Resultater for Kidz Meet 2
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Kidz Meet 2 | Udskriftsdato | 24 november 2019 | |||
Stævne by | Hørsholm | Udskriftstidspunkt | 18:22 | |||
Arrangør | Hørsholm Svømmeforening | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 november 2019 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2010 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Mia Halskov | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 45.76 | ||||||
2 | Emma Nørskov | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 50.53 | ||||||
3 | Therese Dommer | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 51.64 | ||||||
4 | Freja Unold | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 53.17 | ||||||
5 | Kristine Heegaard | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 54.02 | ||||||
6 | Anna Borchorst | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 56.43 | ||||||
7 | Anna Bjerre Pedersen | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 57.08 | ||||||
8 | Rosa May Franco-Koed | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 58.41 | ||||||
9 | Agnethe Overgaard | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | 58.53 | ||||||
10 | Victoria Nørgaard | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 1:03.12 | ||||||
11 | Frederikke Sofie Munk-Hansen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 1:03.38 | ||||||
12 | Andrea Christoffersen | 2010 | Hillerød Svømmeklub | 1:04.67 | ||||||
13 | Isabella Schmidt-Jacobsen | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 1:05.46 | ||||||
14 | Thilde Ptak | 2009 | Hillerød Svømmeklub | 1:05.48 | ||||||
15 | Anna Hjuler Britze | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | 1:07.58 | ||||||
16 | Izabella Dembinska-Eker | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | 1:11.81 | ||||||
17 | Lucca Hegested | 2010 | Hillerød Svømmeklub | 1:12.66 | ||||||
18 | Livia Kirstine Holst | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 1:15.09 | ||||||
19 | Mille Klæbel Blomsterberg | 2010 | Hillerød Svømmeklub | 1:19.89 | ||||||
20 | Emmy Poulsen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 1:22.29 | ||||||
21 | Caroline Tegllund Blaabjerg | 2010 | Hørsholm Svømmeforening | 1:22.78 | ||||||
22 | Natasja Dalsgaard Dam | 2009 | Hillerød Svømmeklub | 1:30.89 | ||||||
- | Emily Sira Hartvigsen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Emma Majo Schmiegelow | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | DNS | ||||||
- | Rebecca Kornerup | 2010 | Søllerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Lilja Valentiner | 2009 | Søllerød Svømmeklub | DSQ | crawlben i start | |||||
- | Rebekka Kirkeskov-Frederiksen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | DSQ | flere flyben i start | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:22 |