Results for Syyspärskeet 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Raksila |
Järjestäjä: |
Oulunlohet |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
syys 18, 2021 to syys 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 100m Selkäuinti Naiset 13 ja nuoremmat - Final |
|
|
Sponsori: |
Pihlajalinna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olivia Riekki |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:08.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.36 |
(-6.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lotta Torppa |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:10.39 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.76 |
(-0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Emilia Rajakangas |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:10.47 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.60 |
(-3.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ellen Laine |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:12.86 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.65 |
(-5.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilja Säntti |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:15.06 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.43 |
(-1.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sara Laukkanen |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:22.08 |
+13.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.03 |
(-3.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Minea Mäentausta |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:24.26 |
+16.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.94 |
(+1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Neea Junttila |
2009 |
Vieskan Uimarit |
|
|
1:25.01 |
+16.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.99 |
(-0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Siiri Karhulahti |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:25.93 |
+17.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.61 |
(-1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tuuli Leinonen |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:27.61 |
+19.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.22 |
(-9.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tessa Herronen |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:27.69 |
+19.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.36 |
(-1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Enna Alasuutari |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:29.40 |
+21.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.88 |
(-1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ada-Sofia Juntunen |
2008 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
1:30.55 |
+22.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.67 |
(-2.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ronja Räsänen |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:30.88 |
+22.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.67 |
(+2.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Anni Jylhä |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:33.48 |
+25.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.88 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Veera Antinmaa |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
1:34.47 |
+26.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.00 |
(-7.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Elisa Putaala |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:35.23 |
+27.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.13 |
(-5.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Hilma Tiri |
2011 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:36.09 |
+27.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.98 |
(-4.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Pinja Kärkkäinen |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:36.12 |
+27.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.04 |
(+2.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Kirsti Ryynänen |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:38.36 |
+30.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.31 |
(+1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Saimi Siika-aho |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:39.54 |
+31.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.76 |
(-2.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Rinja Nikunlassi |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:40.20 |
+32.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.95 |
(-2.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Linnea Krüger |
2012 |
Oulun Lohet |
|
|
1:41.72 |
+33.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.46 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Peppi Tuohimaa |
2010 |
Vieskan Uimarit |
|
|
1:41.89 |
+33.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.57 |
(+1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Juulia Koskela |
2009 |
Vieskan Uimarit |
|
|
1:42.71 |
+34.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.50 |
(-2.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Stella Manninen |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
1:46.85 |
+38.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.78 |
(-3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Peppiina Myllykangas |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:51.86 |
+43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 18.9.2021 13:31:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 100m Selkäuinti Naiset 14-16 vuotiaat - Final |
|
|
Sponsori: |
Pihlajalinna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuulia Harju |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:07.37 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.42 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Edith Ervasti |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:10.78 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.29 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Milla Haapamäki |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:10.91 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.99 |
(-6.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iina Pasuri |
2007 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:12.32 |
+4.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.33 |
(-4.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aava Näykki |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:13.14 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.04 |
(-0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vilma Rintala |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:14.34 |
+6.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.28 |
(+2.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Noora Tuominen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:14.40 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.63 |
(-3.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jutta Mört |
2005 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
1:14.43 |
+7.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.24 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ruut Salmi |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:14.72 |
+7.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.96 |
(+4.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Silja Sipovaara |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:15.44 |
+8.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.44 |
(+2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Pinja Niskanen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:15.80 |
+8.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.26 |
(-1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Saimi Kiviniemi |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:16.04 |
+8.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.52 |
(-4.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Kaisa Keränen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:16.09 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.29 |
(-2.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Maija Leinonen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:16.48 |
+9.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.01 |
(-6.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Angelica Helena Kristiina Kärki |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
1:17.31 |
+9.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.37 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elina Jaako |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:20.49 |
+13.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.64 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ellen Krüger |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:20.71 |
+13.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.50 |
(+8.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tiina Alatalo |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:24.43 |
+17.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.36 |
(-7.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Viivi Häikiö |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:24.51 |
+17.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.12 |
(-1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mea Prykäri |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:27.31 |
+19.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.40 |
(-8.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Emma Koskela |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
|
1:37.80 |
+30.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.89 |
(-14.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 18.9.2021 13:31:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 100m Selkäuinti Naiset 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
Sponsori: |
Pihlajalinna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Martta Nygård |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:05.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.35 |
(+1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iida-Maria Laine |
2001 |
Oulun Lohet |
|
|
1:06.85 |
+1.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.47 |
(+2.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
emilia härkönen |
2001 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:15.45 |
+10.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.23 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 18.9.2021 13:31:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-09-2021 13:31:41 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|