Results for Vantaan Pärskeet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Lauantai aamu klo 10
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Myyrmäki |
Organizer: |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 5, 2020 to syys 5, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Rintauinti Miehet 12 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adam Isaev |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
|
239 |
1:29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
|
224 |
1:31.48 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Niklas Ugolnikov |
2008 |
Vanders |
|
191 |
1:36.46 |
+6.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leo Niemi |
2008 |
Helsingin Uimarit |
|
170 |
1:40.27 |
+10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Atte Malinen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
167 |
1:40.89 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mathias Eerola |
2008 |
Simmis Grani |
|
153 |
1:43.96 |
+14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aarni Rahkonen |
2009 |
Simmis Grani |
|
152 |
1:44.00 |
+14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eino Lantto |
2008 |
Cetus Espoo |
|
145 |
1:45.64 |
+16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Thomas Brutel |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5.9.2020 11.37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Rintauinti Miehet 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
|
241 |
1:29.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Patrik Ventus |
2007 |
Simmis Grani |
|
219 |
1:32.18 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Noah El-Nagdy |
2007 |
Cetus Espoo |
|
192 |
1:36.39 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joona Korte |
2007 |
Simmis Grani |
|
171 |
1:40.05 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Henri Koskela |
2007 |
Cetus Espoo |
|
141 |
1:46.64 |
+17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5.9.2020 11.37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Rintauinti Miehet 15-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ukko-Pekka Luomala |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
424 |
1:13.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joona Saarnio |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
392 |
1:15.94 |
+1.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Justus Holtari |
2004 |
Simmis Grani |
|
359 |
1:18.18 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
350 |
1:18.87 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tomas Lipponen |
2005 |
Simmis Grani |
|
323 |
1:21.03 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ville Nieminen |
2004 |
Helsingin Uimarit |
|
229 |
1:30.82 |
+16.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Veikko Kauhanen |
2005 |
Simmis Grani |
|
228 |
1:30.99 |
+17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Henri Piipponen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
|
194 |
1:36.03 |
+22.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5.9.2020 11.37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Rintauinti Miehet 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tapio Junninen |
1995 |
Vanders |
|
690 |
1:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
|
687 |
1:03.02 |
+0.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matias Johannes Hjelm |
2002 |
Vanders |
|
672 |
1:03.48 |
+0.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Juha Kollin |
1993 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
595 |
1:06.10 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5.9.2020 11.37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-05 11.37.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Vanders |
|
|
|
|
|
|