Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 okt 2020 till den 18 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Frisim Mixed - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Harley Andersson |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
46.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alex Azimi |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
47.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Bernås |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
47.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maximillian Bilands |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
49.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elisa Brag |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Callberg |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
52.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lillie Cederlund |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
47.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Charlotte Darrigade |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
57.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Molly Donaldson |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
52.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malcolm Elmqvist |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
44.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Signe Feldhof |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
42.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Artemij Fissoun |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
58.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Julian Flores |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
54.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elsa Geijer |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:00.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tor Geijer |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
48.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Francesca Grims-Medici |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
53.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanna Gustafsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
55.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Carolina Herlitz |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
40.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Karlsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
54.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Axel Karlsson-Sagfors |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
49.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Silja Kristjansdottir |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
47.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sebastian Mann |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
46.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ingrid Matseke |
2009 |
Bromma Simsällskap |
|
|
45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Norlin |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludvig Näsström |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Linn Oldenbo |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
58.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rafela Panagiotidou |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
43.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Celeste Rickberg |
2008 |
Bromma Simsällskap |
|
|
41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sansyta Shet |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:03.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonathan Sundqvist |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
54.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Svanholm |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
50.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elliot Temple |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:05.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jacob Thomsen |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
56.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ingrid Thulin |
2008 |
Bromma Simsällskap |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karl Thulin |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Stella Touma |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
51.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Juni Watter |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
44.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-19 15:51:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|