Resultat för Vest junior/senior Kortbane
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Lørdag Indl 9.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestdanske Junior/Senior kort 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI Huset Vejle |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
8. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 20, 100m Brystsvømning Herrer - Indledende heat |
|
|
DEN |
56.98 |
|
|
|
Tobias B. Bjerg |
1998 |
|
Glasgow, GBR |
07-12-2019 |
|
|
|
|
DEN |
59.23 |
|
|
|
Tobias B. Bjerg |
1998 |
|
Farum, Danmark |
20-12-2015 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oliver Hallenborg |
2002 |
H2Odense |
+0.63 |
710 |
1:02.33 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.80 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mikkel Thagaard Jakobsen |
2000 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.63 |
668 |
1:03.59 |
+1.26 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:02.04 |
(+1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jonas Gaur |
2005 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.69 |
650 |
1:04.18 |
+1.85 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.47 |
(-0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lawrence Langley |
2001 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.69 |
639 |
1:04.55 |
+2.22 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.75 |
(+2.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jacob Christensen |
2002 |
Vejle Svømmeklub |
+0.71 |
617 |
1:05.32 |
+2.99 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.19 |
(+2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oliver Christensen |
2003 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.69 |
601 |
1:05.88 |
+3.55 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:05.20 |
(+0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jonas Krammer Knudsen |
2003 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.64 |
600 |
1:05.92 |
+3.59 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:05.10 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emil Kragh |
2001 |
Vejle Svømmeklub |
+0.73 |
593 |
1:06.18 |
+3.85 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.88 |
(+1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
David Kilsgaard Andersen |
2005 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.67 |
577 |
1:06.77 |
+4.44 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:05.62 |
(+1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Peter Kvorning Mikkelsen |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
+0.70 |
567 |
1:07.17 |
+4.84 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:07.25 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jeppe Vestergaard Jensen |
2001 |
Vejle Svømmeklub |
+0.64 |
551 |
1:07.83 |
+5.50 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.03 |
(+1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mikkel Bredal Larsen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.66 |
543 |
1:08.16 |
+5.83 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:08.62 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anders Mose |
2004 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.71 |
522 |
1:09.05 |
+6.72 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:08.76 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Daniel Damsbo |
2003 |
Vejle Svømmeklub |
+0.69 |
520 |
1:09.13 |
+6.80 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:10.00 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Toni Radak |
2002 |
Horsens Svømmeklub |
+0.73 |
518 |
1:09.22 |
+6.89 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:10.51 |
(-1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Kresten Skau Hansen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.76 |
516 |
1:09.30 |
+6.97 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:08.88 |
(+0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Inas Ilic |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.66 |
514 |
1:09.39 |
+7.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.76 |
(+0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Simon Kruse Holm |
2004 |
Odder Svømmeklub |
|
514 |
1:09.40 |
+7.07 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 1:12.40 |
(-3.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Jacob Aagaard Andersen |
2004 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.68 |
509 |
1:09.63 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.20 |
(-0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Peter Rom Poulsen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.75 |
508 |
1:09.65 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.55 |
(+0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jakob Kristensen |
2006 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.71 |
506 |
1:09.77 |
+7.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.37 |
(-2.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Morten H. Kobbelgaard |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.48 |
490 |
1:10.49 |
+8.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.93 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Oliver Fenger |
2003 |
Vejle Svømmeklub |
+0.77 |
486 |
1:10.73 |
+8.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.61 |
(+1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Julius Schier |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
+0.63 |
483 |
1:10.86 |
+8.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.30 |
(-3.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Frederik Vernersen |
2005 |
Hobro Svømmeklub |
+0.66 |
482 |
1:10.89 |
+8.56 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.33 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mads Mikkelsen |
2004 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.69 |
475 |
1:11.26 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.34 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sebastian Eliasen |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
+0.67 |
472 |
1:11.40 |
+9.07 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.81 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Andreas Bahnsen |
2005 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.69 |
471 |
1:11.44 |
+9.11 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.72 |
(+1.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Christian Hovmark |
2001 |
Thisted Svømmeklub |
+0.48 |
450 |
1:12.54 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.56 |
(+1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Kris Jensen |
2004 |
Aars Svømmeklub |
+0.74 |
448 |
1:12.67 |
+10.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.47 |
(+1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Kasper Petersen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.68 |
443 |
1:12.93 |
+10.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.48 |
(+1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Asger Als Olsen |
2004 |
Kolding SK |
+0.72 |
442 |
1:12.99 |
+10.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.37 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ludvig L. Møller |
2006 |
H2Odense |
+0.76 |
441 |
1:13.03 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.44 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Daniel Landbo |
2005 |
Horsens Svømmeklub |
+0.76 |
439 |
1:13.13 |
+10.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.65 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Christian Balslev |
2006 |
Hobro Svømmeklub |
+0.76 |
438 |
1:13.22 |
+10.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.18 |
(+1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Magne Christian Hansen |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
+0.66 |
435 |
1:13.34 |
+11.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.08 |
(+0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Torri Pietrzak-Jakobsen |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
+0.75 |
430 |
1:13.62 |
+11.29 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.34 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Silas Åkerlind |
2005 |
Svømmeklubben Sønderborg |
+0.79 |
426 |
1:13.89 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.31 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Christian Stoltenborg |
2005 |
Swim Team Neptun |
+0.77 |
425 |
1:13.96 |
+11.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.63 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Kristian Sabroe Sørensen |
2005 |
Horsens Svømmeklub |
+0.66 |
414 |
1:14.61 |
+12.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.90 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Jonas Mathiasen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.75 |
395 |
1:15.74 |
+13.41 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.17 |
(+0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Elias Bock Johansen |
2005 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
+0.69 |
395 |
1:15.76 |
+13.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.74 |
(+1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Oliver Heuer |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
+0.75 |
388 |
1:16.22 |
+13.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.96 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Tobias Jakobsen |
2005 |
Viborg Svømme Klub |
+0.53 |
386 |
1:16.33 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.10 |
(+2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Jacob Timmermand |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.65 |
380 |
1:16.76 |
+14.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.60 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Esben Frimand |
2006 |
H.G.F. Svømning |
+0.71 |
368 |
1:17.56 |
+15.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.30 |
(+0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Marcus Juul Jørgensen |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.73 |
348 |
1:19.01 |
+16.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.66 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Valdemar Vind Sejr |
2003 |
Lyseng IF |
+0.69 |
|
DSQ |
|
|
|
|
Ej smt rør 25m |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Andreas Skovgaard Hald |
2006 |
HOG-Hinnerup |
+0.76 |
|
DSQ |
|
|
|
|
1 hiv 25m |
|
|
|
SW 7.6 Did not touch at turn or finish with both hands or touch not simultaneous or hands not separated |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 09-10-2021 11:57:41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09-10-2021 12:42.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|