Results for Espoo Swim Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 16, 2021 to loka 16, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Fiia Immonen |
2008 |
Vanders |
+0.75 |
436 |
1:22.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.57 |
(+2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Melissa Paukkunen |
2008 |
Vanders |
|
431 |
1:22.54 |
+0.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.46 |
(-1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
408 |
1:24.03 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.31 |
(-8.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liisi Lehtiö |
2008 |
Lahden Uimaseura |
+0.58 |
406 |
1:24.16 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.41 |
(-10.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Palmos |
2008 |
Vanders |
+0.71 |
402 |
1:24.44 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.33 |
(-0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
394 |
1:25.04 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.22 |
(-4.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sira Katavisto |
2008 |
ORCA Helsinki |
+0.69 |
393 |
1:25.13 |
+2.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.16 |
(+1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Felicia Sievinen |
2008 |
Nummelan Kisaajat |
|
391 |
1:25.21 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.19 |
(-0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
331 |
1:30.06 |
+7.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.76 |
(-4.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aino Sarvilahti |
2008 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
+0.69 |
313 |
1:31.84 |
+9.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.31 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Paulina Pessi |
2008 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
+0.76 |
253 |
1:38.53 |
+16.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.93 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
|
236 |
1:40.77 |
+18.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.76 |
(+3.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 11.28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
543 |
1:16.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.61 |
(+1.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siiri Haverinen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
+0.84 |
530 |
1:17.05 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.22 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
+0.74 |
451 |
1:21.29 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.07 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
+0.74 |
398 |
1:24.73 |
+8.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.27 |
(+1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
394 |
1:25.06 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.45 |
(+0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
352 |
1:28.29 |
+11.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.19 |
(-1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kiti Nurmi |
2007 |
Octopus Lohja |
+0.58 |
238 |
1:40.58 |
+24.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.82 |
(+1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elin Louise Taipale |
2007 |
Octopus Lohja |
+0.83 |
|
DSQ |
|
|
SW10.8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 11.28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
705 |
1:10.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.99 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
583 |
1:14.63 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.90 |
(+2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Simmis Grani |
+0.56 |
565 |
1:15.41 |
+5.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.31 |
(-1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
553 |
1:15.94 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.29 |
(+2.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.64 |
538 |
1:16.64 |
+6.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.07 |
(+0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
+0.77 |
528 |
1:17.14 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.60 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
+0.77 |
511 |
1:17.99 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.95 |
(+4.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tinka Tamminen |
2006 |
Lahden Uimaseura |
+0.80 |
498 |
1:18.67 |
+8.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.30 |
(+3.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
431 |
1:22.50 |
+12.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.58 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
386 |
1:25.58 |
+15.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.57 |
(+3.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
332 |
1:30.02 |
+19.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.91 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Susanna Ryynänen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.87 |
324 |
1:30.73 |
+20.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.75 |
(+4.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Matilda Hirvonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
301 |
1:32.95 |
+22.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.18 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 11.28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset 16-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hanna Kareinen |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
|
781 |
1:07.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.53 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jenna Pulkkinen |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.52 |
727 |
1:09.35 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.75 |
(-0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gréta Beszteri |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.68 |
626 |
1:12.87 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.01 |
(-0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sohvi Kallinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
+0.68 |
625 |
1:12.91 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.75 |
(-1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofi Andström |
2005 |
ORCA Helsinki |
|
577 |
1:14.89 |
+7.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.03 |
(-1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Mattila |
2004 |
Helsingin Uimarit |
+0.68 |
572 |
1:15.12 |
+7.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.68 |
(-2.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
+0.76 |
569 |
1:15.23 |
+7.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.82 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
|
529 |
1:17.09 |
+9.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.97 |
(+4.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Helmi Tossavainen |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.37 |
528 |
1:17.12 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
|
522 |
1:17.43 |
+9.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.09 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
|
490 |
1:19.06 |
+11.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.75 |
(-1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jenni Kurki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
+0.76 |
485 |
1:19.37 |
+11.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.77 |
(-1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
+0.76 |
470 |
1:20.20 |
+12.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.35 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sanni Räty |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.84 |
455 |
1:21.05 |
+13.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.18 |
(+1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emilia Myllykoski |
2003 |
Simmis Wanda ry |
+0.71 |
417 |
1:23.45 |
+15.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.05 |
(+6.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emma Hakala |
2004 |
Helsingin Uimarit |
+0.64 |
400 |
1:24.62 |
+16.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.84 |
(-4.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Elizabete Naumcika |
2005 |
Race Club Sveitsi |
|
389 |
1:25.37 |
+17.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.86 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
366 |
1:27.15 |
+19.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.90 |
(+5.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Elisa Rita |
2005 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
324 |
1:30.78 |
+23.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.91 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Milla Tahvanainen |
2005 |
Cetus Espoo |
|
261 |
1:37.53 |
+29.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.47 |
(+1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 11.28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-10-2021 11.28.26 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|