2022-07-03   10:16:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Vantaa Junior Meet

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu / Sat morning 09:30

Document
Results
Vantaa Junior Meet
Place: Organizer: Simmis Wanda
Pool: 50m Competition Date: Feb 29, 2020 to Mar 1, 2020
Event 4, 200m Butterfly M-14, 16, 18 14 and younger - Final
Sponsor: Bonaqua
SM 2:18.30 SM-raja
NSM 2:24.20 NSM-raja
P16 2:39.00 IKM-raja
P15 2:44.00 IKM-raja
P14 2:52.00 IKM-raja
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aleksandr Vysotskiy 2006 ORCA Helsinki 2:48.43 P14
50m: 36.35
100m: 1:19.62
(43.27)
150m: 2:04.26
(44.64)
200m: 2:48.43
(44.17)
2 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi 2:50.67 +2.24 P14
50m: 36.66
100m: 1:18.90
(42.24)
150m: 2:04.32
(45.42)
200m: 2:50.67
(46.35)
3 Sergei Bashan 2007 Swimming school Kirovsk 3:06.52 +18.09
50m: 39.28
100m: 1:25.42
(46.14)
150m: 2:14.82
(49.40)
200m: 3:06.52
(51.70)
4 Kaspar Annus 2006 Uimaseura Briis 3:16.82 +28.39
50m: 41.77
100m: 1:34.17
(52.40)
150m: 2:27.78
(53.61)
200m: 3:16.82
(49.04)
5 Rome PUKK 2010 Kalevi Ujumiskool 3:17.84 +29.41
50m: 44.20
100m: 1:36.32
(52.12)
150m: 2:28.71
(52.39)
200m: 3:17.84
(49.13)
Event official at: 29.2.2020 10.55.16
Event 4, 200m Butterfly M-14, 16, 18 15-16 years - Final
Sponsor: Bonaqua
SM 2:18.30 SM-raja
NSM 2:24.20 NSM-raja
P16 2:39.00 IKM-raja
P15 2:44.00 IKM-raja
P14 2:52.00 IKM-raja
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Patrick Orav 2004 Audentese Spordiklubi 2:30.03 P16
50m: 31.46
100m: 1:08.61
(37.15)
150m: 1:48.00
(39.39)
200m: 2:30.03
(42.03)
2 Lauri Pyykkö 2004 ORCA Helsinki 2:41.22 +11.19
50m: 35.45
100m: 1:15.29
(39.84)
150m: 1:58.32
(43.03)
200m: 2:41.22
(42.90)
3 Mairo Muidre 2005 Uimaseura Briis 2:41.63 +11.60 P15
50m: 34.63
100m: 1:15.52
(40.89)
150m: 1:58.36
(42.84)
200m: 2:41.63
(43.27)
4 Matti Nätti 2004 Simmis Wanda ry 2:47.26 +17.23
50m: 32.13
100m: 1:12.59
(40.46)
150m: 2:00.35
(47.76)
200m: 2:47.26
(46.91)
5 Raido Vainikk 2005 Pärnu Spordikool 2:50.53 +20.50
50m: 33.09
100m: 1:14.07
(40.98)
150m: 2:00.72
(46.65)
200m: 2:50.53
(49.81)
6 Juho Kotamäki 2005 Simmis Wanda ry 2:51.90 +21.87
50m: 35.15
100m: 1:16.95
(41.80)
150m: 2:03.67
(46.72)
200m: 2:51.90
(48.23)
7 Matteus Einiö 2004 Gladius Kirkkonummi 2:56.37 +26.34
50m: 35.96
100m: 1:21.59
(45.63)
150m: 2:08.60
(47.01)
200m: 2:56.37
(47.77)
8 Valtteri Niemimuukko 2005 Riihimäen Uimaseura 2:56.72 +26.69
50m: 33.94
100m: 1:18.94
(45.00)
150m: 2:07.11
(48.17)
200m: 2:56.72
(49.61)
Event official at: 29.2.2020 10.55.16
Event 4, 200m Butterfly M-14, 16, 18 17-18 years - Final
Sponsor: Bonaqua
SM 2:18.30 SM-raja
NSM 2:24.20 NSM-raja
P16 2:39.00 IKM-raja
P15 2:44.00 IKM-raja
P14 2:52.00 IKM-raja
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Elias Filippovits 2002 ORCA Helsinki 3:04.82
50m: 32.43
100m: 1:11.88
(39.45)
150m: 2:02.11
(50.23)
200m: 3:04.82
(1:02.71)
Event official at: 29.2.2020 10.55.16
2020-02-29 10.59.32 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Simmis Wanda ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner