Resultater for Sparekassen Thy Cup 2021
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Fredag 16.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Thyhallen |
Arrangør |
Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
1. okt 2021 to 3. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer 2009 og yngre - Finale |
|
|
Sponsor |
Sportigan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11 |
|
|
Tobias B. Bjerg |
|
AGF |
|
01-01-2019 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anders Munk Fuglsang |
2009 |
Svømmeklubben S 68 |
|
188 |
44.06 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 43.60 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Albert Grove |
2009 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
|
167 |
45.82 |
+1.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Christian Abrahamsen |
2009 |
Aabybro Idrætsforening |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
Tyvstart |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01-10-2021 18:39:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer Årg. 2008 - Finale |
|
|
Sponsor |
Sportigan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11 |
|
|
Tobias B. Bjerg |
|
AGF |
|
01-01-2019 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Felix Yung K Gotfredsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
|
353 |
35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.75 |
(-3.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
|
291 |
38.10 |
+2.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.31 |
(-3.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
274 |
38.87 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.76 |
(-3.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Edvin Smajic |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
|
214 |
42.17 |
+6.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.87 |
(-1.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Albert Brandt-Petersen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
|
195 |
43.54 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.42 |
(-2.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maciej Dworzanski |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
|
193 |
43.63 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.34 |
(-1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Johannes Andersen |
2008 |
Svømmeklubben Nord |
|
147 |
47.75 |
+12.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.12 |
(-2.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Noah Johannessen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
|
138 |
48.77 |
+13.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alfred Hørlück |
2008 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
|
128 |
50.07 |
+14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Marcus V Andersen |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
|
120 |
51.16 |
+15.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.37 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01-10-2021 18:39:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer Årg. 2007 - Finale |
|
|
Sponsor |
Sportigan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11 |
|
|
Tobias B. Bjerg |
|
AGF |
|
01-01-2019 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
|
452 |
32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.80 |
(-0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
418 |
33.77 |
+0.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.55 |
(-2.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
398 |
34.32 |
+1.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.22 |
(-2.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
383 |
34.76 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.18 |
(-3.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
|
380 |
34.84 |
+1.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.86 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
380 |
34.85 |
+1.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.05 |
(-2.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Frederik N Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
|
378 |
34.90 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.71 |
(-0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
372 |
35.08 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.27 |
(-4.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
|
347 |
35.91 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.72 |
(-16.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Konradas Juska |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
335 |
36.35 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.59 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
276 |
38.77 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.04 |
(-3.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sebastian Stilling |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
|
268 |
39.16 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.94 |
(-1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jonas Golczyk Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
|
219 |
41.88 |
+8.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.51 |
(-4.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Andreas Kalhøj Rasmussen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
|
155 |
46.97 |
+14.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.72 |
(-5.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01-10-2021 18:39:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer Årg. 2006 - Finale |
|
|
Sponsor |
Sportigan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11 |
|
|
Tobias B. Bjerg |
|
AGF |
|
01-01-2019 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
483 |
32.17 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.16 |
(+1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian Eliasen |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
|
466 |
32.56 |
+0.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.57 |
(-1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kasper Petersen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
465 |
32.59 |
+0.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.02 |
(-1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mads Mølgaard |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
|
460 |
32.69 |
+0.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.10 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lasse Hjorth Jørgensen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
|
408 |
34.02 |
+1.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.50 |
(-2.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Torri Pietrzak-Jakobsen |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
|
399 |
34.27 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.77 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
|
398 |
34.30 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.68 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Christian Stilling |
2006 |
Thisted Svømmeklub |
|
376 |
34.96 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.71 |
(-0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Marcus Juul Jørgensen |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
|
351 |
35.79 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.86 |
(+0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mads Jeppesen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
|
347 |
35.92 |
+3.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.89 |
(+0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mathias Ø. Barslev |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
|
339 |
36.19 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.75 |
(-2.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Karl B. Jørgensen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
330 |
36.53 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.20 |
(-1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Dan Skov |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
|
329 |
36.54 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.46 |
(-4.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Bertram Møller |
2006 |
Svømmeklubben S 68 |
|
304 |
37.53 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.02 |
(-0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jonas S. H. Frederiksen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
295 |
37.90 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.28 |
(-2.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01-10-2021 18:39:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer Årg. 2004-2005 - Finale |
|
|
Sponsor |
Sportigan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11 |
|
|
Tobias B. Bjerg |
|
AGF |
|
01-01-2019 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Gaur |
2005 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
664 |
28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.77 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Kilsgaard Andersen |
2005 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
|
528 |
31.24 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.86 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Inas Ilic |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
|
505 |
31.70 |
+2.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.36 |
(-0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jacob Aagaard Andersen |
2004 |
Aalborg Svømmeklub |
|
488 |
32.06 |
+3.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.76 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Christoffer P. Voldbjerg |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
|
465 |
32.57 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.00 |
(-4.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Morten H. Kobbelgaard |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
|
461 |
32.67 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.24 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rasmus Thulstrup Lemming |
2005 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
360 |
35.49 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.24 |
(-1.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Søren Egedal |
2005 |
Struer Svømmeklub |
|
300 |
37.71 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.68 |
(-6.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
William Mikkelsen |
2004 |
Thisted Svømmeklub |
|
228 |
41.31 |
+12.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.51 |
(+1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elias Marius Elsgaard |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01-10-2021 18:39:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer 2003 og ældre - Finale |
|
|
Sponsor |
Sportigan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11 |
|
|
Tobias B. Bjerg |
|
AGF |
|
01-01-2019 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikkel Thagaard Jakobsen |
2000 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
678 |
28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.20 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viktor B. Bromer |
1993 |
Aalborg Svømmeklub |
|
615 |
29.69 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.11 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lawrence Langley |
2001 |
Aalborg Svømmeklub |
|
595 |
30.01 |
+1.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.05 |
(+0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Andreas Hansen |
2000 |
Vejle Svømmeklub |
|
572 |
30.41 |
+1.67 |
|
Deltager ikke i finalen |
|
|
|
Entry time: 31.02 |
(-0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mathias Lindberg Laursen |
2003 |
Aalborg Svømmeklub |
|
561 |
30.61 |
+1.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.78 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Christian L H Frederiksen |
2001 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
550 |
30.80 |
+2.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.15 |
(-0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Christian Hovmark |
2001 |
Thisted Svømmeklub |
|
522 |
31.34 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.94 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Valdemar Vind Sejr |
2003 |
Lyseng IF |
|
507 |
31.66 |
+2.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.94 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Gustav Hjerrild-Jensen |
2003 |
Svømmeklubben Nord |
|
465 |
32.59 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.90 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01-10-2021 18:39:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-10-2021 10:27.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|