Resultater for Region Syd Turnering 1
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
25. sep 2021 to 25. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 100m Rygsvømning Herrer Årg. 2007-2009 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
1:13.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian Holt Poulsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:17.70 |
+4.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:18.74 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:20.49 |
+7.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Christian Christensen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:22.00 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mikkel Fangel Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
1:22.13 |
+8.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
|
|
1:22.17 |
+8.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Niclas Petersen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
1:26.90 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sebastian Drachmann |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:28.47 |
+15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alexander Breinholt |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:29.07 |
+15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Neset Demiral |
2009 |
Frem Odense |
|
|
1:55.67 |
+42.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Noam Lykke-Kjeldsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:59.46 |
+46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Noah Junior Grene |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Ej fortsat bevægelse ved 75 m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25-09-2021 13:08:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 100m Rygsvømning Herrer Årg. 2010-2011 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oscar Salskov Iversen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Ej fortsat bevægelse ved 25 m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25-09-2021 13:08:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 100m Rygsvømning Herrer Årg. 2012-2021 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mathias Jittipat Nielsen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:54.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25-09-2021 13:08:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2021 13:18.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|