Resultater for GTI Cup 2021
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2021 to 26. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 100m Breaststroke Men - A Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jacob M. Jørgensen |
1997 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.69 |
703 |
1:02.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Magnus Tullberg |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.68 |
756 |
1:06.60 |
+4.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
+0.69 |
578 |
1:06.74 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ferdinand Wahl |
2000 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.67 |
577 |
1:06.78 |
+4.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oliver Bak Jensen |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.62 |
549 |
1:07.91 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
August Arup Neergaard |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.72 |
692 |
1:08.59 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.64 |
661 |
1:09.65 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mads Haugård Hansen |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.61 |
485 |
1:10.77 |
+8.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25-09-2021 18:35:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 100m Breaststroke Men - B Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicklas Reinstrup |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.70 |
606 |
1:11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Benjamin Koch Andersen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
+0.69 |
593 |
1:12.20 |
+0.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mauritz Otzen |
2005 |
Vest-Brøndby |
+0.46 |
566 |
1:13.35 |
+1.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Philip H. Christensen |
2004 |
Køge Svømmeklub |
+0.66 |
565 |
1:13.37 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jens Christian Koefoed |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.77 |
529 |
1:15.00 |
+3.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tobias Melhede |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.73 |
482 |
1:17.34 |
+5.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.73 |
409 |
1:21.71 |
+10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emil Szipli Pedersen |
2006 |
GTI - Greve |
+0.64 |
409 |
1:21.74 |
+10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25-09-2021 18:35:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2021 18:37.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: GTI - Greve |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|