Tulokset Ajankello-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Urheilupuiston uimahalli |
Organizer: |
Kouvolan uimarit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 11, 2020 to loka 11, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 50m RU T-10, 12, N 13 and older - Final |
|
|
Rollo T10 |
48.94 |
|
|
Ella Villanen |
2010 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
IKU T13 |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKU T14 |
35.07 |
|
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
IKU T15 |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM T |
32.84 |
|
|
Jenna Pulkkinen |
2004 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jenna Pulkkinen |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.39 |
|
32.84 |
|
|
|
NSM T |
|
|
|
Entry time: 31.80 |
(+1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
35.07 |
+2.23 |
|
IKU T14 |
|
|
|
Entry time: 35.71 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matilda Lonka |
2003 |
Kouvolan Uimarit |
+0.67 |
|
35.67 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.06 |
(-1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iida Peltola |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
+0.71 |
|
37.41 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.95 |
(-1.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
salma mäntynen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
+0.50 |
|
39.00 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.87 |
(+3.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Hietanen |
2006 |
Uinti Imatra |
-.-- |
|
39.36 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.68 |
(-0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Krista Kurvinen |
2007 |
Heinolan Isku |
-.-- |
|
39.94 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.57 |
(-3.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Amanda Hirvonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.69 |
|
40.33 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.84 |
(+2.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Laura Kaksonen |
2004 |
Voikkaan Viesti |
+0.63 |
|
42.10 |
+9.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.16 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anna Kullberg |
2006 |
Uinti Imatra |
+0.65 |
|
42.54 |
+9.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.83 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Polina Senkina |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
+0.45 |
|
43.91 |
+11.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.33 |
(-2.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tilma Ollilainen |
2005 |
Uinti Imatra |
-.-- |
|
46.44 |
+13.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.41 |
(+3.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Kea Immonen |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
47.29 |
+14.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.22 |
(-1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Saaga Lehmus |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.36 |
|
47.92 |
+15.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.21 |
(+1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nea Suvi-tuulia Nokkanen |
2006 |
Kouvolan Uimarit |
+0.54 |
160 |
52.74 |
+19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Joanna Riikonen |
2006 |
Uinti Imatra |
+0.75 |
|
53.35 |
+20.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.85 |
(+2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Elle Minni Marie Salmela |
2006 |
Uinti Imatra |
+0.80 |
138 |
55.38 |
+22.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.49 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Veera Karhu |
2005 |
Uinti Imatra |
+0.66 |
112 |
59.24 |
+26.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.49 |
(+1.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11.10.2020 13:39:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 50m RU T-10, 12, N 11-12 years - Final |
|
|
Rollo T10 |
48.94 |
|
|
Ella Villanen |
2010 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
IKU T13 |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKU T14 |
35.07 |
|
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
IKU T15 |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM T |
32.84 |
|
|
Jenna Pulkkinen |
2004 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Hynönen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.72 |
(-1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Saaga Pitkänen |
2008 |
Lahden Uimaseura |
-.-- |
|
41.05 |
+1.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.84 |
(-2.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Netta Korkalainen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
41.09 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.29 |
(-0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
+0.71 |
|
43.46 |
+4.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.90 |
(+0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Paulina Pessi |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
254 |
45.17 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Enni Sinkko |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
47.45 |
+8.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.11 |
(-2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aino Koivuluoma |
2009 |
Lahden Uimaseura |
+0.71 |
|
48.57 |
+9.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.99 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Wilma Tarjala |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
199 |
49.04 |
+9.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.07 |
(-3.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vilma Korkalainen |
2009 |
Voikkaan Viesti |
-.-- |
|
49.70 |
+10.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.06 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Angelina Yurgelevich |
2008 |
Uinti Imatra |
+0.62 |
181 |
50.56 |
+11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Saara Virtanen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
+0.72 |
|
51.22 |
+11.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.49 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
emma ahokas |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
+0.53 |
174 |
51.22 |
+11.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.70 |
(-3.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Suvi Sipari |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
139 |
55.25 |
+15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tinja Marttinen |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
136 |
55.61 |
+16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ida Karjalainen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Milma Korppas |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Khokola Nasiry |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tyyne Lehto |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11.10.2020 13:39:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 50m RU T-10, 12, N 10 and younger - Final |
|
|
Rollo T10 |
48.94 |
|
|
Ella Villanen |
2010 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
IKU T13 |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKU T14 |
35.07 |
|
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
IKU T15 |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM T |
32.84 |
|
|
Jenna Pulkkinen |
2004 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Villanen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
48.94 |
|
|
|
Rollo T10 |
|
|
|
Entry time: 50.77 |
(-1.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Juuli Salum |
2010 |
Lahden Uimaseura |
-.-- |
174 |
51.23 |
+2.29 |
|
Rollo T10 |
|
|
|
Entry time: 54.46 |
(-3.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nessa Salminen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
160 |
52.75 |
+3.81 |
|
Rollo T10 |
|
|
|
|
4 |
|
Matilda Oinonen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
157 |
53.00 |
+4.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.23 |
(+0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Venla Tolvanen |
2010 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
120 |
58.05 |
+9.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.54 |
(-6.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sofia Vlasova |
2011 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Verna Faloon |
2011 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11.10.2020 13:39:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-11 13:51:26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|