Tulokset Cetus time trial 2
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Vapaauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
40.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Raunio |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
42.33 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Lillandt |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
46.17 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rasmus Leppävuori |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
55.23 |
+14.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Verno Hotulainen |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22/04/2021 18.52.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.52.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Vapaauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
45.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aino Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22/04/2021 18.53.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.53.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Rintauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rasmus Leppävuori |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.96 |
|
1:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
1:23.53 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Lillandt |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.38 |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Raunio |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
DSQ |
|
|
SW7.3 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Verno Hotulainen |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22/04/2021 18.53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.53.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Rintauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
1:08.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22/04/2021 18.53.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.53.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 100m Vapaauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.44 |
|
1:26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
1:34.86 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:37.71 |
+11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:38.20 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ahti Tuomainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
1:40.74 |
+14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Atso Huilla |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
1:50.37 |
+24.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rasmus Lönnqvist |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.63 |
|
1:54.17 |
+28.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.49 |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ville Tressel |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22/04/2021 19.31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 13.24.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 100m Vapaauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
1:34.50 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.88 |
|
1:35.10 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
1:37.17 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Taimi Saarela |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
1:44.16 |
+13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emma Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
1:45.44 |
+15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22/04/2021 19.31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 19.33.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 50m Freestyle Men - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rasmus Leppävuori |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Lillandt |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Raunio |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22/04/2021 18.53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.53.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 50m Freestyle Women - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22/04/2021 18.54.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.54.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Breaststroke Men - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Raunio |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.91 |
|
53.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.96 |
|
57.71 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Lillandt |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
59.24 |
+5.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rasmus Leppävuori |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
|
1:08.33 |
+14.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22/04/2021 18.54.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.54.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Breaststroke Women - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22/04/2021 18.54.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.54.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 100m Freestyle Men - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
1:23.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:46.34 |
+22.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:46.60 |
+22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rasmus Lönnqvist |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ahti Tuomainen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ville Tressel |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Atso Huilla |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22/04/2021 19.32.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 19.33.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 100m Freestyle Women - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
- |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Taimi Saarela |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emma Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22/04/2021 19.32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 19.33.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|