Results for Lyhyen radan mestaruusuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahden uimahalli |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 16, 2021 to Dec 19, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 57, 200m Vapaauinti Miehet - Finaali |
|
|
ME |
1:39.37 |
|
|
|
Paul Biederman |
1986 |
GER |
|
11/15/2009 |
|
|
|
|
EE |
1:39.37 |
|
|
|
Paul Biedermann |
1986 |
GER |
Berlin (GER) |
11/15/2009 |
|
|
|
|
SE |
1:43.51 |
|
|
|
Matias Koski |
1994 |
Georgia U. |
Windsor |
12/7/2016 |
|
|
|
|
SMKE |
1:44.78 |
|
|
|
Antti Kasvio |
1973 |
LaVi (FIN) |
Kuopio (FIN) |
1/1/1992 |
|
|
|
|
NSE |
1:45.78 |
|
|
|
Severi Allonen |
1991 |
SWIM (FIN) |
Jyväskylä (FIN) |
10/31/2009 |
|
|
|
|
NSMKE |
1:47.93 |
|
|
|
Ronny Brännkärr |
2002 |
KemTU (FIN) |
Tampere (FIN) |
1/1/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
778 |
1:48.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.83 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.73 |
759 |
1:48.93 |
+0.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.29 |
(-1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lassi Haimi |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.72 |
754 |
1:49.14 |
+1.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.36 |
(-0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Roope Paatos |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
750 |
1:49.36 |
+1.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:53.67 |
(-4.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rasmus Söderholm |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.64 |
713 |
1:51.21 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:53.82 |
(-2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lassi Niemi |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.67 |
668 |
1:53.62 |
+5.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:53.95 |
(-0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elias Juntunen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.63 |
656 |
1:54.31 |
+6.29 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.85 |
(-0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.61 |
645 |
1:54.99 |
+6.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:53.68 |
(+1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/19/2021 6:16:45 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-19 18:17:04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|