Results for Bakken Kids Cup 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 200m Medley Damer Gruppe 3 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofie Amalie Morthorst |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
3:45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
4:00.89 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
4:01.16 |
+16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Cecilie Szameitat |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
4:09.41 |
+24.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Silja Zøllner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 Afsluttede ikke svømmearten korrekt |
|
|
|
|
- |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-06-2022 19:38:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 200m Medley Damer Gruppe 2 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
2:50.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
2:58.83 |
+8.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
3:11.19 |
+20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
3:14.57 |
+24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 Afsluttede ikke svømmearten korrekt |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-06-2022 19:38:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 200m Medley Damer Gruppe 1 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
|
2:38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
|
|
2:41.38 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
|
2:45.79 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
4:13.47 |
+1:35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-06-2022 19:38:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24-06-2022 19:39.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|