Resultat för Skuru KM
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 55-59 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mats J Larsson |
1965 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
39.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-06-14 19:48:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 45-49 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikael Arvered |
1977 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
36.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-06-14 19:48:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.39 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Arvid Hallenborg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.45 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johan Allberg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.90 |
+4.68 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
John Sjölund |
2001 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
35.89 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.22 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-06-14 19:48:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-06-14 19:48:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Rejnwahl |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.93 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
42.16 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-06-14 19:48:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marcus Asplund |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Philip Erlandsson |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
51.73 |
+9.12 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johan Lindblad |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
55.96 |
+13.35 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Axel Westlund |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
56.15 |
+13.54 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marcus Kvarfordh Andres |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-06-14 19:48:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 10 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Schultz |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
58.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-06-14 19:48:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 19:48:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|