Tulokset Pokal Triglavko 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 22, 2021 to May 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Butterfly Men Ml. dečki 12 and younger - Final |
|
|
|
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
|
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
|
|
|
|
|
Dečki |
26.36 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
9. 10. 2020 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
375 |
30.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
329 |
32.23 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
316 |
32.68 |
+1.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
257 |
35.02 |
+4.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
240 |
35.81 |
+4.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
235 |
36.05 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
235 |
36.07 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
208 |
37.58 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
188 |
38.85 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
175 |
39.79 |
+8.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
137 |
43.15 |
+12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
116 |
45.57 |
+14.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
109 |
46.57 |
+15.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
108 |
46.65 |
+15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
100 |
47.90 |
+17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
85 |
50.51 |
+19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
84 |
50.70 |
+19.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Matic Berdajs |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
80 |
51.66 |
+20.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
71 |
53.74 |
+22.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Domen Maček |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
70 |
53.91 |
+23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
66 |
54.98 |
+24.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
58 |
57.43 |
+26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tine Cvenkel |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
|
40 |
1:05.03 |
+34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
39 |
1:05.16 |
+34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22. 05. 2021 09:46:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Butterfly Men Dečki 13-14 years - Final |
|
|
|
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
|
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
|
|
|
|
|
Dečki |
26.36 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
9. 10. 2020 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
477 |
28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
475 |
28.54 |
+0.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
450 |
29.05 |
+0.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matic Založnik |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
|
426 |
29.58 |
+1.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
415 |
29.84 |
+1.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
388 |
30.51 |
+2.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
359 |
31.33 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maj Zalar |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
355 |
31.45 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nikola Tin Kocič |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
343 |
31.81 |
+3.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
329 |
32.24 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
305 |
33.08 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
295 |
33.44 |
+4.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
290 |
33.63 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
284 |
33.87 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
276 |
34.17 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
269 |
34.49 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
267 |
34.58 |
+6.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
266 |
34.59 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Marko Sever |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
253 |
35.19 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
220 |
36.86 |
+8.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
203 |
37.85 |
+9.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ognjen Uroševič |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
|
170 |
40.13 |
+11.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
167 |
40.37 |
+11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Filip Lenaršič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22. 05. 2021 09:46:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-05-22 09:46:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|