Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Thyhallen |
Arrangør |
Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
1. okt 2021 to 3. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 50m Frisvømning Damer 2010 og yngre - Finale |
|
|
Sponsor |
Sparekassen Thy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.52 |
|
|
Julie Kepp Jensen |
|
A6 |
|
01-01-2018 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lærke Stubben Broberg |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.75 |
257 |
36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.51 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
+0.84 |
211 |
38.49 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.36 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 02-10-2021 13:33:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 50m Frisvømning Damer Årg. 2009 - Finale |
|
|
Sponsor |
Sparekassen Thy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.52 |
|
|
Julie Kepp Jensen |
|
A6 |
|
01-01-2018 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.74 |
396 |
31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.61 |
(-1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bettina Gundersen |
2009 |
Kristiansand SA |
+0.92 |
347 |
32.63 |
+1.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.43 |
(-4.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
+0.80 |
324 |
33.37 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.60 |
(-3.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
+0.68 |
315 |
33.70 |
+2.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.69 |
290 |
34.63 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.37 |
(-5.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Astrid Munk Fuglsang |
2009 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.73 |
266 |
35.63 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.80 |
(-0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amanda Pedersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
+0.70 |
263 |
35.78 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.06 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Cecilie Brogård Laursen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
+0.84 |
257 |
36.04 |
+4.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.43 |
(-1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.81 |
237 |
37.05 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.27 |
(-14.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isabella Vestergaard |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
+0.80 |
198 |
39.33 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.57 |
(-5.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Amalie Breum Nielsen |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
+0.79 |
195 |
39.49 |
+8.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.94 |
(-2.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 02-10-2021 13:33:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 50m Frisvømning Damer Årg. 2008 - Finale |
|
|
Sponsor |
Sparekassen Thy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.52 |
|
|
Julie Kepp Jensen |
|
A6 |
|
01-01-2018 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
+0.78 |
462 |
29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.81 |
(-0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.70 |
435 |
30.24 |
+0.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.00 |
(-0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Victoria Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
+0.81 |
422 |
30.57 |
+0.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.54 |
(-1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
+0.75 |
413 |
30.78 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.02 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.70 |
378 |
31.70 |
+2.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.31 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Marita T. Sandø |
2008 |
Kristiansand SA |
+0.77 |
378 |
31.71 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.81 |
(-4.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sofia Dalsgaard Hansen |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.80 |
375 |
31.79 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.27 |
(-2.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Lyseng IF |
+0.72 |
374 |
31.82 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.08 |
(-6.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.59 |
365 |
32.06 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.16 |
(-3.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
+0.82 |
363 |
32.14 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.92 |
(-2.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Johanne Ishøi |
2008 |
Struer Svømmeklub |
+0.73 |
357 |
32.30 |
+2.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.35 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofie Callsen |
2008 |
Aabybro Idrætsforening |
+0.79 |
357 |
32.32 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.08 |
(-2.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
+0.80 |
355 |
32.37 |
+2.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.67 |
(-2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
+0.73 |
348 |
32.58 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.66 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.76 |
336 |
32.98 |
+3.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.06 |
(-4.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Anna Brogaard Krogh |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.63 |
335 |
33.01 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.56 |
(-12.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alma Nygreen Sakic |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.76 |
333 |
33.08 |
+3.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.25 |
(-2.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
+0.80 |
327 |
33.26 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Luna Kristensen |
2008 |
Aabybro Idrætsforening |
+0.68 |
320 |
33.50 |
+3.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.10 |
(-4.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lisa Stenger |
2008 |
Aabybro Idrætsforening |
+0.70 |
313 |
33.76 |
+4.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.29 |
(-1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ea Juhl Thallaug |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.76 |
313 |
33.76 |
+4.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.40 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Helene Lavrsen |
2008 |
Svømmeklubben Nord |
+0.80 |
303 |
34.12 |
+4.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.13 |
(-2.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Asta Klemmensen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
+0.76 |
301 |
34.20 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.59 |
(+0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Malou Steffensen |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
+0.82 |
296 |
34.40 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Silke Østrup |
2008 |
IHF Svømning |
+0.83 |
294 |
34.48 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.15 |
(-3.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Emma Bertelsen |
2008 |
Svømmeklubben Nord |
+0.80 |
292 |
34.56 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.28 |
(-2.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Alma Kruse |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
+0.91 |
288 |
34.71 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.78 |
(-8.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Maria Guneva |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.67 |
281 |
34.98 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.49 |
(-6.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Amalie Rodian Nielsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.99 |
267 |
35.58 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.99 |
(-1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.78 |
266 |
35.61 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.41 |
(-0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Mie Kibsgaard |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
+0.84 |
246 |
36.59 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Frida Møller Olesen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
+0.68 |
241 |
36.82 |
+7.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.89 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Aino Aalto |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.64 |
233 |
37.26 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.73 |
(-3.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Agnes Brix Rasmussen |
2008 |
Aabybro Idrætsforening |
+0.82 |
212 |
38.40 |
+8.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.96 |
(-1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Mathilde Pedersen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
+0.94 |
121 |
46.28 |
+16.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.17 |
(-18.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.78 |
|
|
DSQ |
|
|
|
Tyvstart |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 02-10-2021 13:33:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 50m Frisvømning Damer Årg. 2007 - Finale |
|
|
Sponsor |
Sparekassen Thy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.52 |
|
|
Julie Kepp Jensen |
|
A6 |
|
01-01-2018 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kristiane Frøslev |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.75 |
576 |
27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.77 |
(-0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilie Pedersen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.78 |
559 |
27.82 |
+0.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.75 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.75 |
547 |
28.03 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.86 |
(+1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Therese Baird |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
+0.75 |
525 |
28.41 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.18 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ida-Marie J. C. Hansen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.74 |
521 |
28.49 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.74 |
(-0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Livia Weidick Frische |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.72 |
518 |
28.54 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.03 |
(-1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nikoline Michaelsen |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.75 |
505 |
28.79 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.41 |
(-1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marie Loft Andersen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.73 |
504 |
28.80 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.43 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emilie Winum Andersen |
2007 |
Lyseng IF |
+0.80 |
497 |
28.94 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.11 |
(-1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sofie Karlov Nielsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.72 |
469 |
29.51 |
+1.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.07 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ida Loft Andersen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.69 |
467 |
29.55 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.32 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Julie Guldmann Møller |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.70 |
456 |
29.79 |
+2.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.29 |
(-1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tilde N. H. Sørensen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.73 |
452 |
29.87 |
+2.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.39 |
(-2.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.68 |
441 |
30.12 |
+2.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.57 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Patricia Nættermann |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.82 |
416 |
30.70 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.48 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Andrea Kramer Liboriussen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
+0.73 |
413 |
30.77 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.95 |
(-1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ida Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
+0.76 |
393 |
31.28 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.71 |
(-1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emma Andersen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.69 |
392 |
31.33 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.63 |
(-2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Maja Mejls Hansen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
+0.80 |
373 |
31.84 |
+4.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.17 |
(-0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sofie Jeppesen |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
+0.78 |
365 |
32.07 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.68 |
(-2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ingeborg Foged Have |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
+0.68 |
349 |
32.55 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.69 |
(-1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Viola Bregenov |
2007 |
IHF Svømning |
+0.69 |
345 |
32.67 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.68 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Alista Maslobojeva |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.84 |
319 |
33.54 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.17 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Emilie Christensen |
2007 |
Struer Svømmeklub |
+0.79 |
306 |
34.00 |
+6.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.10 |
(-1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Matilde Christiansen |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.71 |
280 |
35.03 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.58 |
(-2.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Freja Mollerup Hansen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
+0.89 |
273 |
35.33 |
+7.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.66 |
(-0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 02-10-2021 13:33:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 50m Frisvømning Damer Årg. 2005-2006 - Finale |
|
|
Sponsor |
Sparekassen Thy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.52 |
|
|
Julie Kepp Jensen |
|
A6 |
|
01-01-2018 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.78 |
569 |
27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 26.72 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nanna Langvad |
2005 |
Lyseng IF |
+0.73 |
563 |
27.76 |
+0.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.18 |
(+1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Falka Tind |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.68 |
552 |
27.94 |
+0.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.74 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Melody Malú Odorico-Christe |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.66 |
520 |
28.51 |
+0.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.35 |
(+1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anna Rosendahl Bach |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
+0.75 |
516 |
28.57 |
+0.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.70 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rebecca Petersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.77 |
508 |
28.72 |
+1.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.75 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mille Dahl Lindholm |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
+0.74 |
486 |
29.15 |
+1.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.53 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Katrine Bager |
2006 |
Thisted Svømmeklub |
+0.74 |
474 |
29.40 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.29 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Line Gjelstrup |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.76 |
461 |
29.68 |
+2.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.52 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Cecilie Michaelsen |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.69 |
457 |
29.75 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.83 |
(+0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Amalie Nyvang Jensen |
2005 |
Thisted Svømmeklub |
+0.75 |
431 |
30.35 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.88 |
(-0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anne Iversen |
2005 |
Thisted Svømmeklub |
+0.58 |
427 |
30.44 |
+2.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.61 |
(-1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Therese T. Kallestrup |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.77 |
424 |
30.52 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.79 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ellen Brix Rasmussen |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
+0.79 |
415 |
30.73 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.64 |
(-2.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Marie Kromann Møller |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.75 |
395 |
31.25 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.04 |
(-0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emma Ploug Rasmussen |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.81 |
385 |
31.50 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.06 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ida Søndergaard Geiger |
2006 |
Herning Svømmeklub |
+0.70 |
381 |
31.61 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.23 |
(-0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Cornelia Kreutz |
2006 |
Kristiansand SA |
+0.78 |
363 |
32.14 |
+4.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.55 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aia Caroline Abel |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
+0.77 |
362 |
32.17 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.25 |
(+0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Freja Kvist |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
+0.70 |
346 |
32.66 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.73 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Karoline Søe Axelsen |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
+0.99 |
267 |
35.57 |
+7.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.02 |
(-3.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Laura Søby |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
+0.84 |
193 |
39.65 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.24 |
(-3.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 02-10-2021 13:33:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 50m Frisvømning Damer 2004 og ældre - Finale |
|
|
Sponsor |
Sparekassen Thy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.52 |
|
|
Julie Kepp Jensen |
|
A6 |
|
01-01-2018 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maria Grandt |
1998 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.69 |
665 |
26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 25.58 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Karoline Sørensen |
2002 |
Thisted Svømmeklub |
+0.71 |
657 |
26.37 |
+0.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.22 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Line J. V. Hededal |
2001 |
Vejle Svømmeklub |
+0.71 |
624 |
26.83 |
+0.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.84 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johanne Hingebjerg |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.63 |
602 |
27.15 |
+0.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.76 |
(+1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofie Maagøe |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.68 |
589 |
27.34 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.14 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Astrid Nielsen |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.65 |
578 |
27.52 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.61 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.75 |
574 |
27.58 |
+1.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.62 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
Vejle Svømmeklub |
+0.75 |
551 |
27.96 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.77 |
(+1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emilie Wolf Sørensen |
2003 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.68 |
537 |
28.20 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.82 |
(-0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emma Bugge Fynbo |
2001 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.70 |
511 |
28.67 |
+2.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.17 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Laura Marie Dige |
2004 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.75 |
502 |
28.85 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.44 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Frida Hagstrup Vesterlund |
2004 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.68 |
500 |
28.88 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.61 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Olivia Augustinus |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.73 |
493 |
29.01 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.94 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofie Nielsen |
2001 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.67 |
483 |
29.21 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.57 |
(+1.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mille Kjær Jensen |
2004 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.77 |
481 |
29.25 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.96 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 02-10-2021 13:33:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-10-2021 13:34.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|