Tulokset IKM 2020 Varsinais-Suomi
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SalU |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, P13,14,15,16 200m SU 14 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joonatan Davie |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.62 |
|
2:20.99 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.30 |
(-1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lauri Aho |
2006 |
Raision Urheilijat |
+0.79 |
|
2:23.00 |
+2.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ville Suojasto |
2006 |
Raision Urheilijat |
+0.89 |
|
2:28.01 |
+7.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matias Saarinen |
2006 |
Salon Uimarit |
+0.71 |
|
2:28.66 |
+7.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.99 |
(-4.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lauri-Pekka Pakomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.63 |
|
2:32.61 |
+11.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.51 |
(-9.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Santeri Holmberg |
2006 |
Åbo Simklubb |
+0.71 |
|
2:34.61 |
+13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Veeti Hämäläinen |
2006 |
Raision Urheilijat |
+0.74 |
|
2:35.24 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Leevi Saarinen |
2006 |
Uinti-Vakka |
+0.89 |
|
2:45.04 |
+24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Linus Korin |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+1.04 |
|
2:51.83 |
+30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Romeo Maranzani |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.70 |
|
2:53.98 |
+32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Alex Mukkulainen |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.73 |
|
2:56.50 |
+35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31.10.2020 11.54.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, P13,14,15,16 200m SU 15 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.59 |
|
2:16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:12.31 |
(+3.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eero Mäenpää |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.58 |
|
2:27.11 |
+10.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.04 |
(+2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nardi Orenshtein |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.59 |
|
2:31.13 |
+14.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.70 |
(-2.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31.10.2020 11.54.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, P13,14,15,16 200m SU 16 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jeremia Varonen |
2004 |
Åbo Simklubb |
+0.70 |
|
2:29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.81 |
(+8.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Einari Palmu |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.69 |
|
2:39.90 |
+10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaakko Pihlava |
2004 |
Åbo Simklubb |
+0.65 |
|
|
DSQ |
|
|
|
sw6.4 75m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31.10.2020 11.54.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, P13,14,15,16 200m SU 13 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Roope Koskela |
2007 |
Raision Urheilijat |
+0.68 |
|
2:41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.19 |
(-12.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julius Linde |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.72 |
|
2:44.38 |
+2.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Joel sulonen |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.94 |
|
2:48.04 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Christian Edelman |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.66 |
|
|
DSQ |
|
|
|
sw6.2 150m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31.10.2020 11.54.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-31 11.55.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|