Resultat för Skuru Klubbmästerskap
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Frisim Herrar 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Nilsson |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ted Wiker |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
27.31 |
+0.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
27.70 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Morten Brattgård |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
28.09 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Victor Bäckström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
28.18 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
28.47 |
+1.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.30 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Philip Hedqvist Göthberg |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.97 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.61 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.48 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anton Stockhaus |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
39.42 |
+12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jack Söderström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
43.22 |
+16.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Albin Bjurström |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
43.55 |
+17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ture Ståhlberg |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
46.53 |
+20.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Xander Nolte |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Siavash Vatani |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:31:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Frisim Herrar 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
41.46 |
+7.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:31:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Frisim Herrar 10 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nils Ekengren |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
49.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:31:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:31:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|