Resultat för Vest junior/senior Kortbane
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Lørdag Indl 9.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestdanske Junior/Senior kort 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI Huset Vejle |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
8. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 100m Rygsvømning Damer - Indledende heat |
|
|
DEN |
55.99 |
|
|
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
|
Herning, Danmark |
13-12-2013 |
|
|
|
|
DEN |
57.57 |
|
|
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
|
Szczecin, Polen |
09-12-2011 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Karoline Sørensen |
2002 |
Thisted Svømmeklub |
+0.62 |
679 |
1:02.43 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:00.36 |
(+2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rikke Friis Kanstrup |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
+0.60 |
652 |
1:03.30 |
+0.87 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.58 |
(-1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Snæfridur Sol |
2000 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.74 |
644 |
1:03.53 |
+1.10 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:05.87 |
(-2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Melanie Eggertsen |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.54 |
621 |
1:04.31 |
+1.88 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:02.43 |
(+1.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laura Glerup Jensen |
1998 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.66 |
617 |
1:04.46 |
+2.03 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.37 |
(+3.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Louise Lie Thisted |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.66 |
600 |
1:05.05 |
+2.62 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.13 |
(+0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Luanna Russo |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.70 |
594 |
1:05.29 |
+2.86 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.72 |
(-1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Amalie Bach Nielsen |
1999 |
Horsens Svømmeklub |
+0.67 |
590 |
1:05.42 |
+2.99 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.62 |
(-1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mathilde Hvidberg |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
+0.65 |
585 |
1:05.60 |
+3.17 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.32 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ida Jacobsen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.61 |
574 |
1:06.01 |
+3.58 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.82 |
(+2.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Fenja Romanski |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.69 |
574 |
1:06.04 |
+3.61 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.13 |
(+2.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emma Bugge Fynbo |
2001 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.69 |
550 |
1:06.96 |
+4.53 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:08.96 |
(-2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alberte Skov Forsberg |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
+0.75 |
543 |
1:07.26 |
+4.83 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:07.39 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofie Trekær Klausen |
2003 |
Horsens Svømmeklub |
+0.57 |
540 |
1:07.40 |
+4.97 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.57 |
(+2.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emma Brogaard Krogh |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.82 |
531 |
1:07.76 |
+5.33 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:07.48 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Martha Bjerg |
2004 |
Lyseng IF |
+0.72 |
522 |
1:08.13 |
+5.70 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:07.25 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Natascha Alexandra Green |
2000 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.69 |
522 |
1:08.15 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.57 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Victoria Amdi Brinkmann |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.65 |
522 |
1:08.17 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.96 |
(+1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Jazmin Jensen |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.73 |
520 |
1:08.25 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.02 |
(-1.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Emilie Pedersen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.78 |
513 |
1:08.54 |
+6.11 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.93 |
(-1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alberte Hedevang Petersen |
2003 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.72 |
513 |
1:08.55 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.58 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
Ringe Svømme Klub |
+0.72 |
506 |
1:08.85 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.96 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Clara Jensen |
2005 |
Vejle Svømmeklub |
+0.68 |
502 |
1:09.04 |
+6.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.14 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Louise Houe Andersen |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
+0.59 |
498 |
1:09.23 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.50 |
(+1.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Clara Cavo Jørgensen |
2007 |
Lyseng IF |
+0.59 |
491 |
1:09.53 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.63 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Nikoline Michaelsen |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.84 |
490 |
1:09.60 |
+7.17 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.81 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ester Ledager Lauritsen |
2005 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.83 |
484 |
1:09.91 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.38 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mathilde Linnet Nørgaard |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
-0.88 |
480 |
1:10.08 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.38 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.73 |
479 |
1:10.11 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.78 |
(+1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
+0.66 |
473 |
1:10.40 |
+7.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.08 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Annemone Rasmussen |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
+0.71 |
470 |
1:10.58 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.75 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Tiana Mescher |
2004 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.75 |
469 |
1:10.62 |
+8.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.70 |
(+1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Femke Iris Keulen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.75 |
469 |
1:10.62 |
+8.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.14 |
(+3.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Lærke Rosen Lundsfryd |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
+0.76 |
462 |
1:10.96 |
+8.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.58 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Johanne Heilmann |
2005 |
Kolding SK |
+0.69 |
461 |
1:11.04 |
+8.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.09 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Lea Kjær Kristensen |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
+0.65 |
457 |
1:11.24 |
+8.81 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.68 |
(+0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Sofia Ingeberg |
2002 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.63 |
456 |
1:11.28 |
+8.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.74 |
(+1.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Mathilde Hedekær Mischorr |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.63 |
455 |
1:11.32 |
+8.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.13 |
(+1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Sofie Karlov Nielsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.75 |
449 |
1:11.65 |
+9.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.26 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Natasha Do Jespersen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
+0.66 |
435 |
1:12.44 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.46 |
(-2.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Frida Gode Agersbæk |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
+0.83 |
427 |
1:12.85 |
+10.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.56 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Simone Trekær Klausen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
+0.60 |
419 |
1:13.34 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.44 |
(-1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Nellie Vad Bisgaard |
2006 |
Hobro Svømmeklub |
+0.66 |
378 |
1:15.86 |
+13.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.36 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Andrea Bjerring Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.77 |
375 |
1:16.11 |
+13.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.24 |
(+1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Alma Munk Haugaard |
2007 |
Hobro Svømmeklub |
+0.67 |
333 |
1:19.13 |
+16.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.54 |
(+3.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 09-10-2021 11:30:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09-10-2021 11:30.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|