Results for Holdstævne for årgangssvømmere 2020 - Øst
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 32 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Holdstævne Årgang 2020 - Øst | Udskriftsdato | 12 september 2020 | |||
Stævne by | Birkerød | Udskriftstidspunkt | 20:03 | |||
Arrangør | Sigma Swim & Dansk Svømmeunion | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 12 september 2020 |
Løb 32, 8x50m Fri (Mix), Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Sigma | 2006 | Sigma Swim | 3:42.31 | ||||||
Hector Kaltoft | 2006 | 26.83 | 26.83 | |||||||
Magnus Jacobsen | 2006 | 25.64 | 52.47 | |||||||
Frederik Gersby | 2006 | 27.16 | 1:19.63 | |||||||
Lucas Linderoth | 2007 | 28.35 | 1:47.98 | |||||||
Marie Moesgaard | 2008 | 28.03 | 2:16.01 | |||||||
Røskva Rosenbohm | 2007 | 28.44 | 2:44.45 | |||||||
Julie Hovmand | 2007 | 29.16 | 3:13.61 | |||||||
Amanda Knirkholt Jacobsen | 2007 | 28.70 | 3:42.31 | |||||||
2 | Gsc Mix 1 | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 3:51.26 | ||||||
Laura Klug Christensen | 2008 | 30.89 | 30.89 | |||||||
Victor Juhl Hansen | 2007 | 27.32 | 58.21 | |||||||
Ida Villemoes Poulsen | 2007 | 28.20 | 1:26.41 | |||||||
Jens Krogh Hermansen | 2006 | 27.75 | 1:54.16 | |||||||
Laura Kaysfeld | 2007 | 32.20 | 2:26.36 | |||||||
Magnus Gimsing Åhman | 2007 | 28.66 | 2:55.02 | |||||||
Silje Nygaard Engedal | 2007 | 29.37 | 3:24.39 | |||||||
Walter N Falborg Pedersen | 2007 | 26.87 | 3:51.26 | |||||||
3 | Gsc Mix 2 | 2006 | Gladsaxe Svømmeklub | 4:05.60 | ||||||
Petrea Asferg Larsson | 2008 | 31.27 | 31.27 | |||||||
Nikolai Stender-Petersen | 2007 | 27.92 | 59.19 | |||||||
Victoria Brammer Kærgaard | 2008 | 31.75 | 1:30.94 | |||||||
Lukas Peacock | 2007 | 28.92 | 1:59.86 | |||||||
Katrine Schou Jagd | 2008 | 32.59 | 2:32.45 | |||||||
Christian Moefelt | 2006 | 29.43 | 3:01.88 | |||||||
Anna Dicte Bøgeskov | 2007 | 34.43 | 3:36.31 | |||||||
William Bendixen | 2007 | 29.29 | 4:05.60 | |||||||
4 | Sigma 2 | 2007 | Sigma Swim | 4:32.96 | ||||||
Isabella Flach | 2008 | 31.85 | 31.85 | |||||||
Simone Stenberg | 2008 | 32.54 | 1:04.39 | |||||||
Laura Bach Mindested | 2008 | 34.60 | 1:38.99 | |||||||
Anne-Maj Framke | 2008 | 33.65 | 2:12.64 | |||||||
Lukas Højfeldt | 2008 | 35.64 | 2:48.28 | |||||||
Axel Bonke Jensen | 2009 | 35.11 | 3:23.39 | |||||||
Oscar Kaiser Djørup | 2009 | 35.22 | 3:58.61 | |||||||
Julius Drachmann | 2008 | 34.35 | 4:32.96 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 12 september 2020 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 20:03 |