Resultater for 3. kolo troboja FR-BM-VV
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Velenje |
Organizer: |
PK Velenje |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 15, 2022 to Jan 15, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Freestyle Women Ml. deklice 11 and younger - Final |
|
|
Deklice |
26.58 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/2/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
27.77 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
268 |
35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
257 |
36.04 |
+0.49 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ria Rebec |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
208 |
38.68 |
+3.13 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
198 |
39.30 |
+3.75 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
195 |
39.52 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
181 |
40.52 |
+4.97 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
175 |
40.95 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
149 |
43.18 |
+7.63 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
149 |
43.22 |
+7.67 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
99 |
49.46 |
+13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/15/2022 9:14:48 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Freestyle Women Deklice 12-13 years - Final |
|
|
Deklice |
26.58 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/2/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
27.77 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
431 |
30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
293 |
34.49 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
282 |
34.93 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
277 |
35.17 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
270 |
35.44 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
270 |
35.45 |
+5.10 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
267 |
35.58 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Urška Krajnc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
215 |
38.25 |
+7.90 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lea Pljava |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
213 |
38.36 |
+8.01 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Asja Trumić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
186 |
40.12 |
+9.77 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
146 |
43.52 |
+13.17 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Špela Bosiljevac |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
129 |
45.36 |
+15.01 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/15/2022 9:14:48 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-15 09:14:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|