Resultater for Bakken Kids Cup 2022
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag Eftermiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 4x100m Medley Damer Gruppe B - Direkte finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Sigma Fast Girlz 3 |
11 |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
5:59.17 |
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Møllebro |
2011 |
1130AC |
|
1:23.01 |
|
|
|
|
1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
Kaya Wismar |
2011 |
1112AC |
|
1:48.40 |
|
|
|
|
3:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
Camilla Vastrup |
2011 |
1180AC |
|
1:32.69 |
|
|
|
|
4:44.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
1128AA |
|
1:15.07 |
|
|
|
|
5:59.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sigma Fast Girlz 4 |
12 |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
6:29.19 |
+30.02 |
|
|
|
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
1154AB |
|
1:33.03 |
|
|
|
|
1:33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Hou |
2010 |
1048AD |
|
1:50.91 |
|
|
|
|
3:23.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
1006AH |
|
1:46.53 |
|
|
|
|
5:10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
1170AF |
|
1:18.72 |
|
|
|
|
6:29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
A6 Piger 2 |
11 |
A6 |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
Molly Hansen |
2013 |
1360AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Merle Unterberg |
2011 |
1116AF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Celine Hide |
2012 |
1268AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Christiansen |
2013 |
1362AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
LSK PIger 3 |
11 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
1146AJ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
1150AJ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elvera Teilmann |
2011 |
1148AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ea Balder |
2011 |
1178AE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 25-06-2022 19:22:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 4x100m Medley Damer Gruppe A - Direkte finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Sigma Fast Girlz 1 |
12 |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
5:24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
Selma Langkjær |
2010 |
1074AG |
|
1:21.82 |
|
|
|
|
1:21.82 |
|
|
|
|
|
|
|
Ida Langseth |
2010 |
1072AB |
|
1:32.40 |
|
|
|
|
2:54.22 |
|
|
|
|
|
|
|
Madicken Markussen |
2010 |
1062AB |
|
1:25.26 |
|
|
|
|
4:19.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
1008AA |
|
1:04.78 |
|
|
|
|
5:24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
LSK PIGER 1 |
12 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:26.71 |
+2.45 |
|
|
|
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
1032AC |
|
1:21.73 |
|
|
|
|
1:21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
1094AE |
|
1:33.46 |
|
|
|
|
2:55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
1006AE |
|
1:20.78 |
|
|
|
|
4:15.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
1042AC |
|
1:10.74 |
|
|
|
|
5:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sigma Fast Girlz 2 |
12 |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
5:48.14 |
+23.88 |
|
|
|
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
1038AD |
|
1:21.90 |
|
|
|
|
1:21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
1058AD |
|
1:40.42 |
|
|
|
|
3:02.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
1078AD |
|
1:33.42 |
|
|
|
|
4:35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Silke Holtz |
2010 |
1062AC |
|
1:12.40 |
|
|
|
|
5:48.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
LSK PIGER 2 |
12 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
6:06.67 |
+42.41 |
|
|
|
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
1026AG |
|
1:29.62 |
|
|
|
|
1:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Povlsen |
2010 |
1018AQ |
|
1:38.80 |
|
|
|
|
3:08.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
1084AE |
|
1:33.74 |
|
|
|
|
4:42.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elvera Teilmann |
2011 |
1148AA |
|
1:24.51 |
|
|
|
|
6:06.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
A6 Piger 1 |
14 |
A6 |
|
|
|
|
|
6:07.73 |
+43.47 |
|
|
|
|
Celine Hide |
2012 |
1268AD |
|
1:39.68 |
|
|
|
|
1:39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
1168AA |
|
1:39.73 |
|
|
|
|
3:19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liv Frost Juhler |
2008 |
0874AJ |
|
1:25.52 |
|
|
|
|
4:44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Merle Unterberg |
2011 |
1116AF |
|
1:22.80 |
|
|
|
|
6:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sigma Fast Girlz 4 |
12 |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
6:29.19 |
+1:04.9 |
|
|
|
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
1154AB |
|
1:33.03 |
|
|
|
|
1:33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Hou |
2010 |
1048AD |
|
1:50.91 |
|
|
|
|
3:23.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
1006AH |
|
1:46.53 |
|
|
|
|
5:10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
1170AF |
|
1:18.72 |
|
|
|
|
6:29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 25-06-2022 19:22:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-06-2022 19:22.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|