Results for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2021
Below are all results from the competition shown by session.
3. dan finala
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Ravne |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 29, 2021 to Aug 1, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 26, 200m Freestyle Women - A Final |
|
|
|
1:54.97 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
|
|
|
|
|
mladinke |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
9. 07. 2016 |
|
|
|
|
kadetinje |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
9. 07. 2016 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
Plavalni klub Radovljica |
|
793 |
2:02.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Daša Tušek |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
737 |
2:05.05 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mojca Marčun |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
|
721 |
2:05.97 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tiara Pšeničnik |
2003 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
692 |
2:07.72 |
+5.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tia Primc |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
|
690 |
2:07.83 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lara Mišvelj |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
652 |
2:10.25 |
+8.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hana Sekuti |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
642 |
2:10.91 |
+8.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Koper |
|
622 |
2:12.30 |
+10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31. 07. 2021 18:05:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 26, 200m Freestyle Women - B Final |
|
|
|
1:54.97 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
|
|
|
|
|
mladinke |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
9. 07. 2016 |
|
|
|
|
kadetinje |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
9. 07. 2016 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olja Radivojević |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
649 |
2:10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
632 |
2:11.60 |
+1.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lena Bornšek |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
632 |
2:11.63 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Laura Angleitner Sagadin |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
613 |
2:12.97 |
+2.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
594 |
2:14.34 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lana Kokot |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
592 |
2:14.54 |
+4.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
592 |
2:14.55 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
587 |
2:14.89 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31. 07. 2021 18:05:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 26, 200m Freestyle Women - C Final |
|
|
|
1:54.97 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
|
|
|
|
|
mladinke |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
9. 07. 2016 |
|
|
|
|
kadetinje |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
9. 07. 2016 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
576 |
2:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Petra Frelih |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
|
566 |
2:16.57 |
+0.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Knez |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
546 |
2:18.17 |
+2.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hana Starc |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
541 |
2:18.59 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
531 |
2:19.50 |
+3.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
505 |
2:21.81 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
478 |
2:24.47 |
+8.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
476 |
2:24.61 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31. 07. 2021 18:05:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-31 19:51:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|