Results for Aluekilpailu Oulu
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Raksilan Uimahalli |
Järjestäjä: |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
heinä 2, 2021 to heinä 4, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 200m Selkäuinti Miehet 14 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuomo Strömmer |
2007 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
2:45.75 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.57 |
(-6.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veeti Riskilä |
2007 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
2:49.28 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.10 |
(-0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olli Henriksson |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
2:54.32 |
+8.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.79 |
(-4.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 10:08:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 200m Selkäuinti Miehet 15 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arttu Kortetjärvi |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:44.49 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.18 |
(+1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 10:08:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 200m Selkäuinti Miehet 16 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lauri Siurua |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:38.99 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.04 |
(+8.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 10:08:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 200m Selkäuinti Miehet 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikael Ryynänen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
|
2:28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.15 |
(-1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2021 10:08:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-07-2021 10:13:51 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|