Results for Lakeusuinnit 2020
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, 50m Vapaauinti Miehet 16-17 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Simon Ravals |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
24.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Filip Jåfs |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
25.19 |
+0.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Joona Kinnunen |
2004 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
27.12 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pietari Puutio |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
27.35 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sohneel Mandpe |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
28.49 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Akseli Klutas |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
29.27 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matias Pikkala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
29.33 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ilari Raninen |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
31.89 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, 50m Vapaauinti Miehet 14-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Lydman |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viljo Varsanpää |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
28.07 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Adrian Kaslin |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
28.23 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Onni Toiviainen |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
29.65 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ivar Eklund |
2006 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
30.57 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Arttu Syrjä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
30.87 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, 50m Vapaauinti Miehet 18 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jere Kotomäki |
1997 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Antti Korri |
1992 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
25.03 |
+0.42 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Viktor Thodin |
2000 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
25.54 |
+0.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 16.33.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|