Results for Lyhyen radan mestaruusuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahden uimahalli |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 16, 2021 to Dec 19, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 50m Rintauinti Miehet - A Finaali |
|
|
ME |
25.25 |
|
|
Cameron van der Burhg |
1988 |
RSA |
|
11/14/2009 |
|
|
|
|
EE |
25.25 |
|
|
Ilya Shymanovich |
|
BLR |
Kazan (RUS) |
11/6/2021 |
|
|
|
|
SE |
26.35 |
|
|
Olli Kokko |
1994 |
TaTU |
Kazan (RUS) |
11/6/2021 |
|
|
|
|
SMKE |
26.74 |
|
|
Andrei Tuomola |
1989 |
HSS (FIN) |
Tampere (FIN) |
1/1/2019 |
|
|
|
|
NSE |
27.08 |
|
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap (F |
Espoo (FIN) |
12/16/2021 |
|
|
|
|
NSMKE |
27.08 |
|
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap (F |
Espoo (FIN) |
12/16/2021 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miikka Ruohoniemi |
1993 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
822 |
26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.30 |
(-0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
811 |
27.07 |
+0.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.87 |
(-0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.76 |
810 |
27.08 |
+0.13 |
|
NSE |
|
|
|
|
Entry time: 27.20 |
(-0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Teemu Vuorela |
1994 |
Jyväskylän Aalto |
+0.69 |
785 |
27.37 |
+0.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.71 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Werneri Koskinen |
1998 |
Uinti Tampere |
+0.61 |
753 |
27.75 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.68 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jami Ihalainen |
2003 |
TaTu Tampere |
+0.61 |
748 |
27.81 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.76 |
(+0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
737 |
27.95 |
+1.00 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.73 |
(+0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Julius Nyberg |
2002 |
Jyväskylän Aalto |
+0.76 |
715 |
28.23 |
+1.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.99 |
(+0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/16/2021 7:02:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 50m Rintauinti Miehet - B Finaali |
|
|
ME |
25.25 |
|
|
Cameron van der Burhg |
1988 |
RSA |
|
11/14/2009 |
|
|
|
|
EE |
25.25 |
|
|
Ilya Shymanovich |
|
BLR |
Kazan (RUS) |
11/6/2021 |
|
|
|
|
SE |
26.35 |
|
|
Olli Kokko |
1994 |
TaTU |
Kazan (RUS) |
11/6/2021 |
|
|
|
|
SMKE |
26.74 |
|
|
Andrei Tuomola |
1989 |
HSS (FIN) |
Tampere (FIN) |
1/1/2019 |
|
|
|
|
NSE |
27.08 |
|
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap (F |
Espoo (FIN) |
12/16/2021 |
|
|
|
|
NSMKE |
27.08 |
|
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap (F |
Espoo (FIN) |
12/16/2021 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miika Nuorinko |
1996 |
Nummelan Kisaajat |
+0.66 |
726 |
28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.09 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sami Aaltomaa |
1992 |
Kempeleen Pyrintö |
+0.64 |
711 |
28.28 |
+0.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.35 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
+0.75 |
708 |
28.32 |
+0.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.35 |
(-0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tony Eriksson |
1995 |
TaTu Tampere |
+0.69 |
692 |
28.54 |
+0.45 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.37 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lassi Ohtonen |
1992 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.67 |
689 |
28.58 |
+0.49 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.89 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kalle Pyykkönen |
1996 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.67 |
688 |
28.59 |
+0.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.84 |
(-0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
638 |
29.32 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.77 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Akseli Hakala |
2003 |
Uinti Tampere |
+0.67 |
636 |
29.35 |
+1.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.86 |
(+0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/16/2021 7:02:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-16 19:14:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|