Results for MADWAVE CHALLENGE 2020
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
TaTU Tampere |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet 14 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aaro Imppola |
2006 |
Uinti Hyvinkää |
|
306 |
35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lev Vlasov |
2007 |
TaTu Tampere |
|
291 |
36.18 |
+0.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amos Mäkilä |
2007 |
Simmis Grani |
|
272 |
37.02 |
+1.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jesse Uutela |
2008 |
Uinti Tampere |
|
233 |
38.97 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kalle Heinonen |
2006 |
TaTu Tampere |
|
232 |
39.05 |
+3.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Topias Partinen |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
|
218 |
39.85 |
+4.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Carl-Victor Nykvist |
2007 |
Simmis Grani |
|
212 |
40.19 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jesse Saarinen |
2006 |
Joensuun Uimaseura ry |
|
210 |
40.37 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nuutti Kerkkänen |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
|
203 |
40.79 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vili Niemi |
2006 |
TaTu Tampere |
|
193 |
41.52 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Joona Korte |
2007 |
Simmis Grani |
|
191 |
41.65 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Konsta Iskala |
2006 |
Uinti Tampere |
|
188 |
41.89 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Joel Alfthan |
2008 |
Uinti Tampere |
|
186 |
42.00 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tero Soukka |
2007 |
TaTu Tampere |
|
176 |
42.77 |
+7.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Luka Alfthan |
2007 |
Uinti Tampere |
|
172 |
43.10 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Niklas Kallio |
2007 |
TaTu Tampere |
|
167 |
43.56 |
+7.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Kenneth Keiv |
2010 |
Kalevi Ujumiskool |
|
163 |
43.86 |
+8.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aapo Pajunen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
163 |
43.90 |
+8.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nikita Zuravljov |
2008 |
TaTu Tampere |
|
158 |
44.33 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aapo Harjula |
2007 |
Uinti Tampere |
|
158 |
44.35 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Eeli Lehtinen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
152 |
44.95 |
+9.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Niklas Silfver |
2006 |
Uinti Tampere |
|
151 |
45.00 |
+9.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Adam Bazhyna |
2010 |
Uinti Tampere |
|
150 |
45.09 |
+9.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Daniil Tirronen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
144 |
45.71 |
+10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Elias Eironen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
138 |
46.35 |
+10.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ferdinand Backman |
2006 |
TaTu Tampere |
|
138 |
46.37 |
+10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Eetu Nissinen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
136 |
46.65 |
+11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
|
128 |
47.59 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Eero Tarkiainen |
2006 |
Uinti Hyvinkää |
|
128 |
47.60 |
+11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Rafael Mouna |
2006 |
Uinti Tampere |
|
127 |
47.63 |
+12.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
|
125 |
47.88 |
+12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Joa Siltakoski |
2007 |
TaTu Tampere |
|
124 |
48.11 |
+12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Aarni Rahkonen |
2009 |
Simmis Grani |
|
123 |
48.13 |
+12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ossi Nevalainen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
122 |
48.31 |
+12.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Hugo Rossi |
2008 |
Uinti Tampere |
|
121 |
48.40 |
+12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Veeti Heittokangas |
2006 |
Uinti Tampere |
|
119 |
48.66 |
+13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Santeri Palvanen |
2009 |
Lahden Uimaseura |
|
119 |
48.69 |
+13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Niko Aaltonen |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
117 |
48.99 |
+13.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Fran Klaric |
2009 |
Porin Uimaseura |
|
117 |
49.00 |
+13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Artur Hakala |
2009 |
Simmis Grani |
|
113 |
49.53 |
+13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Touko Hokkanen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
111 |
49.92 |
+14.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Sisu Toiva |
2009 |
Uinti Tampere |
|
104 |
51.00 |
+15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Joonatan Niemi |
2008 |
Uinti Tampere |
|
103 |
51.12 |
+15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Alex Isotalo |
2009 |
Uinti Tampere |
|
103 |
51.13 |
+15.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Daniel Kuidunen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
102 |
51.30 |
+15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Elias Suominen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
93 |
52.79 |
+17.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Pontus Pyykkö |
2011 |
Uinti Tampere |
|
92 |
53.13 |
+17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Niklas Göransson |
2008 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
92 |
53.15 |
+17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Lasse Jokiniemi |
2007 |
Uinti Tampere |
|
89 |
53.69 |
+18.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Justus Tikkanen |
2010 |
TaTu Tampere |
|
87 |
54.12 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Timi Niemi |
2012 |
TaTu Tampere |
|
86 |
54.22 |
+18.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Markus Cook |
2009 |
Uinti Tampere |
|
86 |
54.30 |
+18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Eliel Grönroos |
2009 |
Uinti Tampere |
|
85 |
54.47 |
+18.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Luka Heikkuri |
2009 |
Uinti Tampere |
|
76 |
56.56 |
+20.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Kiri Karttunen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
75 |
56.75 |
+21.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Lauri Toivola |
2010 |
Uinti Tampere |
|
75 |
56.89 |
+21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Justus Uutela |
2010 |
Uinti Tampere |
|
69 |
58.41 |
+22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Oskari Jalonen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
56 |
1:02.55 |
+26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Leevi Kivinen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
52 |
1:04.02 |
+28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leo Tähtinen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alex Hamilton |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eemeli Pennanen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25.1.2020 17.35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet 15-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Konsta Kallio |
2004 |
TaTu Tampere |
|
517 |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aapo Kinnunen |
2004 |
Åbo Simklubb |
|
496 |
30.31 |
+0.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Samuel Sainio |
2005 |
Uinti Tampere |
|
445 |
31.43 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Antte Säilä |
2004 |
Uinti Tampere |
|
425 |
31.91 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ivan Chupakhin |
2005 |
Uinti Tampere |
|
422 |
31.99 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eero Mäenpää |
2005 |
Åbo Simklubb |
|
401 |
32.54 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jaakko Pihlava |
2004 |
Åbo Simklubb |
|
393 |
32.75 |
+2.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Joonas Arponen |
2005 |
Rauman Uimaseura |
|
387 |
32.91 |
+3.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Juho Törmä |
2005 |
Porin Uimaseura |
|
370 |
33.43 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Joni Routamo |
2005 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
360 |
33.72 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Konsta Kauppinen |
2005 |
Joensuun Uimaseura ry |
|
349 |
34.07 |
+4.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Riihimäen Uimaseura |
|
318 |
35.15 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Veeti Vilén |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
|
309 |
35.49 |
+5.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Akseli Kotti |
2004 |
TaTu Tampere |
|
299 |
35.88 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Osmo Mäkelä |
2004 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
298 |
35.92 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Henrik Leinonen |
2005 |
Uinti Tampere |
|
289 |
36.26 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Topi Salminen |
2004 |
Nokian Pyry |
|
277 |
36.81 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jesse Anoschkin |
2004 |
Pihlavan Työväen Urheilijat |
|
255 |
37.81 |
+7.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tuomas Kallio |
2005 |
TaTu Tampere |
|
211 |
40.29 |
+10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Luukas Kallio |
2005 |
Uinti Tampere |
|
205 |
40.66 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Aapo Koivuniemi |
2004 |
Uinti Tampere |
|
191 |
41.63 |
+11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Luukas Kallio |
2005 |
TaTu Tampere |
|
188 |
41.85 |
+11.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Miko Salmi |
2005 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
188 |
41.86 |
+11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Kasper Kaskela |
2004 |
Uinti Tampere |
|
175 |
42.88 |
+12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Saku Schrader |
2004 |
Uinti Tampere |
|
53 |
1:03.86 |
+33.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25.1.2020 17.35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet 17-18 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
|
566 |
29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Daniil Bolshakov |
2002 |
Swimming Club-WaKiS |
|
556 |
29.17 |
+0.16 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Akseli Hakala |
2003 |
Uinti Tampere |
|
543 |
29.40 |
+0.39 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elias Laine |
2002 |
TaTu Tampere |
|
540 |
29.47 |
+0.46 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tatu Hapuoja |
2003 |
Uinti Tampere |
|
525 |
29.74 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Visa Kotiniitty |
2003 |
Uinti Tampere |
|
479 |
30.67 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lauri-Luukas Jäntti |
2002 |
Porin Uimaseura |
|
464 |
31.00 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Joona Kortteinen |
2003 |
Uinti Tampere |
|
464 |
31.00 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Santeri Herpola |
2003 |
Åbo Simklubb |
|
457 |
31.14 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Perttu Järvinen |
2003 |
Riihimäen Uimaseura |
|
456 |
31.16 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eemil Kankare |
2003 |
Åbo Simklubb |
|
451 |
31.29 |
+2.28 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
|
438 |
31.60 |
+2.59 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Urho Lyytinen |
2003 |
Uinti Tampere |
|
411 |
32.26 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Eemeli Nylund |
2003 |
Heinolan Isku |
|
398 |
32.62 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ville Savulahti |
2003 |
Riihimäen Uimaseura |
|
365 |
33.56 |
+4.55 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Otto Ahvonen |
2003 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
330 |
34.71 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Antti Toivonen |
2003 |
Uinti Tampere |
|
193 |
41.46 |
+12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25.1.2020 17.35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet 19 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus Espoo |
|
688 |
27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Roope Kastarinen |
1994 |
TaTu Tampere |
|
630 |
27.99 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Roope Eiserbeck |
1999 |
Joensuun Uimaseura ry |
|
595 |
28.52 |
+1.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Juho Eerola |
1995 |
TaTu Tampere |
|
570 |
28.93 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mikael Niklas Laakso |
1997 |
Kouvolan Uimarit |
|
560 |
29.10 |
+1.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Petja Yritys |
1993 |
TaTu Tampere |
|
549 |
29.30 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Timi Torkkel |
2001 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
492 |
30.40 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Miika Tolvanen |
1996 |
Joensuun Uimaseura ry |
|
472 |
30.81 |
+3.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lenni Kukkonen |
2001 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
273 |
36.99 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25.1.2020 17.35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-25 17.57.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|