline Larsen | 2009 | |||||||||
Alberte F Petersen | 2010 | |||||||||
Emma Simonsen | 2009 | 3:01.40 | 3:01.40 | |||||||
2 | Hvidovre 2 | 2009 | 3:13.88 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 3:14.14 | |||||||||
Nicoline Agergaard | 2010 | 47.53 | 47.53 | |||||||
Liva Toldwoss Aunsholm | 2009 | |||||||||
Melissa Rosenquist | 2009 | |||||||||
Malea Rosa A Nunez | 2010 | 3:13.88 | 3:13.88 | |||||||
3 | Turbo Tøser | 2009 | 3:21.66 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
Annika Skovgren | 2010 | 50.07 | 50.07 | |||||||
Alberte Hansen | 2009 | |||||||||
Mia Erica Armstead Evans | 2009 | |||||||||
Rosalina M. Postgaard | 2010 | 3:21.66 | 3:21.66 | |||||||
4 | Herlev Talent Piger | 2009 | 3:28.25 | |||||||
Herlev Svømning | 3:41.83 | |||||||||
Amalie Witt | 2010 | 59.28 | 59.28 | |||||||
Silke Svendsen | 2009 | |||||||||
Eleonora Marsner | 2009 | |||||||||
Anabel Greve | 2010 | 3:28.25 | 3:28.25 | |||||||
5 | Triton Piger :) | 2009 | 3:52.44 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 3:56.60 | |||||||||
Linoy Bitton | 2009 | 53.66 | 53.66 | |||||||
Ella Janniche | 2011 | |||||||||
Bettina M. V. Olsen | 2009 | |||||||||
Vilja Hansen | 2009 | 3:52.44 | 3:52.44 | |||||||
6 | Sunswim P2 | 2009 | 4:18.53 | |||||||
Solrød Svømmeklub | ||||||||||
Dicte Rønman | 2009 | 49.66 | 49.66 | |||||||
Amalia Mantzouri | 2010 | |||||||||
Carla Milling | 2011 | |||||||||
Emma Mahs | 2009 | 4:18.53 | 4:18.53 | |||||||
- | Sunswim P1 | 2009 | DSQ | Tyvstart 3. svømmer | ||||||
Solrød Svømmeklub | 3:06.71 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:39 |
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 12:05 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 2, 4X50m Medley Herrer, Finaler 12 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Hvidovre | 2008 | 2:51.88 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:58.07 | |||||||||
Vitus Ketcher | 2009 | 38.16 | 38.16 | |||||||
Mathias B Mortensen | 2008 | |||||||||
Benjamin K Olesen | 2011 | |||||||||
Sebastian K Olesen | 2008 | 2:51.88 | 2:51.88 | |||||||
2 | Herlev Talent Drenge 1 | 2008 | 2:53.09 | |||||||
Herlev Svømning | 3:07.92 | |||||||||
Jonas Pelle Christensen | 2009 | 43.02 | 43.02 | |||||||
Zakarias Zobel | 2009 | |||||||||
Viktor Nymark Føge | 2008 | |||||||||
Thomas Rønne | 2009 | 2:53.09 | 2:53.09 | |||||||
3 | Sunswim D1 | 2008 | 3:06.43 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 3:08.92 | |||||||||
Frederik Vedtofte | 2009 | 47.34 | 47.34 | |||||||
Oscaar Opperfelt | 2008 | |||||||||
Nick Nielsen | 2008 | |||||||||
Jacob Hapiach-Skovmand | 2010 | 3:06.43 | 3:06.43 | |||||||
4 | Triton Drenge (: | 2008 | 3:06.59 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 3:16.23 | |||||||||
Mathias Drygaard | 2008 | 47.13 | 47.13 | |||||||
Silas Argueta Andersen | 2010 | |||||||||
Marcus Albjerg | 2009 | |||||||||
Shai Bitton | 2008 | 3:06.59 | 3:06.59 | |||||||
5 | Herlev Talent Drenge 2 | 2008 | 3:20.45 | |||||||
Herlev Svømning | 3:25.00 | |||||||||
Magne Waag Kallesøe | 2008 | 41.71 | 41.71 | |||||||
Liam Hansen | 2009 | |||||||||
Mehmet Fener | 2009 | |||||||||
Wille Ask Bargmann | 2010 | 3:20.45 | 3:20.45 | |||||||
6 | Torpedo | 2008 | 3:20.58 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 3:43.73 | |||||||||
Valdemar Hvid | 2010 | 51.21 | 51.21 | |||||||
Jonas Schmidt Larsen | 2009 | |||||||||
Peter Gude Tang Bregnsholm | 2010 | |||||||||
Bjørn Olesen | 2010 | 3:20.58 | 3:20.58 | |||||||
- | Hvidovre 2 | 2009 | DSQ | Tyvstart 2. svømmer | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 3:51.02 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 12:05 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 3, 25m Rygsvømning Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Rosa Sofie Wismarch Mørch | 2009 | 20.70 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
2 | Mia Erica Armstead Evans | 2009 | 22.47 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
3 | Alberte Hansen | 2009 | 23.33 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
Løb 3, 25m Rygsvømning Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Annika Skovgren | 2010 | 23.22 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
2 | Sara Kvalheim | 2010 | 25.26 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
3 | Julie Skovborg | 2010 | 28.06 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
Løb 3, 25m Rygsvømning Damer, Finaler 9 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Aleksandra Isabella Olsen | 2011 | 25.65 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
2 | Ella Janniche | 2011 | 25.78 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
3 | Ronja Berthou Engelhardt | 2011 | 30.51 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
Løb 3, 25m Rygsvømning Damer, Finaler 8 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Ida Eriksen | 2012 | 31.77 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 12:04 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 4, 25m Rygsvømning Herrer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Viktor Nymark Føge | 2008 | 18.63 | |||||||
Herlev Svømning | 21.36 | |||||||||
Løb 4, 25m Rygsvømning Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Kalle Grydgaard | 2009 | 21.95 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
2 | Zakarias Zobel | 2009 | 23.68 | |||||||
Herlev Svømning | 27.74 | |||||||||
3 | Magnus Riis | 2009 | 27.78 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
Løb 4, 25m Rygsvømning Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Noah Kepser | 2010 | 31.28 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
Løb 4, 25m Rygsvømning Herrer, Finaler 9 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Bjørn Hardahl | 2011 | 29.64 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
2 | Storm Larsen | 2012 | 32.71 | |||||||
Albertslund IF | 32.33 | |||||||||
- | Jacob Lund Rasmussen | 2012 | DNS | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:04 |
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 12:05 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 5, 25m Brystsvømning Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Sara Poulsgaard Sværke | 2009 | 25.71 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
2 | Rosa Sofie Wismarch Mørch | 2009 | 29.18 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 30.58 | |||||||||
Løb 5, 25m Brystsvømning Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Ingrid Schultz | 2010 | 27.28 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
2 | Vigga Harmens | 2010 | 27.58 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
3 | Natasja Hornuff | 2010 | 31.90 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
4 | Sofie Nygaard Kofoed | 2010 | 32.33 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
5 | Amalia Mantzouri | 2010 | 34.27 | |||||||
Solrød Svømmeklub | ||||||||||
Løb 5, 25m Brystsvømning Damer, Finaler 9 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Caroline Harding | 2011 | 29.43 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
2 | Clara Trap Wolf | 2011 | 31.51 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
3 | Carla Milling | 2011 | 33.02 | |||||||
Solrød Svømmeklub | ||||||||||
4 | Line Birkebæk | 2011 | 35.66 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
5 | Aleksandra Isabella Olsen | 2011 | 39.03 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
6 | Laura Mahs | 2011 | 49.12 | |||||||
Solrød Svømmeklub | ||||||||||
Løb 5, 25m Brystsvømning Damer, Finaler 8 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Ida Eriksen | 2012 | 39.84 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
2 | Mia Birkebæk | 2013 | 40.91 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 12:08 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 6, 25m Brystsvømning Herrer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Mathias Drygaard | 2008 | 30.01 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 29.46 | |||||||||
Løb 6, 25m Brystsvømning Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Gustav Holm | 2009 | 29.16 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
2 | Sigurd Haakonson | 2009 | 32.58 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Løb 6, 25m Brystsvømning Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Oliver Demsitz | 2010 | 31.00 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
2 | Filip Nielsen | 2010 | 32.32 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
3 | Jeppe Denholt | 2010 | 32.83 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
4 | Mathias Eriksen | 2010 | 38.25 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
- | Jacob Hapiach-Skovmand | 2010 | DNS | |||||||
Solrød Svømmeklub | ||||||||||
Løb 6, 25m Brystsvømning Herrer, Finaler 9 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Storm Raagefelt | 2011 | 27.65 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
2 | Bjørn Hardahl | 2011 | 36.93 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
- | Jacob Lund Rasmussen | 2012 | DNS | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:08 |
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 12:38 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Caroline Milling | 2009 | 38.33 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 38.87 | |||||||||
2 | Emma Simonsen | 2009 | 39.03 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 40.10 | |||||||||
3 | Monique Haack | 2009 | 39.28 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 40.38 | |||||||||
4 | Rosa Sofie Wismarch Mørch | 2009 | 42.84 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 45.89 | |||||||||
5 | Adrianna Pedersen | 2009 | 43.03 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 46.53 | |||||||||
6 | Dicte Rønman | 2009 | 43.95 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 42.53 | |||||||||
7 | Isabella Hjortgaard Larse | 2009 | 45.77 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 45.22 | |||||||||
8 | Sara Poulsgaard Sværke | 2009 | 47.88 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 47.43 | |||||||||
9 | Emma Mahs | 2009 | 50.22 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 45.70 | |||||||||
10 | Linoy Bitton | 2009 | 52.09 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 54.71 | |||||||||
11 | Vilja Hansen | 2009 | 52.63 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 56.62 | |||||||||
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Alberte F Petersen | 2010 | 38.69 | OD1 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 40.15 | |||||||||
2 | Nicoline Agergaard | 2010 | 38.69 | OD2 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 42.12 | |||||||||
3 | Maria Gandrup Nygaard | 2010 | 41.48 | OD1 | ||||||
Slagelse Svømmeklub | 43.83 | |||||||||
4 | Amalie Vogt Monberg | 2010 | 41.48 | OD2 | ||||||
Solrød Svømmeklub | 43.38 | |||||||||
5 | Freya H. Rasmussen | 2010 | 49.27 | |||||||
Herlev Svømning | 53.58 | |||||||||
6 | Amalie Witt | 2010 | 49.52 | |||||||
Herlev Svømning | 53.62 | |||||||||
7 | Anabel Greve | 2010 | 51.69 | |||||||
Herlev Svømning | 1:04.03 | |||||||||
8 | Alberte Hjarbæk | 2010 | 54.57 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 54.02 | |||||||||
9 | Natasja Hornuff | 2010 | 58.25 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
10 | Rosa Pico | 2010 | 58.53 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 57.33 | |||||||||
11 | Mira Jensen | 2010 | 1:06.53 | |||||||
Herlev Svømning | ||||||||||
- | Rosalina M. Postgaard | 2010 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 42.92 | |||||||||
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler 9 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Kaya Rømer Jacobsen | 2011 | 45.64 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 47.39 | |||||||||
2 | Clara Trap Wolf | 2011 | 49.34 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
3 | Nikoline Nielsen | 2011 | 50.53 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 53.46 | |||||||||
4 | Line Birkebæk | 2011 | 54.83 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
5 | Frida Grydgaard | 2011 | 55.76 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:02.59 | |||||||||
6 | Victoria B. Aagaard | 2011 | 56.09 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 55.27 | |||||||||
7 | Caroline Harding | 2011 | 59.81 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
8 | Ella Janniche | 2011 | 1:01.16 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:04.95 | |||||||||
9 | Flora Vinge-Maigaard | 2011 | 1:03.15 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:16.70 | |||||||||
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler 8 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Mia Birkebæk | 2013 | 1:24.77 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:38 |
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 12:59 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Oscaar Opperfelt | 2008 | 35.45 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 35.28 | |||||||||
- | Magne Waag Kallesøe | 2008 | DSQ | Ej berøring i vend | ||||||
Herlev Svømning | 39.27 | |||||||||
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Frederik Vedtofte | 2009 | 37.76 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 39.16 | |||||||||
2 | Thomas Rønne | 2009 | 38.18 | |||||||
Herlev Svømning | 42.38 | |||||||||
3 | Kalle Grydgaard | 2009 | 38.62 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 43.93 | |||||||||
4 | Mehmet Fener | 2009 | 40.82 | |||||||
Herlev Svømning | 43.30 | |||||||||
5 | Malthe Brun Hansen | 2009 | 42.12 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
6 | Liam Hansen | 2009 | 42.84 | |||||||
Herlev Svømning | 46.24 | |||||||||
7 | Jonas Schmidt Larsen | 2009 | 43.96 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 57.68 | |||||||||
8 | Oliver Christensen | 2009 | 44.94 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 46.43 | |||||||||
9 | Amil Alibasic | 2009 | 46.10 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 49.70 | |||||||||
10 | Elias Dridi | 2009 | 46.72 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 47.27 | |||||||||
11 | Magnus Helleberg | 2009 | 48.82 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 49.84 | |||||||||
12 | Zander Hjorth | 2009 | 1:06.20 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 1:20.13 | |||||||||
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Jacob Hapiach-Skovmand | 2010 | 44.50 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 49.79 | |||||||||
2 | Silas Toft Hagstrøm | 2010 | 45.87 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
3 | Filip Nielsen | 2010 | 46.45 | |||||||
Albertslund IF | 47.75 | |||||||||
4 | Asbjørn Kristiansen | 2010 | 47.19 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 50.09 | |||||||||
5 | Wille Ask Bargmann | 2010 | 48.97 | |||||||
Herlev Svømning | 50.39 | |||||||||
6 | Rasmus Kohave Sørensen | 2010 | 51.88 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 57.31 | |||||||||
- | Silas Argueta Andersen | 2010 | 38.46 | EXTRA | ||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 43.34 | |||||||||
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 9 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Storm Raagefelt | 2011 | 45.68 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 46.47 | |||||||||
2 | Benjamin Rasmussen | 2011 | 49.66 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 58.78 | |||||||||
3 | Emil Larsen | 2012 | 57.08 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:11.92 | |||||||||
4 | Traian Zacharias Pedersen | 2011 | 57.76 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 59.27 | |||||||||
5 | Victor Nielsen | 2011 | 58.98 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 58.99 | |||||||||
6 | William Petersen | 2011 | 1:00.94 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:06.06 | |||||||||
7 | Noah Agergaard | 2012 | 1:05.03 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:59 |
Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 12:52 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 9, 50m Butterfly Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Eleonora Marsner | 2009 | 44.13 | |||||||
Herlev Svømning | 41.46 | |||||||||
2 | Melissa Rosenquist | 2009 | 47.34 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 47.18 | |||||||||
3 | Mia Erica Armstead Evans | 2009 | 55.00 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:06.56 | |||||||||
- | Silke Svendsen | 2009 | DSQ | ej synkrone ben v 25 | ||||||
Herlev Svømning | ||||||||||
Løb 9, 50m Butterfly Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Malea Rosa A Nunez | 2010 | 57.63 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:00.20 | |||||||||
2 | Vigga Harmens | 2010 | 1:02.69 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:13.89 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:52 |
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 13:02 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 10, 50m Butterfly Herrer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Viktor Nymark Føge | 2008 | 38.31 | |||||||
Herlev Svømning | 38.92 | |||||||||
2 | Sebastian K Olesen | 2008 | 42.47 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 42.92 | |||||||||
3 | Mathias B Mortensen | 2008 | 43.59 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 45.70 | |||||||||
4 | Nick Nielsen | 2008 | 49.72 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 47.64 | |||||||||
5 | Mathias Drygaard | 2008 | 50.38 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:09.80 | |||||||||
6 | Louis Nielsen | 2008 | 57.95 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 53.79 | |||||||||
Løb 10, 50m Butterfly Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Vitus Ketcher | 2009 | 38.07 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 37.31 | |||||||||
2 | Marcus Albjerg | 2009 | 48.01 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 44.87 | |||||||||
3 | Jonas Pelle Christensen | 2009 | 51.25 | |||||||
Herlev Svømning | 49.53 | |||||||||
4 | Magnus Helleberg | 2009 | 1:04.13 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Løb 10, 50m Butterfly Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Peter Gude Tang Bregnsholm | 2010 | 54.70 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:06.54 | |||||||||
2 | Ozan Efe Usta | 2010 | 55.89 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:04.41 | |||||||||
3 | Silas Argueta Andersen | 2010 | 58.59 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 57.08 | |||||||||
4 | Valdemar Hvid | 2010 | 59.20 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:20.10 | |||||||||
5 | Bjørn Olesen | 2010 | 1:01.09 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:15.02 | |||||||||
6 | Felix Erlendsson | 2010 | 1:01.89 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:06.12 | |||||||||
Løb 10, 50m Butterfly Herrer, Finaler 9 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Benjamin K Olesen | 2011 | 49.01 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 46.85 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:02 |
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 13:03 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Ella Strange | 2009 | 1:37.59 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:39.85 | |||||||||
2 | Bettina M. V. Olsen | 2009 | 1:47.53 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:48.66 | |||||||||
- | Rosa Sofie Wismarch Mørch | 2009 | 1:43.95 | EXTRA | ||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
- | Dicte Rønman | 2009 | DSQ | ej fort bev v 75m | ||||||
Solrød Svømmeklub | 1:43.07 | |||||||||
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Nicoline Agergaard | 2010 | 1:42.00 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:44.56 | |||||||||
2 | Karla S Enevoldsen | 2010 | 1:54.91 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:54.70 | |||||||||
3 | Malea Rosa A Nunez | 2010 | 1:59.46 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:55.72 | |||||||||
4 | Ingrid Schultz | 2010 | 2:05.77 | |||||||
Albertslund IF | 2:03.26 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:03 |
Resultat Løb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 13:07 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Sebastian K Olesen | 2008 | 1:31.32 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:29.89 | |||||||||
2 | Mathias Drygaard | 2008 | 1:39.82 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:42.99 | |||||||||
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Vitus Ketcher | 2009 | 1:26.09 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:29.21 | |||||||||
2 | Gustav Holm | 2009 | 2:04.94 | |||||||
Albertslund IF | 2:15.28 | |||||||||
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Rasmus Kohave Sørensen | 2010 | 1:56.00 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 2:16.06 | |||||||||
2 | Silas Toft Hagstrøm | 2010 | 2:10.95 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:07 |
Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 13:59 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Emma Simonsen | 2009 | 1:58.62 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:10.51 | |||||||||
2 | Liva Toldwoss Aunsholm | 2009 | 1:59.28 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:59.68 | |||||||||
3 | Isabella Hjortgaard Larse | 2009 | 2:00.03 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:58.03 | |||||||||
4 | Frederikke Rasmussen | 2009 | 2:10.84 | |||||||
Albertslund IF | 2:11.53 | |||||||||
5 | Linoy Bitton | 2009 | 2:17.21 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 2:18.20 | |||||||||
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Maria Gandrup Nygaard | 2010 | 1:54.58 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 2:08.15 | |||||||||
2 | Amalie Vogt Monberg | 2010 | 1:58.33 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 2:02.69 | |||||||||
3 | Karla S Enevoldsen | 2010 | 1:58.83 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:57.93 | |||||||||
4 | Amalie Witt | 2010 | 1:58.89 | |||||||
Herlev Svømning | 2:16.29 | |||||||||
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer, Finaler 9 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Nikoline Nielsen | 2011 | 2:02.33 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
2 | Ella Janniche | 2011 | 2:17.64 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Resultat Løb 14 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 13:36 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Oscaar Opperfelt | 2008 | 1:42.28 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:39.41 | |||||||||
2 | Louis Nielsen | 2008 | 2:01.82 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 2:06.08 | |||||||||
- | Frederik Kindberg | 2008 | DSQ | ej samtid berør 50m | ||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:54.50 | |||||||||
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Oliver Christensen | 2009 | 2:03.45 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 2:12.20 | |||||||||
2 | Zakarias Zobel | 2009 | 2:04.95 | |||||||
Herlev Svømning | 2:05.18 | |||||||||
3 | Liam Hansen | 2009 | 2:05.66 | |||||||
Herlev Svømning | ||||||||||
4 | Magnus Riis | 2009 | 2:09.81 | |||||||
Albertslund IF | 2:23.77 | |||||||||
5 | Malthe Brun Hansen | 2009 | 2:12.72 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
6 | Amil Alibasic | 2009 | 2:12.90 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
7 | Magnus Helleberg | 2009 | 2:16.72 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Silas Argueta Andersen | 2010 | 2:02.01 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 2:01.27 | |||||||||
2 | Rasmus Kohave Sørensen | 2010 | 2:13.25 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 2:15.04 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:36 |
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 13:59 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Eleonora Marsner | 2009 | 1:31.51 | |||||||
Herlev Svømning | 1:30.78 | |||||||||
2 | Mikkeline Larsen | 2009 | 1:36.90 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:52.66 | |||||||||
3 | Ella Strange | 2009 | 1:40.28 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:40.34 | |||||||||
4 | Caroline Milling | 2009 | 1:40.97 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:41.02 | |||||||||
5 | Monique Haack | 2009 | 1:43.13 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:44.08 | |||||||||
6 | Melissa Rosenquist | 2009 | 1:54.09 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:59.16 | |||||||||
7 | Sara Poulsgaard Sværke | 2009 | 2:04.62 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 2:06.50 | |||||||||
8 | Linoy Bitton | 2009 | 2:05.63 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 2:07.60 | |||||||||
9 | Bettina M. V. Olsen | 2009 | 2:12.21 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 2:01.20 | |||||||||
- | Rosa Sofie Wismarch Mørch | 2009 | DSQ | ej ryglig efter 25m | ||||||
Slagelse Svømmeklub | 2:01.89 | |||||||||
- | Silke Svendsen | 2009 | DSQ | ej ryglig v 25m | ||||||
Herlev Svømning | ||||||||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Rosalina M. Postgaard | 2010 | 1:47.58 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:56.81 | |||||||||
2 | Alberte F Petersen | 2010 | 1:48.02 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:43.96 | |||||||||
3 | Malea Rosa A Nunez | 2010 | 2:00.96 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:58.84 | |||||||||
4 | Vigga Harmens | 2010 | 2:03.88 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:08.71 | |||||||||
5 | Amalie Witt | 2010 | 2:05.34 | |||||||
Herlev Svømning | ||||||||||
6 | Anabel Greve | 2010 | 2:09.53 | |||||||
Herlev Svømning | ||||||||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 9 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Kaya Rømer Jacobsen | 2011 | 2:04.95 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:04.39 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Resultat Løb 16 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 14:06 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 16, 100m Medley Herrer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Viktor Nymark Føge | 2008 | 1:30.52 | |||||||
Herlev Svømning | 1:26.39 | |||||||||
2 | Mathias B Mortensen | 2008 | 1:32.53 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:32.32 | |||||||||
3 | Sebastian K Olesen | 2008 | 1:36.25 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:35.21 | |||||||||
4 | Nick Nielsen | 2008 | 1:40.33 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:40.94 | |||||||||
5 | Magne Waag Kallesøe | 2008 | 1:42.96 | |||||||
Herlev Svømning | 1:40.12 | |||||||||
6 | Louis Nielsen | 2008 | 1:51.26 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 1:59.25 | |||||||||
7 | Shai Bitton | 2008 | 1:51.44 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:59.82 | |||||||||
8 | Mathias Drygaard | 2008 | 1:54.68 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:49.97 | |||||||||
9 | Sebastian Meilvang | 2008 | 2:20.52 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
Løb 16, 100m Medley Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Frederik Vedtofte | 2009 | 1:35.40 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:42.45 | |||||||||
2 | Jonas Pelle Christensen | 2009 | 1:36.70 | |||||||
Herlev Svømning | 1:45.99 | |||||||||
3 | Marcus Albjerg | 2009 | 1:40.60 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:46.63 | |||||||||
4 | Mehmet Fener | 2009 | 1:49.09 | |||||||
Herlev Svømning | 1:59.21 | |||||||||
5 | Thomas Rønne | 2009 | 1:51.09 | |||||||
Herlev Svømning | 1:52.19 | |||||||||
6 | Oliver Christensen | 2009 | 2:00.65 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
7 | Magnus Helleberg | 2009 | 2:02.64 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:08.09 | |||||||||
8 | Elias Dridi | 2009 | 2:14.75 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:11.73 | |||||||||
Løb 16, 100m Medley Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Silas Argueta Andersen | 2010 | 1:54.57 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
2 | Jeppe Denholt | 2010 | 2:13.58 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
Løb 16, 100m Medley Herrer, Finaler 9 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Benjamin K Olesen | 2011 | 1:48.07 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:50.46 | |||||||||
2 | Storm Raagefelt | 2011 | 1:52.64 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:06.28 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Resultat Løb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 14:06 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 17, 25m Butterfly Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Adrianna Pedersen | 2009 | 23.44 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 30.68 | |||||||||
2 | Alberte Hansen | 2009 | 25.37 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
3 | Bettina M. V. Olsen | 2009 | 27.08 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 27.47 | |||||||||
4 | Emma Mahs | 2009 | 27.20 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 34.20 | |||||||||
5 | Vilja Hansen | 2009 | 28.50 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
6 | Frederikke Rasmussen | 2009 | 33.82 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
Løb 17, 25m Butterfly Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Annika Skovgren | 2010 | 23.77 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
2 | Maria Gandrup Nygaard | 2010 | 24.77 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 23.52 | |||||||||
3 | Alberte Hjarbæk | 2010 | 25.85 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 25.34 | |||||||||
4 | Ida Colbert Videriksen | 2010 | 26.65 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
5 | Rosa Pico | 2010 | 30.09 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 32.73 | |||||||||
6 | Ingrid Schultz | 2010 | 30.77 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
7 | Natasja Hornuff | 2010 | 32.02 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
8 | Sara Kvalheim | 2010 | 32.09 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
9 | Julie Skovborg | 2010 | 34.20 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
10 | Sofie Nygaard Kofoed | 2010 | 37.62 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
Løb 17, 25m Butterfly Damer, Finaler 9 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Kaya Rømer Jacobsen | 2011 | 24.06 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 23.25 | |||||||||
2 | Nikoline Nielsen | 2011 | 25.96 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 36.78 | |||||||||
3 | Caroline Harding | 2011 | 28.01 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
4 | Clara Trap Wolf | 2011 | 29.20 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
5 | Line Birkebæk | 2011 | 30.84 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
6 | Flora Vinge-Maigaard | 2011 | 31.39 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
7 | Victoria B. Aagaard | 2011 | 32.57 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
8 | Frida Grydgaard | 2011 | 34.57 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
9 | Ella Janniche | 2011 | 37.42 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |
Resultat Løb 18 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 14:10 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 18, 25m Butterfly Herrer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Frederik Kindberg | 2008 | 19.53 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 22.04 | |||||||||
2 | Sebastian Meilvang | 2008 | 31.57 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
Løb 18, 25m Butterfly Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Jonas Schmidt Larsen | 2009 | 24.13 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
2 | Malthe Brun Hansen | 2009 | 24.52 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 27.35 | |||||||||
3 | Elias Dridi | 2009 | 28.39 | OD1 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 27.33 | |||||||||
4 | Amil Alibasic | 2009 | 28.39 | OD2 | ||||||
Slagelse Svømmeklub | 29.10 | |||||||||
5 | Gustav Holm | 2009 | 28.53 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
6 | Magnus Riis | 2009 | 32.64 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
7 | Zander Hjorth | 2009 | 40.07 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 39.20 | |||||||||
Løb 18, 25m Butterfly Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Asbjørn Kristiansen | 2010 | 25.44 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 27.90 | |||||||||
2 | Jeppe Denholt | 2010 | 26.43 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
3 | Silas Toft Hagstrøm | 2010 | 30.20 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
4 | Mathias Eriksen | 2010 | 30.60 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Løb 18, 25m Butterfly Herrer, Finaler 9 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Benjamin Rasmussen | 2011 | 30.82 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
2 | Traian Zacharias Pedersen | 2011 | 32.64 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 39.20 | |||||||||
3 | Emil Larsen | 2012 | 36.38 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:10 |
Resultat Løb 19 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 14:05 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 19, 25m Frisvømning Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Vigga Harmens | 2010 | 20.45 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 23.47 | |||||||||
2 | Maja Ekkelund | 2010 | 25.52 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
Løb 19, 25m Frisvømning Damer, Finaler 9 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Ronja Berthou Engelhardt | 2011 | 26.21 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
2 | Aleksandra Isabella Olsen | 2011 | 26.62 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Løb 19, 25m Frisvømning Damer, Finaler 8 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Ida Eriksen | 2012 | 29.18 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:05 |
Resultat Løb 20 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 14:11 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 20, 25m Frisvømning Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Magnus Riis | 2009 | 22.76 | |||||||
Albertslund IF | 26.68 | |||||||||
2 | Sigurd Haakonson | 2009 | 25.52 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Løb 20, 25m Frisvømning Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Oliver Demsitz | 2010 | 22.00 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
2 | Noah Kepser | 2010 | 25.38 | |||||||
Albertslund IF | 30.20 | |||||||||
Løb 20, 25m Frisvømning Herrer, Finaler 9 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Storm Larsen | 2012 | 31.69 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
2 | Bjørn Hardahl | 2011 | 39.76 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
- | Jacob Lund Rasmussen | 2012 | DNS | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:11 |
Resultat Løb 21 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 14:49 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Liva Toldwoss Aunsholm | 2009 | 50.50 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 56.81 | |||||||||
2 | Sara Poulsgaard Sværke | 2009 | 57.64 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 58.53 | |||||||||
3 | Vilja Hansen | 2009 | 58.37 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:02.39 | |||||||||
4 | Emma Mahs | 2009 | 1:01.58 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 59.97 | |||||||||
5 | Frederikke Rasmussen | 2009 | 1:02.90 | |||||||
Albertslund IF | 1:04.44 | |||||||||
- | Rosa Sofie Wismarch Mørch | 2009 | 49.63 | EXTRA | ||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
- | Isabella Hjortgaard Larse | 2009 | DSQ | ej fort bev v 25m | ||||||
Solrød Svømmeklub | 52.04 | |||||||||
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Freya H. Rasmussen | 2010 | 55.46 | |||||||
Herlev Svømning | 1:01.58 | |||||||||
2 | Ida Colbert Videriksen | 2010 | 56.59 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:02.04 | |||||||||
3 | Vigga Harmens | 2010 | 56.93 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 54.38 | |||||||||
4 | Maja Ekkelund | 2010 | 57.32 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:00.35 | |||||||||
5 | Amalie Witt | 2010 | 1:03.76 | |||||||
Herlev Svømning | 59.45 | |||||||||
6 | Sofie Nygaard Kofoed | 2010 | 1:04.32 | |||||||
Albertslund IF | 1:09.77 | |||||||||
7 | Amalia Mantzouri | 2010 | 1:07.90 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:06.59 | |||||||||
8 | Natasja Hornuff | 2010 | 1:09.20 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
9 | Mira Jensen | 2010 | 1:11.95 | |||||||
Herlev Svømning | ||||||||||
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 9 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Line Birkebæk | 2011 | 53.81 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
2 | Clara Trap Wolf | 2011 | 59.47 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
3 | Flora Vinge-Maigaard | 2011 | 59.69 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
4 | Victoria B. Aagaard | 2011 | 1:00.39 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
5 | Kaya Rømer Jacobsen | 2011 | 1:02.12 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 54.33 | |||||||||
6 | Laura Mahs | 2011 | 1:05.28 | |||||||
Solrød Svømmeklub | ||||||||||
7 | Carla Milling | 2011 | 1:05.47 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:06.40 | |||||||||
8 | Caroline Harding | 2011 | 1:06.34 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
9 | Frida Grydgaard | 2011 | 1:10.52 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 8 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Mia Birkebæk | 2013 | 1:20.01 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:49 |
Resultat Løb 22 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 14:59 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Magne Waag Kallesøe | 2008 | 41.69 | |||||||
Herlev Svømning | 41.89 | |||||||||
2 | Oscaar Opperfelt | 2008 | 41.89 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 47.02 | |||||||||
3 | Shai Bitton | 2008 | 51.64 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 51.98 | |||||||||
4 | Sebastian Meilvang | 2008 | 1:06.28 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Jonas Pelle Christensen | 2009 | 45.18 | |||||||
Herlev Svømning | 43.41 | |||||||||
2 | Marcus Albjerg | 2009 | 45.81 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 46.76 | |||||||||
3 | Thomas Rønne | 2009 | 49.46 | |||||||
Herlev Svømning | 52.80 | |||||||||
4 | Liam Hansen | 2009 | 54.70 | |||||||
Herlev Svømning | 53.68 | |||||||||
5 | Elias Dridi | 2009 | 54.95 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 56.23 | |||||||||
6 | Oliver Christensen | 2009 | 55.58 | OD1 | ||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 55.00 | |||||||||
7 | Magnus Helleberg | 2009 | 56.84 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 59.59 | |||||||||
8 | Jonas Schmidt Larsen | 2009 | 57.47 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:02.80 | |||||||||
9 | Sigurd Haakonson | 2009 | 1:02.21 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:01.65 | |||||||||
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Peter Gude Tang Bregnsholm | 2010 | 50.38 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 51.26 | |||||||||
2 | Ozan Efe Usta | 2010 | 50.88 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 50.39 | |||||||||
3 | Valdemar Hvid | 2010 | 51.26 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 53.44 | |||||||||
4 | Filip Nielsen | 2010 | 52.82 | |||||||
Albertslund IF | 52.43 | |||||||||
5 | Felix Erlendsson | 2010 | 53.39 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:05.28 | |||||||||
6 | Wille Ask Bargmann | 2010 | 55.27 | |||||||
Herlev Svømning | 54.68 | |||||||||
7 | Mathias Eriksen | 2010 | 55.58 | OD2 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 58.87 | |||||||||
8 | Bjørn Olesen | 2010 | 56.77 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 57.84 | |||||||||
9 | Jacob Hapiach-Skovmand | 2010 | 1:00.41 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:08.21 | |||||||||
10 | Oliver Demsitz | 2010 | 1:10.88 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:13.94 | |||||||||
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler 9 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Benjamin K Olesen | 2011 | 47.19 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 49.93 | |||||||||
2 | Victor Nielsen | 2011 | 1:03.44 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:07.83 | |||||||||
3 | Benjamin Rasmussen | 2011 | 1:05.83 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
4 | Emil Larsen | 2012 | 1:07.72 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
5 | Noah Agergaard | 2012 | 1:08.88 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
6 | William Petersen | 2011 | 1:13.26 | |||||||
Solrød Svømmeklub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:59 |
Resultat Løb 23 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 15:06 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Mikkeline Larsen | 2009 | 50.72 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 49.90 | |||||||||
2 | Eleonora Marsner | 2009 | 53.00 | |||||||
Herlev Svømning | 55.37 | |||||||||
3 | Caroline Milling | 2009 | 54.03 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 56.19 | |||||||||
4 | Monique Haack | 2009 | 57.93 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 55.97 | |||||||||
5 | Sara Poulsgaard Sværke | 2009 | 58.01 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 57.64 | |||||||||
6 | Silke Svendsen | 2009 | 59.83 | |||||||
Herlev Svømning | 58.29 | |||||||||
7 | Adrianna Pedersen | 2009 | 1:00.62 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 1:05.32 | |||||||||
8 | Vilja Hansen | 2009 | 1:02.20 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:09.93 | |||||||||
9 | Bettina M. V. Olsen | 2009 | 1:04.26 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:00.43 | |||||||||
10 | Melissa Rosenquist | 2009 | 1:04.34 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:02.07 | |||||||||
11 | Dicte Rønman | 2009 | 1:06.70 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:09.18 | |||||||||
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Alberte F Petersen | 2010 | 55.14 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 55.79 | |||||||||
2 | Rosalina M. Postgaard | 2010 | 58.40 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:01.49 | |||||||||
3 | Maja Ekkelund | 2010 | 1:04.45 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:05.33 | |||||||||
4 | Freya H. Rasmussen | 2010 | 1:04.82 | |||||||
Herlev Svømning | 1:05.75 | |||||||||
5 | Malea Rosa A Nunez | 2010 | 1:05.72 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:01.13 | |||||||||
6 | Anabel Greve | 2010 | 1:05.94 | |||||||
Herlev Svømning | ||||||||||
7 | Rosa Pico | 2010 | 1:06.21 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 1:11.34 | |||||||||
8 | Ida Colbert Videriksen | 2010 | 1:07.78 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
9 | Alberte Hjarbæk | 2010 | 1:14.35 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 1:15.92 | |||||||||
10 | Mira Jensen | 2010 | 1:21.13 | |||||||
Herlev Svømning | ||||||||||
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 9 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
- | Ella Janniche | 2011 | 1:05.72 | EXTRA | ||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:02.21 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Resultat Løb 24 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 15:18 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Shai Bitton | 2008 | 1:03.31 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:06.38 | |||||||||
- | Sebastian K Olesen | 2008 | DSQ | 2 flyben v25m | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:02.74 | |||||||||
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Vitus Ketcher | 2009 | 49.95 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 46.75 | |||||||||
2 | Mehmet Fener | 2009 | 57.40 | |||||||
Herlev Svømning | 1:00.09 | |||||||||
3 | Zander Hjorth | 2009 | 1:32.44 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 1:40.36 | |||||||||
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Wille Ask Bargmann | 2010 | 1:05.50 | |||||||
Herlev Svømning | 1:06.14 | |||||||||
2 | Asbjørn Kristiansen | 2010 | 1:06.97 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 1:06.56 | |||||||||
3 | Noah Kepser | 2010 | 1:08.94 | |||||||
Albertslund IF | 1:10.97 | |||||||||
4 | Jeppe Denholt | 2010 | 1:12.32 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 9 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Benjamin K Olesen | 2011 | 1:05.40 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:32.77 | |||||||||
2 | Traian Zacharias Pedersen | 2011 | 1:10.96 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:18 |
Resultat Løb 25 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 15:06 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Eleonora Marsner | 2009 | 1:19.66 | |||||||
Herlev Svømning | 1:16.07 | |||||||||
2 | Mikkeline Larsen | 2009 | 1:24.84 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:26.25 | |||||||||
3 | Ella Strange | 2009 | 1:27.96 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:25.79 | |||||||||
4 | Emma Simonsen | 2009 | 1:33.28 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:27.43 | |||||||||
5 | Mia Erica Armstead Evans | 2009 | 1:44.64 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:33.58 | |||||||||
6 | Bettina M. V. Olsen | 2009 | 1:46.91 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:43.62 | |||||||||
7 | Alberte Hansen | 2009 | 1:49.59 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:54.56 | |||||||||
8 | Frederikke Rasmussen | 2009 | 1:51.38 | |||||||
Albertslund IF | 1:59.89 | |||||||||
Løb 25, 100m Frisvømning Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Karla S Enevoldsen | 2010 | 1:39.81 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:40.67 | |||||||||
2 | Malea Rosa A Nunez | 2010 | 1:42.13 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:41.38 | |||||||||
3 | Annika Skovgren | 2010 | 1:43.58 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 2:19.01 | |||||||||
4 | Ingrid Schultz | 2010 | 1:55.37 | |||||||
Albertslund IF | 1:57.04 | |||||||||
5 | Sara Kvalheim | 2010 | 1:56.63 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 2:00.22 | |||||||||
6 | Julie Skovborg | 2010 | 2:03.08 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 2:03.41 | |||||||||
7 | Amalia Mantzouri | 2010 | 2:20.63 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 2:22.64 | |||||||||
- | Sofie Nygaard Kofoed | 2010 | DNS | |||||||
Albertslund IF | 2:02.24 | |||||||||
Løb 25, 100m Frisvømning Damer, Finaler 9 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Laura Mahs | 2011 | 2:02.39 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 2:13.94 | |||||||||
2 | Carla Milling | 2011 | 2:22.95 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 2:23.39 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Resultat Løb 26 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 15:20 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Sebastian K Olesen | 2008 | 1:15.38 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:18.71 | |||||||||
2 | Mathias B Mortensen | 2008 | 1:17.83 | OD1 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:20.32 | |||||||||
3 | Viktor Nymark Føge | 2008 | 1:17.83 | OD2 | ||||||
Herlev Svømning | 1:23.47 | |||||||||
4 | Nick Nielsen | 2008 | 1:24.45 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 1:28.04 | |||||||||
5 | Frederik Kindberg | 2008 | 1:25.07 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:34.60 | |||||||||
6 | Louis Nielsen | 2008 | 1:33.52 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
7 | Shai Bitton | 2008 | 1:40.09 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:38.58 | |||||||||
8 | Sebastian Meilvang | 2008 | 2:05.20 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Jonas Pelle Christensen | 2009 | 1:24.70 | |||||||
Herlev Svømning | 1:26.43 | |||||||||
2 | Marcus Albjerg | 2009 | 1:26.78 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:31.74 | |||||||||
3 | Gustav Holm | 2009 | 1:52.71 | |||||||
Albertslund IF | 2:05.17 | |||||||||
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Silas Argueta Andersen | 2010 | 1:37.90 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:37.63 | |||||||||
2 | Ozan Efe Usta | 2010 | 1:38.33 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:50.64 | |||||||||
3 | Peter Gude Tang Bregnsholm | 2010 | 1:40.71 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:45.65 | |||||||||
4 | Valdemar Hvid | 2010 | 1:43.52 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:43.65 | |||||||||
5 | Felix Erlendsson | 2010 | 1:44.88 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:41.12 | |||||||||
6 | Bjørn Olesen | 2010 | 1:49.39 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:50.06 | |||||||||
7 | Mathias Eriksen | 2010 | 1:54.39 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
8 | Jeppe Denholt | 2010 | 2:11.06 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 9 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Benjamin K Olesen | 2011 | 1:30.82 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:38.27 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:20 |
Resultat Løb 27 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 15:06 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 27, 200m Medley Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Liva Toldwoss Aunsholm | 2009 | 4:02.53 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Løb 27, 200m Medley Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Nicoline Agergaard | 2010 | 3:33.81 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 3:39.50 | |||||||||
- | Amalie Vogt Monberg | 2010 | DSQ | ej ryglig eft 75m | ||||||
Solrød Svømmeklub | 4:04.23 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Resultat Løb 28 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 15:27 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 28, 200m Medley Herrer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Louis Nielsen | 2008 | 4:04.19 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
Løb 28, 200m Medley Herrer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Vitus Ketcher | 2009 | 3:01.46 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 3:10.06 | |||||||||
2 | Frederik Vedtofte | 2009 | 3:30.26 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 3:38.90 | |||||||||
3 | Kalle Grydgaard | 2009 | 3:49.40 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
4 | Zakarias Zobel | 2009 | 4:07.63 | |||||||
Herlev Svømning | 4:31.94 | |||||||||
Løb 28, 200m Medley Herrer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Rasmus Kohave Sørensen | 2010 | 4:23.65 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:27 |
Resultat Løb 29 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 15:15 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 29, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler 11 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Hvidovre | 2009 | 2:38.57 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:34.00 | |||||||||
Ella Strange | 2009 | 40.26 | 40.26 | |||||||
Mikkeline Larsen | 2009 | |||||||||
Emma Simonsen | 2009 | |||||||||
Liva Toldwoss Aunsholm | 2009 | 2:38.57 | 2:38.57 | |||||||
2 | Sunswim P1 | 2009 | 2:45.52 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 2:45.16 | |||||||||
Amalie Vogt Monberg | 2010 | 41.65 | 41.65 | |||||||
Monique Haack | 2009 | |||||||||
Isabella Hjortgaard Larse | 2009 | |||||||||
Caroline Milling | 2009 | 2:45.52 | 2:45.52 | |||||||
3 | Hvidovre 2 | 2009 | 2:51.47 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:49.36 | |||||||||
Nicoline Agergaard | 2010 | 41.01 | 41.01 | |||||||
Alberte F Petersen | 2010 | |||||||||
Vigga Harmens | 2010 | |||||||||
Karla S Enevoldsen | 2010 | 2:51.47 | 2:51.47 | |||||||
4 | Turbo Tøser | 2009 | 3:09.45 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 3:02.18 | |||||||||
Mia Erica Armstead Evans | 2009 | 45.39 | 45.39 | |||||||
Rosalina M. Postgaard | 2010 | |||||||||
Sara Kvalheim | 2010 | |||||||||
Alberte Hansen | 2009 | 3:09.45 | 3:09.45 | |||||||
5 | Herlev Talent Piger | 2009 | 3:13.06 | |||||||
Herlev Svømning | ||||||||||
Amalie Witt | 2010 | 52.45 | 52.45 | |||||||
Freya H. Rasmussen | 2010 | |||||||||
Anabel Greve | 2010 | |||||||||
Eleonora Marsner | 2009 | 3:13.06 | 3:13.06 | |||||||
6 | Triton Piger :) | 2009 | 3:28.83 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 3:30.23 | |||||||||
Linoy Bitton | 2009 | 52.22 | 52.22 | |||||||
Bettina M. V. Olsen | 2009 | |||||||||
Ida Colbert Videriksen | 2010 | |||||||||
Vilja Hansen | 2009 | 3:28.83 | 3:28.83 | |||||||
7 | Sunswim P2 | 2009 | 3:36.02 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 3:35.68 | |||||||||
Dicte Rønman | 2009 | 45.19 | 45.19 | |||||||
Amalia Mantzouri | 2010 | |||||||||
Laura Mahs | 2011 | |||||||||
Emma Mahs | 2009 | 3:36.02 | 3:36.02 | |||||||
8 | Makrellerne | 2010 | 4:00.22 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
Julie Skovborg | 2010 | 56.33 | 56.33 | |||||||
Frida Grydgaard | 2011 | |||||||||
Victoria B. Aagaard | 2011 | |||||||||
Flora Vinge-Maigaard | 2011 | 4:00.22 | 4:00.22 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:15 |
Resultat Løb 30 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 15:26 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 30, 4X50m Frisvømning Herrer, Finaler 12 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Herlev Talent Drenge 1 | 2008 | 2:27.31 | |||||||
Herlev Svømning | 2:32.32 | |||||||||
Viktor Nymark Føge | 2008 | 35.51 | 35.51 | |||||||
Thomas Rønne | 2009 | |||||||||
Magne Waag Kallesøe | 2008 | |||||||||
Jonas Pelle Christensen | 2009 | 2:27.31 | 2:27.31 | |||||||
2 | Sunswim D1 | 2008 | 2:38.25 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 2:37.44 | |||||||||
Oscaar Opperfelt | 2008 | 35.75 | 35.75 | |||||||
Jacob Hapiach-Skovmand | 2010 | |||||||||
Frederik Vedtofte | 2009 | |||||||||
Nick Nielsen | 2008 | 2:38.25 | 2:38.25 | |||||||
3 | Torpedo | 2008 | 2:50.39 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 2:56.13 | |||||||||
Frederik Kindberg | 2008 | 38.01 | 38.01 | |||||||
Kalle Grydgaard | 2009 | |||||||||
Peter Gude Tang Bregnsholm | 2010 | |||||||||
Valdemar Hvid | 2010 | 2:50.39 | 2:50.39 | |||||||
4 | Herlev Talent Drenge 2 | 2008 | 3:06.20 | |||||||
Herlev Svømning | 3:04.84 | |||||||||
Zakarias Zobel | 2009 | 46.14 | 46.14 | |||||||
Wille Ask Bargmann | 2010 | |||||||||
Liam Hansen | 2009 | |||||||||
Mehmet Fener | 2009 | 3:06.20 | 3:06.20 | |||||||
5 | Triton Drenge (: | 2008 | 3:11.89 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
Sebastian Meilvang | 2008 | 55.46 | 55.46 | |||||||
Oliver Christensen | 2009 | |||||||||
Marcus Albjerg | 2009 | |||||||||
Rasmus Kohave Sørensen | 2010 | 3:11.89 | 3:11.89 | |||||||
6 | Vilde Vandmænd | 2009 | 3:26.70 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
Bjørn Olesen | 2010 | 48.19 | 48.19 | |||||||
Felix Erlendsson | 2010 | |||||||||
Benjamin Rasmussen | 2011 | |||||||||
Emil Larsen | 2012 | 3:26.70 | 3:26.70 | |||||||
7 | Hvidovre 2 | 2009 | 3:31.71 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 3:16.15 | |||||||||
Mathias Eriksen | 2010 | 51.53 | 51.53 | |||||||
Magnus Helleberg | 2009 | |||||||||
Sigurd Haakonson | 2009 | |||||||||
Elias Dridi | 2009 | 3:31.71 | 3:31.71 | |||||||
- | Hvidovre | 2008 | DSQ | tyvstart | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:28.56 | |||||||||
Vitus Ketcher | 2009 | 34.32 | 34.32 | |||||||
Sebastian K Olesen | 2008 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:26 |