Tulokset RSK International 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Direkte Finaler - søndag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Idrætscenter Midtfyn |
Arrangør |
Ringe Svømme-Klub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
27. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 23, 10x50m Frisvømning Mix - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
MSK MIX |
21 |
|
|
|
|
|
|
5:07.32 |
|
|
|
|
|
|
|
Janni Martinussen |
2001 |
0186AE |
|
29.60 |
|
|
|
|
29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
Thomas Saugmann Sørensen |
2003 |
0397AT |
-.-- |
32.18 |
|
|
|
|
1:01.78 |
|
|
|
|
|
|
|
Christoffer Andersen |
2006 |
0657AN |
-.-- |
30.86 |
|
|
|
|
1:32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikoline Thygesen |
2005 |
0534AX |
-.-- |
31.43 |
|
|
|
|
2:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lau Lamberg |
2007 |
0765AK |
-.-- |
31.41 |
|
|
|
|
2:35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naya Blyn |
2004 |
0484AV |
-.-- |
33.44 |
|
|
|
|
3:08.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Pedersen |
2006 |
0630AY |
-.-- |
31.78 |
|
|
|
|
3:40.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
0778AP |
-.-- |
30.42 |
|
|
|
|
4:11.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Holm Rasmussen |
2004 |
0412BA |
-.-- |
32.33 |
|
|
|
|
4:43.45 |
|
|
|
|
|
|
|
Jonathan Nejmann |
2004 |
0423AO |
-.-- |
23.87 |
|
|
|
|
5:07.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sønderborg flodhester |
16 |
|
|
|
|
|
|
5:16.51 |
+9.19 |
|
|
|
|
Oliver Kuettel |
2009 |
0993AF |
|
33.38 |
|
|
|
|
33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Mai Andersen |
2006 |
0622AR |
-.-- |
28.95 |
|
|
|
|
1:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Max Sierszecki |
2007 |
0735AK |
-.-- |
30.05 |
|
|
|
|
1:32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karoline Hellesøe |
2006 |
0678AQ |
-.-- |
29.31 |
|
|
|
|
2:01.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikkel Fangel Christensen |
2009 |
0985BA |
-.-- |
32.58 |
|
|
|
|
2:34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Boris Gamishev |
2007 |
0717AA |
-.-- |
26.42 |
|
|
|
|
3:00.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Thompson |
2011 |
1197AG |
-.-- |
45.00 |
|
|
|
|
3:45.69 |
|
|
|
|
|
|
|
Nikoline Frederikke Axelsen |
2010 |
1034AE |
-.-- |
35.24 |
|
|
|
|
4:20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jacob Prytz |
2007 |
0735AG |
-.-- |
27.71 |
|
|
|
|
4:48.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
0842AA |
-.-- |
27.87 |
|
|
|
|
5:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hold ud Nyborg 1 |
13 |
|
|
|
|
|
|
7:12.47 |
+2:05.1 |
|
|
|
|
Anne Hangaard |
2011 |
1102AI |
|
43.77 |
|
|
|
|
43.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laurits Schou Petersen |
2010 |
1013AD |
-.-- |
44.93 |
|
|
|
|
1:28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
1128AC |
-.-- |
40.46 |
|
|
|
|
2:09.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otto Thuelund |
2010 |
1045AB |
-.-- |
40.86 |
|
|
|
|
2:50.02 |
|
|
|
|
|
|
|
Karla Krog |
2011 |
1172AC |
-.-- |
40.32 |
|
|
|
|
3:30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
Anton Busk-Clausen |
2012 |
1229AG |
-.-- |
45.52 |
|
|
|
|
4:15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
1190AC |
-.-- |
46.57 |
|
|
|
|
5:02.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Kristensen |
2009 |
0961BA |
-.-- |
39.51 |
|
|
|
|
5:41.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
1198AH |
-.-- |
48.11 |
|
|
|
|
6:30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noah Andersen |
2009 |
0953AB |
-.-- |
42.42 |
|
|
|
|
7:12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
H2Odense |
13 |
|
|
|
|
|
|
7:32.54 |
+2:25.2 |
|
|
|
|
Aksel Dreyer Bøttiger |
2011 |
1163AH |
|
36.44 |
|
|
|
|
36.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meta Ostenfeldt Müller |
2010 |
1010AG |
-.-- |
42.59 |
|
|
|
|
1:19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
Milad Fahim |
2011 |
1181AB |
-.-- |
52.26 |
|
|
|
|
2:11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dicte Kay Myntman |
2011 |
1150AI |
-.-- |
51.69 |
|
|
|
|
3:02.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdemar Pii Walther |
2010 |
1061AH |
-.-- |
46.37 |
|
|
|
|
3:49.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cecillia da Rocha Lopes |
2010 |
1064AP |
-.-- |
50.53 |
|
|
|
|
4:39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
August Outze Maiborg |
2010 |
1061AL |
-.-- |
46.23 |
|
|
|
|
5:26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naja Nielsen |
2009 |
0948BE |
-.-- |
44.28 |
|
|
|
|
6:10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Villads Birk |
2009 |
0937AF |
-.-- |
36.62 |
|
|
|
|
6:47.01 |
|
|
|
|
|
|
|
Truc Mai Vu |
2010 |
1054AN |
-.-- |
45.53 |
|
|
|
|
7:32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
RSK Mix |
22 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Tyvstart 2. svømmer |
|
|
|
Peter Borg Kristensen |
2007 |
0745AD |
|
25.86 |
|
|
|
|
25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikkel Møller Nielsen |
2006 |
0615AC |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luca Hertzog |
2005 |
0569AB |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christian Landtved |
2004 |
0431AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kristoffer Desmareth |
2000 |
0049AC |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
0848AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lærke Rosen Lundsfryd |
2006 |
0678AG |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christine Mols |
2006 |
0692AO |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mathilde Hvidberg |
2007 |
0774AE |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Rønn |
2005 |
0552AD |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Svendborg Mix |
21 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Tyvstart 2. svømmer |
|
|
|
Ella Krogager Jensen |
2008 |
0874AK |
|
30.53 |
|
|
|
|
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mads Kristensen |
2005 |
0555AM |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Berg |
2007 |
0723AO |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabella Aurbo Herold |
2007 |
0726AQ |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Asbjørn Larsson |
2008 |
0877AN |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lærke Dyrebjerg Huusfeldt |
2006 |
0608AK |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrew Wilstrup |
2006 |
0631AQ |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alvina Vahala Hvass |
2006 |
0606AH |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lotte Damgaard Mortensen |
2001 |
0166BD |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Freya Schou |
2007 |
0776AX |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Agerskov Mix |
17 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Tyvstart 7. svømmer |
|
|
|
Nikolai Kristensen |
2005 |
0547AP |
|
28.65 |
|
|
|
|
28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smilla West Lienhøft |
2005 |
|
-.-- |
33.09 |
|
|
|
|
1:01.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stine Lund Holgersen |
2006 |
0652AQ |
-.-- |
34.04 |
|
|
|
|
1:35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida B. Kristensen |
2005 |
0518BA |
-.-- |
33.63 |
|
|
|
|
2:09.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kajsa K Kristensen |
2006 |
|
-.-- |
32.63 |
|
|
|
|
2:42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mai Birkmose |
2006 |
|
-.-- |
37.48 |
|
|
|
|
3:19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Line Uth |
2005 |
|
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christian Petersen |
2005 |
|
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kirstine Buch |
2005 |
0578AS |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Philip Emborg Andreasen |
2005 |
0559AO |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tommerup mix |
20 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
Freja Trasbo Vestergaard |
2006 |
0616AI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rita Matusiak |
2008 |
0884AX |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frederik Langebæk |
2005 |
0553AR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karoline Jørgensen |
2007 |
0774AG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frederik Christensen |
2006 |
0687AP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christine Jensen |
2008 |
0880AX |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Langebæk |
2006 |
0644AZ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Christensen |
2002 |
0248BB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mathilde Møller-Andersen |
2008 |
0882AX |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Casper Clausen |
2007 |
0751AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 28-11-2021 13:37:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-11-2021 13:37.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Ringe Svømmeklub |
|
|
|
|