Results for Oskarin Uinnit XXIX
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Aalto Alvari |
Järjestäjä: |
Jyväskylän Aalto |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
19 03 2022 - 20 03 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Rintauinti Naiset 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lotte Telakoski |
2012 |
Jyväskylän Aalto |
0.95 |
95 |
1:04.07 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.80 |
(-3.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3/19/2022 10:44:02 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Rintauinti Naiset 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Viilup |
2010 |
Aquamarine Spordiklubi |
0.71 |
240 |
47.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 46.91 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ilona Kellman |
2010 |
Mikkelin Uimaseura |
0.63 |
207 |
49.46 |
+2.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.54 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Peppi Mäkelä |
2010 |
Heinolan Isku |
|
190 |
50.89 |
+3.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.75 |
(-17.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elisa Luostarinen |
2011 |
Varkauden Uimarit |
|
173 |
52.54 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.25 |
(-1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anni Salo |
2011 |
Jyväskylän Aalto |
0.81 |
154 |
54.61 |
+7.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.19 |
(-4.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Siri Pitkänen |
2011 |
Mikkelin Uimaseura |
|
137 |
56.80 |
+9.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.42 |
(+1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Helmi Kimari |
2010 |
Jyväskylän Aalto |
|
82 |
1:07.17 |
+20.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.27 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Helinä Heinola |
2010 |
Vaajakosken Uimaseura |
0.48 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3/19/2022 10:44:02 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Rintauinti Naiset 13-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nelli Kiho |
2008 |
Jyväskylän Aalto |
0.77 |
602 |
34.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.35 |
(-0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Krista Kurvinen |
2007 |
Heinolan Isku |
0.72 |
450 |
38.21 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.64 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elli Himanen |
2009 |
Mikkelin Uimaseura |
0.67 |
448 |
38.28 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.06 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Venla Hauvala |
2007 |
Jyväskylän Aalto |
0.63 |
388 |
40.14 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.33 |
(-2.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anni Lämpsä |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
387 |
40.20 |
+5.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.38 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oona Keula |
2008 |
Jyväskylän Aalto |
0.78 |
371 |
40.75 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.69 |
(-2.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Neea Junttila |
2009 |
Vieskan Uimarit |
|
307 |
43.41 |
+8.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.89 |
(-6.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ronja Halinen |
2007 |
Jyväskylän Aalto |
0.68 |
293 |
44.08 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.92 |
(+1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tyyne Tuomi |
2007 |
Keuruun Toverit |
0.74 |
273 |
45.15 |
+10.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.15 |
(-1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Olivia Ojala |
2008 |
Jyväskylän Aalto |
|
253 |
46.28 |
+11.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.68 |
(-3.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Veera Mäkelä |
2007 |
Jyväskylän Aalto |
|
241 |
47.07 |
+12.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.85 |
(+3.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lyyti Honkanen |
2009 |
Mikkelin Uimaseura |
|
174 |
52.40 |
+17.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.18 |
(-1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Janna Suominen |
2009 |
Heinolan Isku |
|
174 |
52.48 |
+17.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.29 |
(+2.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Iida Sidoroff |
2008 |
Mikkelin Uimaseura |
|
160 |
53.94 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.93 |
(-1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Anette Kokki |
2009 |
Varkauden Uimarit |
0.91 |
158 |
54.10 |
+19.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.96 |
(-0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Anna Korpi |
2008 |
Ilmajoen Kisailijat |
0.82 |
155 |
54.51 |
+19.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.82 |
(-5.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sofie Vigman |
2009 |
Jyväskylän Aalto |
0.98 |
155 |
54.52 |
+19.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.82 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Mari Sippu |
2009 |
Varkauden Uimarit |
|
152 |
54.81 |
+20.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.39 |
(-9.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pinja Hacklin |
2008 |
Jyväskylän Aalto |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3/19/2022 10:44:02 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-03-2022 10:44:11 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|