Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Aqua Forum Horsens |
Arrangør |
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
17. sep 2021 to 19. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 100m Frisvømning Damer 2004 og ældre - Final |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
57.55 |
|
|
Gr1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Melanie Eggertsen |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
58.26 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Stine Bendixen Nissen |
2004 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:00.04 |
+2.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Caroline Laursen |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:00.32 |
+2.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tiana Mescher |
2004 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:00.93 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kristine Hülsen |
2002 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:01.13 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amalie Staghøj Andersen |
2004 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:01.87 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Clara Matilde Carstensen |
2004 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:02.60 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maria Bebe Hansen |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:04.48 |
+6.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kathrine Bech Nielsen |
2004 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:06.48 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Leonora Holst Jensen |
2004 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:14.49 |
+16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anna Pave Ottesen |
2003 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 18:00:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 100m Frisvømning Damer Årg. 2005-2006 - Final |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Katrine Stoltenhoff |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
59.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Clara Kapke |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
59.50 |
+0.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anne Thastrup-Hansen |
2006 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
59.53 |
+0.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ida Jacobsen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:01.22 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maja Stamholt |
2005 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
1:02.33 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matilde Thirup |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
1:04.19 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sophie Møller Madsen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
1:04.89 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sarah Froberg Pedersen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:04.99 |
+5.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Karoline R. Frederiksen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:05.20 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Signe Kristensen |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:05.45 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Caroline Bomholt Jensen |
2005 |
Brønderslev SK08 |
|
|
1:05.73 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofie Dyg Holme |
2005 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:05.83 |
+6.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Caden Halle |
2005 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:06.43 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ida Kold Dalsgaard |
2005 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
|
|
1:06.66 |
+7.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Trine Lundø Michaelsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:06.77 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Freja Obert |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:06.81 |
+7.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Clara Jensen |
2005 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:07.39 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Kristine Vestergaard |
2005 |
Brønderslev SK08 |
|
|
1:07.60 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mia Borup Mølgaard |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:08.01 |
+8.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mathilde Hedekær Mischorr |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:08.06 |
+8.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Maja Brøndum |
2006 |
Swim Team Neptun |
|
|
1:08.10 |
+8.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Maja Bech Færløv Andersen |
2005 |
Svømmeklubben SMUT Terndru |
|
|
1:08.17 |
+8.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Hannah Vixø Momme |
2005 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
|
|
1:08.84 |
+9.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Emma Ploug Rasmussen |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
1:09.21 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Nanna Vestergård Johansen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:09.45 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Laura Wittenhagen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:10.10 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Lea Wallén |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
|
|
1:10.94 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Olga Cermak |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:10.96 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Elea Amalie Poulsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:11.35 |
+11.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Emilie Øhlenschlæger |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:11.74 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Marie Thorup |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:12.80 |
+13.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Lærke Ør Knudsen |
2006 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
1:13.06 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Maja Kirstine Karlsen |
2005 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
1:14.07 |
+14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Christina Markussen |
2005 |
Aars Svømmeklub |
|
|
1:14.27 |
+14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Lise Serritzlew-Kristensen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:14.33 |
+14.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Astrid Hansen |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:15.22 |
+15.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Cecilia Dolan |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
|
|
1:17.13 |
+17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Freja Gram Henningsen |
2006 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
|
1:30.77 |
+31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 18:00:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 100m Frisvømning Damer Årg. 2007-2008 - Final |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:01.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frida Gode Agersbæk |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:02.81 |
+0.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
1:04.43 |
+2.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sille Holm-Nissen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
1:06.31 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Simone Trekær Klausen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:06.94 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sarah Lyse Søe |
2007 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:07.12 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:07.28 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Andrea Skjelmose |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:07.30 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Carolina Schlander |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:07.35 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Julie Guldmann Møller |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:07.37 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:07.57 |
+5.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Caroline Petersen |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
|
1:08.40 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
|
1:08.77 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Clara Bendtsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
1:08.91 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:09.53 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Filippa Juul Jensen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:09.57 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Christina Dracea Horsbøl |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:11.02 |
+9.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Paula Lindberg |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:11.23 |
+9.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:11.45 |
+9.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ella Krogager Jensen |
2008 |
Svendborg Svømme Klub |
|
|
1:11.50 |
+9.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:11.75 |
+9.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ida Siegumfeldt |
2007 |
Swim Team Neptun |
|
|
1:12.99 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Klara Ledager Lauritsen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:13.34 |
+11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:13.89 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sofie Barack Søe |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:14.59 |
+12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Asta Sofia Lauridsen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:15.05 |
+13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Isabella Aurbo Herold |
2007 |
Svendborg Svømme Klub |
|
|
1:15.58 |
+13.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ellen Højsgaard Jensen |
2007 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:16.36 |
+14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Maise Kristensen |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
|
1:16.69 |
+14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Anna Bang Jensen |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:17.06 |
+15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Zenia Lüneborg |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
|
1:17.30 |
+15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Silke Sejr Elgaard Jørgen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:17.51 |
+15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Tilde Tinggård Truelsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:18.35 |
+16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Hannah Truelsen Duevig |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:18.71 |
+16.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tilde Ask Hansen |
2007 |
Swim Team Neptun |
|
|
1:18.74 |
+16.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Gabriella L Thoustrup |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
1:19.15 |
+17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Mille-Marie Dalby Sternbe |
2007 |
Svømmeklubben Koral |
|
|
1:19.71 |
+17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Rebecca Pedersen |
2008 |
Svømmeklubben Koral |
|
|
1:20.42 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Lisbeth Seidler Madsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:21.40 |
+19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Anna Kjær Nielsen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:21.51 |
+19.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Liv K. L. Jensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
1:22.98 |
+21.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Lærke Damgaard |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:23.64 |
+21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Laura Dahl |
2007 |
Svømmeklubben Koral |
|
|
1:26.07 |
+24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Nicoline H. Ridings |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:26.18 |
+24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Katrine Krath |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
|
1:27.51 |
+25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Maria Dyrbye |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:30.39 |
+28.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Anna Vedel |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
|
1:31.14 |
+29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Ida Falgren |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
|
1:34.85 |
+32.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Frederikke Bækkelund |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
|
1:37.60 |
+35.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Trine Pors Rasmussen |
2007 |
Svømmeklubben Koral |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anaya Kjær Schausen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 18:00:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 100m Frisvømning Damer Årg. 2009-2010 - Final |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:11.99 |
+0.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julie Schleimann |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
|
1:13.14 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nova V. Støy Toftegaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
|
1:13.26 |
+2.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:13.43 |
+2.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:16.38 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mathilde Lisberg Devantie |
2010 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:17.08 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anna Friis Stenholt |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:19.89 |
+8.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kaia Riiskjær Olesen |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
|
1:23.12 |
+12.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anne Caroline Dahl Reher |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:24.10 |
+13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Xenia Vissing Sig |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
1:24.94 |
+13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofie Frøkjær |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:25.18 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lykke Emilie Lund |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:25.56 |
+14.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Gabriele Garbacenka |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
1:25.89 |
+14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Astrid Pedersen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:27.37 |
+16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Frederikke Sanggaard |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:28.42 |
+17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mathilde Høiberg Jensen |
2009 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
|
1:29.53 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nina Frederikke Toft |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:32.34 |
+21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Alma Ahrendt |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:32.49 |
+21.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Isabel Lindeborg Hoff |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:32.52 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lærke Kidmose Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:33.50 |
+22.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Emilie Randrup |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:34.19 |
+23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ida Larsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:34.63 |
+23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Hannah Mlijevska Boe |
2009 |
Svømmeklubben Koral |
|
|
1:37.11 |
+26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ida Broholm Dypping |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:37.29 |
+26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Sofia-Elena Plaesu |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:38.19 |
+27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Louisa Skovgaard Bach |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:38.35 |
+27.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Malou Bach Jensen |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:38.69 |
+27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Naja Marie Dam Lisby |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:39.81 |
+28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Signe Møller Rasmussen |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:41.28 |
+30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Alberte Lippert Nielsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:46.72 |
+35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Liva Bentzen |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:54.03 |
+43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lea Knudsgaard |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emily Bang |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 18:00:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 100m Frisvømning Damer 2011 og yngre - Final |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mille Nova Juul Niebuhr |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:34.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Klara Vibeke Hald Gjedde |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:41.59 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elona Asllanaj |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
1:47.57 |
+12.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karen Bentsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
2:02.16 |
+27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mille Caspers |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
2:07.04 |
+32.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Liv Damgaard |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
2:12.40 |
+37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Andrea Emma Dam Lisby |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
2:22.54 |
+47.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nora Nikolova |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 18:00:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17-09-2021 18:02.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Svømmeklubben Horsens |
|
|
|
|
|
|